Oro sausintuvas Trotec TTK 31E

ID numeris: M10002
Vertinimas 4.40 iš 5 (9)
Siūlyk savo kainą Spausk čia
Kaina su PVM
149.00 € 162.00 €

Galima įsigyti Lizingu
  • Garantija
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas Didž. sugeriamos drėgmės kiekis (l) per 24h Tinkamiausias patalpų plotas iki: Galia (W): Vandens bakas (l):
Užklausa Trotec TTK 31E 149.00€ 162.00€ 20-00004 12 15 m² / 37 m³ 240 1.6

Aprašymas


Nesenstančios elegancijos oro sausintuvas dera bet kokioje gyvenamojoje ar darbui skirtoje aplinkoje. TTK31 E dizainas ir technologija atitinka aukščiausius reikalavimus.Oro sausintuve TTK31 E yra įdiegtas elektroninis higrostatas ir automatinio atitirpinimo rėžimas, dvi ventiliatoriaus padėtys, laikmačio funkcija ir skaitmeninis ekranas su automatiniu pageidaujamo drėgmės lygio pasirinkimu. Naudojant visiškai automatinį oro sausinimo būdą, ši moderni oro sausinimo technologija užtikrina efektyvų, energiją taupantį sauso oro palaikymą gyvenamojoje ar darbui skirtoje aplinkoje arba šildomuose rūsiuose.
Neslystančios guminės kojelės ne tik padeda išlaikyti stabilią padėtį, bet ir užtikrina tylų oro sausinimo procesą patalpose, kadangi sumažina su vibracija susijusį triukšmą.

Oro sausintuvas TTK31 E gali būti naudojamas ir tada, kai įprastinis drėgmės šalinimas ne visada galimas, pvz.: neprižiūrimose, bet nuolat šildomose patalpose (darbui skirtose patalpose). Šiam tikslui prie TTK31 E galima prijungti žarnelę, per kurią kondensatas gali būti nukreipiamas tiesiai į drenažo vamzdį.

Plačiau apie išskirtines funkcijas:
  • Elektroninis higrostatas nuolat kontroliuoja santykinę drėgmę.
  • Kai nustatytas (norimas) oro drėgmės patalpoje lygis viršijamas, prietaisas pats automatiškai įsijungia. Vėliau, kai pasiekiamas norimas drėgmės lygis, sausintuvas pats išsijungia.
  • Pasiekus maksimalų rezervuaro pripildymo lygį, valdymo skyde mirksi kondensato rezervuaro kontrolinė lemputė.
  • Apsauga nuo išsiliejimo su automatiniu išsijungimu.
  • Išorinė jungtis kondensato ištekėjimui.
  • Lengvai pasiekiamas ir nesudėtingai išvalomas oro filtras. Filtrai skirti gyvūnų plaukų, pūkų kuokštelių, pūkelių, dulkių šalinimui, taip pat apsaugantys nuo bakterijų.

Susisiekite

Augustas Kvartūnas

Projektų vadovas