Mobilus vėsintuvas Aircon C6s

ID numeris: K10001
Vertinimas 4.50 iš 5 (11)
Ši prekė yra sandėlyje!
Siūlyk savo kainą Spausk čia
Kaina su PVM
970.00 €

Galima įsigyti Lizingu
  • Garantija24 mėnesiai
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

įgyvendinti sprendimai


Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas Oro srautas (m3/h) Galia (W): Vandens sąnaudos (l/h) Vandens talpa (l) Dydis (mm)
Pirkti Aircon ECOFRESH CS6 970.00€ Yra 16-00002 6000 250 3 - 8 57 756 x 570 x 1380

Aprašymas

Išgarinančios vėsinimo sistemos sparčiai tampa įprastiniu pramoninių ir gamybinių patalpų vėsinimo sprendimu. Šios sistemos sukurtos siekiant energetinio efektyvumo, todėl šios sistemos tipiškai suvartoja tik 20 % energijos, suvartojamos tradicinių oro kondicionavimo sistemų, o be to, šias sistemas galima įrengti be jokių konstrukcinių pastato pakeitimų.

Toks vėsinimas puikiai pasiteisina dideliuose pastatuose: gamyklose, sandėliuose, dirbtuvėse bei kituose gamybinės ir komercinės paskirties pastatuose.
 Įrenginio veikimo principas paremtas fizikinėmis vandens ir oro savybėmis. Šiltam orui judant pro drėgnus filtrų įdėklus, vanduo natūraliai išgarinamas į orą. Iš sistemos išeinantis oras yra vėsesnis, nes jis atiduoda šilumą ir energiją, reikalingą vandeniui išgarinti. Tai galima pajusti išlipus iš baseino: jaučiate vėsumą, kadangi vanduo garuoja nuo jūsų odos paviršiaus. Ecofresh specialūs išgarinantys filtrai, prisotinami vandeniu; vandenį pro filtrus pumpuoja vidinė vandens paskirstymo sistema, o ašinis arba išcentrinis ventiliatorius paduoda orą per filtrus į oro paskirstymo sistemą. Trumpai tariant, ši sistema vėsina orą, kuris patenka iš išorės ir pašalina šiltą orą kartu su mikrobais ir teršalais iš vidaus.

Išgarinanti vėsinimo sistema арrūpina vėsiu ir išfiltruotu oru; oras patalpoje keičiasi tiek kartų, kiek reikia tuo pat išlaikydamas tinkamą santykinę drėgmę. Vėsinimo efektyvumas didėja tada, kai išorės temperatūra didėja.

Šios sistemos pranašumai tame, kad ji nenaudoja aplinką teršiančių dujų, montavimas yra pigus ir neinvazinis, neturintis poveikio aplinkai, o jos veikimas yra optimalus.

Energijos sąnaudos yra nuo 10 iki 15 kartų mažesnės nei tradicinių oro kondicionavimo sistemų. Eksploatuojant šią sistemą patalpų durys ir langai turi būti praviri.

Vidaus oro vėsinimas yra pasiekiamas pastoviai keičiant karštą orą šviežiu. Kiek kartų keičiamas oras priklauso nuo darbų pobūdžio, kurie vykdomi patalpoje, saulės spindulių kiekio, patalpoje esančios darbo įrangos (mašinų, staklių, šviestuvų, darbuotojų kiekio ir t.t.). Paprastai rekomenduojama nuo 8 iki 15 oro pasikeitimų per valandą.

 

Susisiekite su mumis

ir rasime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Vilniuje

Linas Martusevičius

Projektų vadovas Vilniuje

Kaune

Edgaras Marašinskas

Projektų vadovas Kaune