Airfree oro valytuvai

Išbandyti ir patvirtinti geriausių pasaulio institutų !

Anglies pluošto grindinis šildymas

Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.

Oro drėkintuvai

Efektyvus oro drėkinimas, jonizavimas bei aromaterapija

Paskubėk, kol dar yra !

Geresnė kaina + dovana !

Rekuperacija

Efektyvus vėdinimas neprarandant šilumos !
 

Oro sausintuvai

Itin efektyvūs ir našūs !

Naujienos

Pirmoji mūsų visų surinkta paramos dalis jau pasiekė LVTGO "Gelbėkit vaikus" Mažeikių dienos centrą „Pavenčiukai“.

Džiaugiamės prisidėję prie vasario 16-tąją vykusio Baltijos šalių galiūnų čempionato. Juk geriausias mikroklimatas – sveikame kūne! O kur dar privalumas atsiimti padėką tiesiai iš vieno stipriausių mūsų tautos vyro rankų!

Gera sveikata, gera nuotaika ir teigiamas klimatas namuose priklauso ne tik nuo tarpusavio bendravimo, bet ir oro kokybės juose. Plačiau apie tai papasakos UAB Rubisolis pardavimų vadovas Vytautas Žukaitis.

Komfortabili drėgmė patalpoje svyruoja 50-60 proc. Jeigu pernelyg didelę drėgmę jau gebame identifikuoti dėl akivaizdžiai matomų ir juntamų pasekmių  - pelėsis ir nemalonus kvapas patalpose, tai pernelyg sausą orą dažnai ignoruojame. Nors sauso oro sukeliamos problemos ne mažiau kenksmingos sveikatai ir aplinkai.

Šildydami tik ten kur reikia ir tik tada kada reikia, gerokai sutaupysite! Turime didelę patirtį ir daug sprendimų šildyti atskiras zonas. Tai momentiniai infra šildytuvai, šildančios kojų platformos, portaliniai šildytuvai, kojų šildytuvai, natūralaus šildymo plokštės namams ar biurams, šildantys rūbai, šildantys talpų, įrenginių apklotai ir kt.

Daugumą Jūsų užduodamų klausimų apie oro sterilizatorius Airfree susisteminome ir sudėjome į vieną vietą. Kaip veikia? Kokie yra testų rezultatai? Kiek elektros suvartoja? ir kt. 

Šaltaisiais metų laikais įšėjus į mokyklą, o ypač į darželį, imunitetą nuginkluoja būrys virusų ir bakterijų. Oro sterilizatoriai Airfree yra veiksmingi prieš šiuos kenkėjus ir pelėsius, dulkių erkių alergenus, naminius alergenus, žiedadulkes, tabako kvapą.

Startuojame su nauju paramos projektu ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie labai svarbios misijos. Kviečiame ir Jus būti šios gražios iniciatyvos dalimi!

Oro valytuvų Airfree istorija - gana neįprasta. Technologiją pradėjo kurti iniciatyvus ir kūrybingas Portugalijos verslininkas, siekdamas rasti veiksmingą būdą, palengvinantį...

Puikiai tinka po plytelėmis, laminatu ir parketu pagrindiniam ar papildomam šildymui.
Rasti oro sausintuvą rinkoje nėra sunku, tačiau kaip žinoti, ar jis atitinka jūsų poreikius ir duos norimą rezultatą? Kokia technologija yra tinkamiausia?
Pagal Lietuvos higienos normas vidaus patalpų temperatūra šaltuoju metų laiku turėtų būti 18–22 laipsnių, o santykinė oro drėgmė – 30–65 proc. Idealu yra 55 proc. Tačiau prasidėjus šildymo sezonui dažnai pastarasis rodiklis smarkiai sumažėja ir susiduriame su sauso oro problema.
Kriterijai į ką atkreipti dėmesį renkantis oro drėkintuvą namams ar biurui.

Šiuo metu vykstančios akcijos