Lauko šildytuvai ilgesniems vakarams lauke!
CENTRINĖ DRĖKINIMO SISTEMA HUMIDSPOT
Mini rekuperatoriai

Sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos.

Anglies pluošto grindinis šildymas

Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.

Naujienos

Orui vis labiau šylant, o vakarams ilgėjant, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Smagu prisėsti nuosavoje terasoje, verandoje, pavėsinėje ar balkone, tačiau esant vėsesniam orui trūksta šilumos ir jaukumo. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai - puikus sprendimas prailginti buvimo lauke laiką.

Uždarose patalpose praleidžiame net iki 90% savo dienos laiko, todėl norint jaustis komfortiškai, svarbu pasirūpinti nuolatine šviežio oro cirkuliacija. Griežtėjant energetinio efektyvumo reikalavimams..

Oro drėkintuvai – paprastas ir efektyvus būdas reguliuoti patalpų drėgmės lygį pagal poreikį, taip išvengiant sauso oro sukeliamų problemų. Kaip išsirinkti geriausią oro drėkintuvą savo namams? Apžvelgti pagrindinius drėkinimo sistemų tipus, skirtumus ir populiariausius oro drėkintuvus mums padės UAB Rubisolis mikroklimato ekspertas Artūras Strumickas.

Ko gero, daugelis pritars, kad Kalėdos – viena gražiausių ir laukiamiausių metų švenčių. Kad šventinis Kalėdų laikotarpis džiugintų širdį, artimųjų dovanomis patariame pasirūpinti iš anksto. Taigi, kokios kalėdinės dovanos yra geriausios mamai, tėčiui ar tiesiog draugui? 

Šiuolaikiniai namai ar biurai reikalauja šiuolaikinių sprendimų, stebėjimo ir priemonių. Tam, kad užtikrinti ne tik jaukų, bet ir sveikatai saugų gyvenimą, meteorologinė orų stotelė – puikus to pasirinkimas!

Pasirinkus mažiau investicijų reikalaujantį šildymo būdą ir už kainos skirtumą, lyginant su brangiomis sistemomis, įsirengus saulės elektrinę, šildytis namus galima praktiškai nemokamai!

„Mano namai – mano tvirtovė“ sako senas kaip pasaulis posakis. Tais senais laikais tvirtumas buvo pagrindinis gero būsto kriterijus. Šiomis dienomis, kai statybos technologijos smarkiai pažengę, tvirtumas ir sandarumas tapo savaime suprantamas ir griežtai apibrėžtas teisiniais reglamentais. Tačiau patalpų oro kokybė vis dar dažnai pamirštama. 

HUMIDSPOT – tai centrinė namų/biurų/ofisų drėkinimo įranga, drėkinanti orą adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Automatizuota sistema užtikrins tolygų visų patalpų drėkinimą ir komfortą be jokios kasdieninės priežiūros. Drėgmės lygį paprasta stebėti ir valdyti išmaniosios programėlės pagalba. 

Paskutinio metų ketvirčio surinktos lėšos – 600 Eur iš pardavimų svetainėje www.rubisolis.lt buvo skirtos Rokiškio vaikų dienos centrui, kurie turėjo smagią ir įsimintiną išvyką į sostinę. Ten aplankė vieną gražiausių Europos eglučių, kalėdiškai pasipuošusį Vilniaus senamiestį, Valdovų rūmus ir pasisėmė išties puikių įspūdžių ir patirčių.

Šildydami tik ten kur reikia ir tik tada kada reikia, gerokai sutaupysite! Turime didelę patirtį ir daug sprendimų šildyti atskiras zonas. Tai momentiniai infra šildytuvai, šildančios kojų platformos, portaliniai šildytuvai, kojų šildytuvai, natūralaus šildymo plokštės namams ar biurams, šildantys rūbai, šildantys talpų, įrenginių apklotai ir kt.

Sveikam patalpų klimatui užtikrinti, oras patalpose turėtų pasikeisti bent 12-16 kartų per parą. 

Komfortabili drėgmė patalpoje svyruoja 50-60 proc. Jeigu pernelyg didelę drėgmę jau gebame identifikuoti dėl akivaizdžiai matomų ir juntamų pasekmių  - pelėsis ir nemalonus kvapas patalpose, tai pernelyg sausą orą dažnai ignoruojame. Nors sauso oro sukeliamos problemos ne mažiau kenksmingos sveikatai ir aplinkai.

Antroji mūsų paramos dalis skirta Ukmergės vaikų dienos centro mažyliams. Šį centrą kasdien lanko apie 20 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų.

Gera sveikata, gera nuotaika ir teigiamas klimatas namuose priklauso ne tik nuo tarpusavio bendravimo, bet ir oro kokybės juose. Plačiau apie tai papasakos UAB Rubisolis pardavimų vadovas Vytautas Žukaitis.

Rasti oro sausintuvą rinkoje nėra sunku, tačiau kaip žinoti, ar jis atitinka jūsų poreikius ir duos norimą rezultatą? Kokia technologija yra tinkamiausia?

Šiuo metu vykstančios akcijos