Halogeninis infraraudonųjų spindulių šildytuvas Varma ECOWR serija

ID numeris: A20013
Vertinimas 4.40 iš 5 (14)
Ši prekė yra sandėlyje!
Siūlyk savo kainą Spausk čia
Kaina su PVM
nuo 139.00 €

Galima įsigyti Lizingu
  • Garantija 24 mėnesiai
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas Išmatavimai (mm) Svoris (kg) Galia (W) Apšildomas plotas (m²) Rekomenduojamas aukštis (m) Apsaugos klasė
Pirkti ECOWRG/7 149.00€ Yra 06-00100 350x320x260 2 1300 10 1.90-2.20 IP54
Pirkti ECOWRN/7 139.00€ Yra 06-00013 350x240x180 2 1300 10 1.90-2.20 IP54

Aprašymas

ECOWR serijos infraraudonųjų spindulių šildytuvai gali būti 3 rūšių: tvirtinami prie sienos, pastatomi ant stovo arba statomi ant žemės.Kompaktiški elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ECOWRN/7 skirti atviriems plotams apšildyti: sandėliams, arklidėms, dirbtuvėms ir kt. Šie infraraudonųjų spindulių šildytuvai atsparūs vandeniui ir dulkėms, todėl juos galima naudoti ypač sudėtingomis sąlygomis.Kompaktiški prie sienos tvirtinami elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ECOWRN/7 skirti atviriems plotams apšildyti: sandėliams, arklidėms, dirbtuvėms ir kt. Šie infraraudonųjų spindulių šildytuvai atsparūs vandeniui ir dulkėms, todėl juos galima naudoti ypač sudėtingomis sąlygomis. Šis modelis yra kabinamas ant sienos, todėl jo tvirtinimas yra labai paprastas ir pigus. Puikiai tinka naudoti drėgnose patalpose, apsaugos klasė IP54.

Pastatomi ant stovo elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ECOWRT/7 taip pat skirti atviriems plotams apšildyti: sandėliams, arklidėms, dirbtuvėms, bažnyčioms ir kt. Šie infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra tinkami naudoti ir itin sudėtingomis sąlygomis, kadangi yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Kadangi yra montuojami ant stovo, gali būti lengvai perkeliami į kitą vietą, reguliuojamas šildytuvo aukštis.

Pastatomi ant žemės elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ECOWRG/7 skirti įvairiems atviriems plotams apšildyti: sandėliams, arklidėms, dirbtuvėms ir kt. Šie infraraudonųjų spindulių šildytuvai atsparūs vandeniui ir dulkėms, todėl juos galima naudoti ypač sudėtingomis sąlygomis. Šildytuvas yra nešiojamas, todėl yra labai patogu jį pastatyti ten, kur labiausiai reikia šilumos.


Susisiekite su mumis

ir rasime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Vilniuje

Arūnas Tuska

Salono vadybininkas

Kaune

Artūras Strumickas

Salono vadybininkas