Atskirų zonų šildymas

Šiluma ten, kur jos reikia !

Natūralaus šildymo plokštės Ecosun

 Tai vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių šildymo būdų elektra.

Anglies pluošto grindinis šildymas

Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.

Oro drėkintuvai

Efektyvus oro drėkinimas, jonizavimas bei aromaterapija

Oro sausintuvai

Itin efektyvūs ir našūs !

Naujienos

Balandžio 25-28 d. RUBISOLIS, parodoje Resta, pristatys mikroklimato sprendimus. Stende gausite išsamias konsultacijas pramoninio šildymo, vėsinimo, oro sausinimo ir drėkinimo klausimais. 

Kodėl verta rinktis infrašildymą? Šis klausimas bene dažniausiai užduodamas mūsų specialistams ir niekada nenustebina. 

Artėja šildymo sezonas. Metas, kai teks kamšyti šilumos nelaikančius langus, vargti sausose patalpose, už šildymą mokėti beprotiškai daug.  Privačiuose namuose, kur šildomasi elektra, šildymui teks išleisti nemažą dalį šeimos biudžeto. Ar visa tai galima pakeisti?
Šiuo metu vis dažniau susiduriama su negalavimais dėl prastos oro kokybės ir oro taršos namuose. Tai labai opi tema kiekvienam, bet ypatingai tai kenkia mūsų mažiesiems...
Rasti oro sausintuvą rinkoje nėra sunku, tačiau kaip žinoti, ar jis atitinka jūsų poreikius ir duos norimą rezultatą? Kokia technologija yra tinkamiausia?
Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.

Vasaris – meilės mėnuo, o meilė, kaip žinia, būna visokia! Tad šįkart apie meilę klientams. Taip taip, išgirdote teisingai. Tardami AČIŪ, kad esate, kad pasitikite, kad renkatės mus, padovanosime vieną iš savo puikiųjų oro drėkintuvų Clean Air.

Šiuo metu vykstančios akcijos