Oro drėkintuvaiTurimas didelis asortimentas ir ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti įvairaus tipo drėkintuvų pagal konkretų kliento poreikį namuose, biure, pramonėje ir kitos paskirties patalpose.

Kodėl verta rinktis oro drėkintuvą?

Prasidėjus šildymo sezonui dažnai susiduriama su sauso oro keliamos problemomis - elektrinasi plaukai, rūbai bei aplinkui esantys daiktai, išsausėja oda, kvėpavimo takų gleivinės. Dažnai atsiranda sloga, užgula nosį, paūmėja bronchitas. Sausas oras taip pat nemalonus ir akimis - jos tampa jautrios, ašaroja, gali niežėti. Be to, sausame ore žmogui yra sunkiau kvėpuoti, jis įsisavina mažiau deguonies, dėl ko greičiau pavargsta, ima svaigti galva.

Todėl pirmiausiai savo namuose ar darbe esantį orą reikia išmatuoti ir tada atitinkamai imtis priemonių reikiamam drėgmės lygiui užtikrinti. Esant lengvam drėgmės trūkumui dažnai gali pakakti natūralių drėkinimo priemonių. Tačiau jeigu pas jus namuose yra didelis drėgmės trūkumas greičiausiai neišsiversite be profesionalių drėkintuvų.

Kaip pasirinkti tinkamą oro drėkintuvą?

Svarbiausias kriterijus renkantis oro drėkintuvą yra kokiai patalpai jis yra skirtas. Įrenginio informacijoje dažniausiai nurodomas maksimalus plotas, kuriame jis yra efektyvus. Tad rekomenduojama rinktis didesniam patalpų plotui skirtą oro drėkintuvą, kadangi ne visada oro sąlygos drėkinimui yra idealios ir galimi papildomi šalutiniai veiksniai.

Taip pat rekomenduojama rinktis drėkintuvą su integruotais filtrais. Taip jūs dar ir valysite patalpų orą, sodinsite dulkes ir apsisaugosite nuo įvairių mikroorganizmų.

Ultragarsinis ar su ventiliatoriumi?

Ultragarsiniai drėkintuvai pasižymi ypač tyliu veikimu, tačiau sukuria „rūko efektą“ ir aplink įrenginį gali nusėsti vandens lašeliai. Drėkintuvai su ventiliatoriumi geba efektyviai pagerinti drėgmės lygį be matomo vandens garinimo, tačiau būtent šie produktai sudaro intensyvesnį oro judėjimą patalpoje.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio priežiūrą. Daugelis oro drėkintuvų turi nekeičiamus filtrus, kurie efektyviai stabdo nuosėdų susidarymą. Esant keičiamiems filtrams reikėtų atsižvelgti į įrenginio instrukcijoje nurodomą eksploatacijos laiką bei pasirūpinti jų pakeitimu nurodytu laiku. Taip pat vanduo drėkintuve turi būti keičiamas ne rečiau kas 3-4 dienas. Vandens švarai palaikyti gali būti ir dedami atskiri filtrai į vandens talpyklas.

Tai yra bendro pobūdžio rekomendacijos. Iškilus klausimams dėl konkrečios situacijos sprendimo patartina konsultuotis su mikroklimato profesionalais.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune. Kartu atsakysime į visus klausimus, pamatysite gyvai kaip kuris modelis atrodo ir kas jo viduje. Po 15-20 minučių tiksliai žinosite, kas būtent Jums geriausiai tinka. Arba skambinkite konsultuotis ir pirkite internetu! Pristatymas Jums nieko nekainuoja, o prekes gausite per 1-2 darbo dienas.

Visi pirkėjai salonuose gauna ne tik išsamią konsultaciją, bet ir dovaną bei Rubisolio nuolaidų kortelę!


Oro drėkintuvas Trotec B 1 E
iki 20 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 4.8 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
52.00 €
Oro drėkintuvas Clean Air CA-602 su jonizatoriumi ir aromaterapija + Dovana Clean Air eterinis aliejus
iki 35 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 7.2 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
99.00 € 109.00€
Populiaru!
Drėkintuvas Clean Air CA-603 su jonizatoriumi ir aromaterapija + Dovana Clean Air eterinis aliejus
iki 45 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 7.2 litrų drėgmės per parą
115.00 € 129.00€
Drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-604 + Dovana Wellmo WS-124
iki 55 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
139.00 € 169.00€
Populiaru!
Drėkintuvas su jonizatoriumi Clean Air CA-605 + Dovana Wellmo WS-124
iki 65 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 12 litrų drėgmės per parą
149.00 € 159.00€
Oro drėkintuvas Clean Air CA-606 su jonizatoriumi
iki 65 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 12 litrų drėgmės per parą
159.00 €
Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas TROTEC AW 10 S + Dovana Wellmo WS-124
iki 35 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
229.00 € 309.00€
Galingas komercinis-pramoninis diskinis drėkintuvas TROTEC B 400
iki 360 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 60 litrų drėgmės per parą
Yra sandėlyje
349.00 €
370.00 € 519.00€
Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas Clean Air Optima CA-807
iki 70 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą
429.00 € 449.00€
429.00 € 449.00€