Pramoninės oro užuolaidosPramoninės oro užuolaidos AXI yra tinkamos pramonės srityje, pavyzdžiui, pramoniniuose pastatuose, sandėliuose ar pakrovimo platformose. Šiuos įrenginius galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.


Įrenginio dizainas:

AXI oro užuolaidos yra atraminiai tvirti įrenginiai. Jas galima įsigyti kartu su plačiu šildymo elementų asortimentu, reguliuojamomis išleidimo sklendėmis, sukurtomis optimaliam įrenginio veikimui pasiekti, varikliais su standartiniais valdikliais ir integruotais šiluminiais kontaktais, kurie veikia kaip apsauga nuo variklių perkrovos. Šias užuolaidas yra lengva sumontuoti ir jos gali būti pritaikytos bet kokiai erdvei.

Šilumokaičiai:

Standartiniai AXI įrenginiai yra sukurti taip, kad būtų šildomi karštu vandeniu. Karščio pajėgumas gali būti kontroliuojamas naudojantis termostatiniu vožtuvu ir kapiliariniu vamzdžiu. Taip pat galima įsigyti elektrinius ar garinius šilumokaitinius bei aplinkos temperatūros modelius.

Valdymas:

Oro tūrį galima kontroliuoti naudojantis greičio reguliatoriais nuo 0 iki 3 lygio arba valdikliu Δ/Y, taip pat naudojantis patalpos termostatu, durų kontaktais ar serijiniais įmontuojamais valdikliais, skirtais papildomam oro užuolaidų sujungimui.

Stabdikliai:

  • sienų stabdikliai;
  • lubų stabdikliai;
  • vertikalūs kabantys stabdikliai.