Lauko šildytuvai - išrinkime geriausią Jums!
Mini rekuperatoriai

Sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos.

Anglies pluošto grindinis šildymas

Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.

Naujienos

Paskutinio metų ketvirčio surinktos lėšos – 600 Eur iš pardavimų svetainėje www.rubisolis.lt buvo skirtos Rokiškio vaikų dienos centrui, kurie turėjo smagią ir įsimintiną išvyką į sostinę. Ten aplankė vieną gražiausių Europos eglučių, kalėdiškai pasipuošusį Vilniaus senamiestį, Valdovų rūmus ir pasisėmė išties puikių įspūdžių ir patirčių.

Šildydami tik ten kur reikia ir tik tada kada reikia, gerokai sutaupysite! Turime didelę patirtį ir daug sprendimų šildyti atskiras zonas. Tai momentiniai infra šildytuvai, šildančios kojų platformos, portaliniai šildytuvai, kojų šildytuvai, natūralaus šildymo plokštės namams ar biurams, šildantys rūbai, šildantys talpų, įrenginių apklotai ir kt.

Sveikam patalpų klimatui užtikrinti, oras patalpose turėtų pasikeisti bent 12-16 kartų per parą. 

Komfortabili drėgmė patalpoje svyruoja 50-60 proc. Jeigu pernelyg didelę drėgmę jau gebame identifikuoti dėl akivaizdžiai matomų ir juntamų pasekmių  - pelėsis ir nemalonus kvapas patalpose, tai pernelyg sausą orą dažnai ignoruojame. Nors sauso oro sukeliamos problemos ne mažiau kenksmingos sveikatai ir aplinkai.

Antroji mūsų paramos dalis skirta Ukmergės vaikų dienos centro mažyliams. Šį centrą kasdien lanko apie 20 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų.

Orui vis labiau šylant, o vakarams ilgėjant, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Smagu prisėsti nuosavoje terasoje, verandoje, pavėsinėje ar balkone, tačiau esant vėsesniam orui trūksta šilumos ir jaukumo. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai - puikus sprendimas prailginti buvimo lauke laiką.

Šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi bene pusę metų, todėl pasirinkti efektyvią ir patogią šildymo sistemą itin svarbu. Jei dar apsvarstant energetinį naudingumą, aplinkosaugos ir finansinius aspektus – sprendimas gali tapti tikru iššūkiu.

Gera sveikata, gera nuotaika ir teigiamas klimatas namuose priklauso ne tik nuo tarpusavio bendravimo, bet ir oro kokybės juose. Plačiau apie tai papasakos UAB Rubisolis pardavimų vadovas Vytautas Žukaitis.

Daugumą Jūsų užduodamų klausimų apie oro sterilizatorius Airfree susisteminome ir sudėjome į vieną vietą. Kaip veikia? Kokie yra testų rezultatai? Kiek elektros suvartoja? ir kt. 

Rasti oro sausintuvą rinkoje nėra sunku, tačiau kaip žinoti, ar jis atitinka jūsų poreikius ir duos norimą rezultatą? Kokia technologija yra tinkamiausia?

Šiuo metu vykstančios akcijos