Prekių katalogas

Energetinių šaltinių taupymo būdai su valdymo / matavimo prietaisais

Energetinių šaltinių taupymo būdai su valdymo / matavimo prietaisais

Energetikos krizei užkariaujant pasaulį visi norime sutaupyti. Tam sumažinamas apšvietimas, šilumos kiekis, trumpinamos įstaigų darbo valandos. Bet ar įmanoma sutaupyti nieko nekeičiant? Įmanoma! 

Rubisolis savo asortimente turi nemažai tam skirtų produktų. Šį kartą apie valdymo/matavimo prietaisus – nuo paprastų mechaninių iki išmanių sprendimų.

Pirma. Jeigu turite ar įsirenginėjate šildymo sistemą būtinai pasirūpinkite termostatais, skaidykite patalpas į zonas pagal šilumos poreikį. Kol nieko nėra patalpose, savaitgaliais, atostogų metu – palaikykite minimalią temperatūrą. Nustebsite kiek galima sutaupyti pasirinkus šildyti patalpas tik tada kada reikia.

Antra. Jeigu turite įsirengę termostatus nepatingėkite juos susireguoliuoti. Dažnu atveju programavimas nekeičiamas metai iš metų. O bėgant laikui keičiasi žiemos/vasaros laikas, darbo/poilsio grafikas, patalpų paskirtis. Jei termostatai “atgyveno” savo – rinkitės išmanius, turinčius wifi funkciją, tuomet valdymas bus dar paprastesnis ir efektyvesnis!

Trečia. Išmanieji prietaisai jau ne ateitis, o dabartis. Elementarus WIFI kištukas gali paversti daugelį jūsų naudojamų elektros prietaisų išmaniais. Įkišate į rozete, sujungiate programėle su savo mobiliuoju telefonu ir galite įjungti/išjungti prietaisus nuotoliniu būdu, nustatyti išsijungimo/įsijungimo valandas ar laikmatį.

Taigi rinkimės protingus sprendimus, taupykime išteklius – žemės, elektros, laiko ir gyvenime komfortiškai. Konsultuokitės jums patogiu būdu telefonu, el paštu ar užsukite pas mus į Rubisolio salonus Vilniuje ir Kaune. Visus produktus rasite elektroninėje parduotuvėje www.rubisolis.lt 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Prenumeruokite naujienlaiškį

     

    Prenumeruoti