Anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvas Veito CH1200 LT, juodas
Yra sandėlyje
Prekės informacija
IPX0 apsaugos klasė
Gamintojas
Svoris (kg)
  • 2
Matmenys (mm)
  • 80 x 700 x 170
Galia (W)
  • 1200
Apsaugos klasė
  • IPX4
Įtampa (V)
  • 230
Prekės kodas: 06-00192
Veito CH1200LT modelis yra mažas ir kompaktiškas šildytuvas, tinkantis tam tikrų vidaus patalpų (pvz., kambarių) šildymui. Šis prietaisas leidžia pasirinkti vieną iš dviejų šilumos energijos generavimo lygių (600W ir 1200W).
PRIVALUMAI:
TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA:
  •     Šildymo pajėgumas: 6000 BTU/val. (1,76 kW)
  •     Maksimali galia: 1200 W
  •     Apšildomas plotas: 15 m2
  •     Maitinimas: AC 230V 50/60Hz
  •     Išmatavimai (PxIxA): 80mm x 700mm x170mm (pagrindas 300mm).