Fotografuok ir laimėk!

    Vasaris – meilės mėnuo, o meilė, kaip žinia, būna visokia! Tad šįkart apie meilę klientams. Taip taip, išgirdote teisingai. Tardami AČIŪ, kad esate, kad pasitikite, kad renkatės mus, padovanosime vieną iš savo puikiųjų oro drėkintuvų Clean Air.

     Dalyvavimas žaidime labai paprastas, tereikia savo aplinkoje nufotografuoti bet kurį produktą, kurį įsigijote pas mus. Tinka viskas – šildytuvai, plokštės, oro sausintuvai, įvairūs reguliatoriai, termostatai ir t.t. be galo, be krašto. Visai nesvarbu kur tai bebūtų – termostatas ant sienos, aroma difuzorius miegamajame, kondicionierius biure, drėkinimo sistema gamykloje, lazerinis matuoklis stalčiuje, ar terasinis šildytuvas garaže, ramiai laukiantis vasaros. Žaidime gali dalyvauti tiek privatūs asmenys, tiek įmonės bei kitos organizacijos.

     Dovana išties verta dėmesio – vienas iš populiariausių šį sezoną, oro drėkintuvas Clean Air CA-603 su jonizatoriumi ir aromaterapija, užtikrinantis optimalią drėgmę sveikam ir gaiviam orui tiek namuose, tiek biure. Dovanos vertė 129 eurai!

       Nuotraukų lauksime bet kuriuo jums patogiu būdu:

  • Komentaruose po skelbimu apie šį žaidimą mūsų Facebook paskyroje Rubisolis – mikroklimato sprendimai;
  • Instagrame su grotažyme (hashtag) #rubisolis, mūsų paskyra @rubisolis_uab ;
  • Elektroniniu paštu vaida@rubisolis.lt;
  • Jei sugalvosite kitų būdų – praneškite ir mums :) 

      Gautas nuotraukas eksponuosime čia ir vasario 28 d. burtų keliu ištrauksime vieną išdidų būsimą naujutėlio drėkintuvo savininką/ę! Na ir kadangi prizinių vietų paprastai būna trys – dar dviems originaliausių nuotraukų siuntėjams įsteigsime specialiuosius prizus. Sėkmės visiems, mes jus mylim!

Dalyviai: