Oro kondicionieriai LG Prestige

ID numeris: BV10005
Vertinimas 0.00 iš 5 (0)
Siūlyk savo kainą Spausk čia

Galima įsigyti Lizingu
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas10 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas GALIA ŠAL./ŠILD. (KW) EL. GALINGUMAS ŠALD./ŠILD (KW) SEER/SCOP Energijos klasė
Užklausa H09AL Prestige 0.00€ 25-00219 2.5/3.2 0.49 / 0.57 9.3; 5.3 A+++ / A+++
Užklausa H12AL Prestige 0.00€ 25-00220 3.5/4.0 0.83 / 0.77 9.2; 5.19; A+++ / A+++

Aprašymas

Oro kondicionierių LG Prestige ypatybės:

  • Unikali LG optimizuoto oro srauto ir mažai vibruojančio kompresoriaus technologija padėjo pasiekti žemiausią pasaulyje garso lygį. Mažiausiai triukšmo keliantys LG oro kondicionieriai užtikrina naudotojams ramybę.
  • Aktyvi energijos kontrolės sistema kontroliuodama didžiausią kompresoriaus variklio dažnį sureguliuoja energijos sąnaudas ir vėsinimo galingumą.
  • Automatinio valymo funkcija išdžiovina šilumokaitį, kad ant jo neaugtų pelėsis ir bakterijos. Taip iš kondicionieriaus pašalinami nemalonūs kvapai, o naudotojui nereikia dažnai valyti filtro.
  • Unikalių LG mikroorganizmų ir alergenų šalinimo technologijų derinys su 3M didelio pralaidumo ir slėgio nemažinančiu filtru. Šios technologijos veikia itin efektyviai, nes sulaiko dulkių mikrodaleles ir pašalina alergenus bei virusus.
  • Dvejopos apsaugos filtrą galima lengvai išimti, todėl galėsite patogiai išvalyti ir oro kondicionieriaus išorę, ir patį filtrą.
  • Optimalios konstrukcijos angos orui sukuria stiprias oro sroves, kurios vos per 5,6 min. atvėsina kambarį net 5 laipsniais.
  • Šaltas LG oro kondicionieriaus oras pasiekia visus patalpos kampelius. 4 krypčių funkcija greitai ir veiksmingai paskirsto orą keliomis kryptimis.
  • Vėsinant mentė nukreipiama aukštyn, kad šaltas oras kiltų į viršų. Šildant ši mentė šiltą orą nukreipia žemyn, kad patalpa būtų šildoma nuo grindų ir būtų pasiekta subalansuota temperatūra.

DC inverterio technologija

LG naudojama inverterio technologija padeda gerokai sumažinti energijos sąnaudas, neprarandant oro kondicionieriaus galingumo. Pagrindinis sistemos veikimo principas tas, kad vietoj nuolatinio greičio kompresoriaus naudojamas kintamojo greičio įrenginys. Tai leidžia, pasiekus reikiamą patalpos temperatūrą, sumažinti kompresoriaus greitį, paprasčiausiai palaikant reikiamą temperatūrą, todėl nebūtina jo išjungti. Ši sistema padeda sumažinti energijos sąnaudas net iki 44 proc. Dėl inverterio taip pat galima daug greičiau (beveik du kartus) pasiekti norimą patalpos temperatūrą. DC inverterio procesorius veikia labai tyliai, jo didelis naudingumo koeficientas, optimalus aušinimo efektas.

Plazminė oro valymo sistema

LG oro kondicionieriuose įrengta oro valymo sistema susideda net iš 7 specialių filtrų, oras valomas 5 pakopomis siekiant užtikrinti geriausią rezultatą. Filtrų sistema, per ją einant oro srautui, sulaiko smulkias dulkes ir pelenus, nemalonius kvapus bei cigarečių dūmus.

Švarus ir gaivus oras patalpoje tampa neatsiejama patogumo dalimi. Tačiau dažnai susiduriama su problema, kaip prie interjero priderinti neišvaizdžius, nemažai vietos užimančius oro kondicionierius. Komercinėse patalpose į tai dar galima nekreipti dėmesio, tačiau įrengiant individualų būstą siekiama stiliaus vientisumo. Puikų šios problemos sprendimą savo klientams siūlo LG, gaminanti išskirtinio dizaino, puikių techninių duomenų patalpų oro kondicionierius.

Bendrovės gaminamų oro kondicionierių kokybė pripažįstama visame pasaulyje, septynerius metus iš eilės LG pirmauja, kaip daugiausia oro kondicionierių parduodanti įmonė. Siekiant sukurti malonią ir jaukią patalpos atmosferą, svarbus tampa įrenginių keliamas triukšmas. Todėl bendrovė LG gamina oro kondicionierius, išsiskiriančius itin žemu triukšmo lygiu. Tai užtikrinti padeda trisluoksnis mechanizmas, saugantis nuo triukšmo.

Išskirtinis gaminių dizainas yra pelnęs tarptautinius dizaino apdovanojimus. Oro kondicionieriai išsiskiria puikiomis antikorozinėmis ypatybėmis, o tai garantuoja jų patvarumą. Taigi klientui siūlomas optimalus kainos ir kokybės santykis.

Susisiekite su mumis

ir rasime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Vilniuje

Linas Martusevičius

Projektų vadovas Vilniuje

Kaune

Edgaras Marašinskas

Projektų vadovas Kaune