Prekių katalogas

Feelspot jungikliai

 • Feelspot jungikliai

  Feelspot jungikliai - ne tik graži interjero detalė.

  Skubančiame pasaulyje viskas tampa dar patogiau, dar išmaniau, dar labiau pritaikyta vartotojui - namų automatizavimas ne išimtis. Jau įprasta, kad galite valdyti savo namų šildymą, vėsinimą, vėdinimą ir daug kitų funkcijų per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. O dabar dar daugiau galimybių suteikia išmanieji jungikliai ir lizdai. Feelspot jungiklių serija yra kur kas daugiau nei graži interjero detalė. 

  Kas yra išmanieji jungikliai ir lizdai?


  Išmanieji jungikliai ir lizdai yra prietaisai, kurie leidžia jums valdyti savo namų apšvietimą ir kitas funkcijas per išmanųjį telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį. Jie pakeičia įprastus jungiklius ir lizdus, kuriuos galite valdyti tik rankiniu būdu.


  Kaip veikia?


  Išmanieji jungikliai ir lizdai veikia su jūsų išmaniaisiais įrenginiais per belaidį ryšį, naudojant Zigbee protokolą ar tiesiog Wi-Fi ryšį. Patogu valdyti savo namų apšvietimą ir kitas funkcijas iš bet kurioje vietoje esančio išmaniojo įrenginio. O susijungę turimus įrenginius per Tuya programėlę galite susiprogramuoti įvairiausius scenarijus.


  Kodėl verta rinktis?


  Išmanieji jungikliai ir lizdai yra labai naudingi, nes jie leidžia jums valdyti savo namų apšvietimą ir kitas funkcijas iš bet kurioje vietoje esančio išmaniojo įrenginio. Pvz., galite įjungti arba išjungti apšvietimą, užtraukti užuolaidas net jei esate kitame mieste ar net kitame žemyne. Be to, jie yra naudingi žmonėms, kurie yra ribotos judėjimo galimybės, nes jie gali valdyti savo namų apšvietimą ir kitas funkcijas be kelionės po namus.

  • Valdymo patogumas. Išmanieji jungikliai ir lizdai gali būti valdomi per mobiliąją programėlę arba kitus valdymo būdus, kurie leidžia reguliuoti srovės tiekimą ir nustatyti tam tikrus scenarijus. Tai ypač naudinga tiems, kurie nori valdyti savo namų elektros sistemą nuotoliniu būdu arba valdyti daugelį įrenginių vienu metu.
  • Energinė efektyvumas. Išmanieji jungikliai ir lizdai gali suteikti gerokai didesnį energijos taupymo efektą nei tradiciniai įrenginiai. Tai dėl to, kad jie gali būti suprogramuoti taupyti energiją ir išjungti elektroninius įrenginius, kai jie nėra naudojami. Taip pat galima nustatyti energijos naudojimo grafiką ir stebėti, kaip jūsų namuose naudojama elektra.
  • Saugumas. Išmanieji jungikliai ir lizdai gali padidinti jūsų namų saugumą. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai yra daug elektros įrenginių, kurie yra lengvai pasiekiami vaikams. Išmanieji įrenginiai leidžia nustatyti, kada ir kiek laiko įrenginys gali būti naudojamas, taip pat jie gali būti nuolat stebimi, kad būtų užtikrintas jūsų ir jūsų šeimos saugumas.


  Kur įsigyti?


  Feelspot jungtukų ir kištukinių lizdų asortimentą rasite Rubisolio salonuose Kaune, adresu Partizanų pr. 75K, Vilniuje Slucko g. 3 arba elektroninėje parduotuvėje rubisolis.lt . Užsukite pasikonsultuoti gyvai, telefonu +370 37 263 488 arba atsiųskite užklausas elektroniniu paštu info@rubisolis.lt
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti