Oro kondicionierius Trotec PAC 3500E

ID numeris: J10010
Vertinimas 4.30 iš 5 (1)
Ši prekė yra sandėlyje!
Siūlyk savo kainą Spausk čia
Kaina su PVM
409.00 €

Galima įsigyti Lizingu
  • Garantija24 mėnesiai
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas Vėsinimo pajėgumas (kW/h) Patalpos dydis Išmatavimai (mm) Garso lygis dB (A)
Pirkti Trotec PAC 3500E 409.00€ Yra 25-00100 3500 115 m3/45 m2 430 x 360 x 730 56

Aprašymas

Mobilūs oro valdymo įrenginiai pramoniniam ar asmeniniam naudojimui užtikrina jūsų gerovę. Trotec siūlo individualiai pritaikytą ir mobilų klimato komfortą už protingą kainą.
 
Jūs pageidaujate priimtino patalpos klimato, nesvarbu, kur bebūtumėte? Norite kokybės, našumo, komforto ir patrauklaus dizaino? Mobilaus oro valdymo įrenginio už priimtiną kainą? Trotec tiekia pagal užsakymą gaminamus klimato kontrolės įrenginius kiekvieno poreikiams. Priešingai nei didelės jungtinės oro kondicionavimo sistemos, mobilūs Trotec prietaisai gali būti greitai pritaikomi ir lanksčiai naudojami.
Mūsų mobilių oro valdymo prietaisų serija apima modelius, kurių vėsinimo galia yra nuo 2 kW iki 4,7 kW, o oro tėkmė – iki 630 m³/h. Mes aprūpinsime jus tinkamu mobiliu oro valdymo įrenginiu, nepriklausomai nuo to, kur jūs jį naudosite – asmeninėse erdvėse, nedidelėse renginių vietose ar pramoninėse nekilnojamojo turto erdvėse, biuruose, salėse, palapinėse ar sandėliuose.
Trotec PAC serijos komfortiški oro valdymo įrenginiai – idealus klimatas namuose, biure ar dirbtuvėse
Palepinkite save ir aplinkinius kontroliuojamos temepratūros privalumais namuose ir švelniu vėjeliu darbo ar prekybos vietose. Ir visai tai galite pasiekti be brangios oro kondicionavimo sistemos.
Mobilūs PAC serijos oro valdymo prietaisai sukurti jūsų gerovei. Patogaus dizaino mobilūs oro valdymo prietaisai akimirksniu užtikrina idealią temperatūrą butuose, dirbtuvėse, biuruose, galerijose, gydytojų kabinetuose, vasarnamiuose ir butikuose – visur, kur tik reikia pastovaus ir priimtino patalpos klimato. Kompaktiški ir galingi PAC oro valdymo įrenginiai visuomet paruošti naudojimui – bet kuriuo metu ir bet kur. Priešingai nei brangios ir ilgam įmontuojamos oro kondicionavimo sistemos, šie parankūs PAC serijos oro valdymo įrenginiai gali būti lengvai pernešami į kitą vietą – toje pačioje patalpoje ar vos keliais žingniais iš vienos patalpos į kitą.

Susisiekite su mumis

ir rasime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Vilniuje

Arūnas Tuska

Salono vadybininkas

Kaune

Artūras Strumickas

Salono vadybininkas