Belaidis programuojamas termostatas (termoreguliatorius) Feelspot WTH25.16RF NEW
Yra sandėlyje
Prekės kodas: 05-00137
Techninė informacija:
  • Darbinė aplinkos temperatūra: 0 – 45°C;
  • Valdomos temperatūros ribos: 5 – 30°C;
  • Tikslumas: ±0,2°C / ±0,4°C / PWM;
  • Temperatūros lygiai: 3 + atostogų;
  • Neužšalimo temperatūra: 4 – 10°C;
  • Darbo ciklas: savaitinis, programuojamas;
  • Darbo režimo kontrolė: LED diodai (imtuvas RF NEW) / LCD (reguliatorius);
  • Maksimali leistina apkrova: pasipriešinimas 16 A, indukcinis / talpinis 10 A;
  • Maitinimas WTH25.16 RF NEW 2x šarminis akumuliatorius AA;
  • Maitinimas RF NEW: 230V AC, 50Hz;
  • Radijo dažniai RF NEW: 868 MHz;
Termoreguliatoriaus funkcijos:
  • 4 nepriklausomi temperatūros nustatymai: dieninė, naktinė, nuo užšalimo bei atostogų;
  • Veikimas su maksimalia apkrova iki 16A/10A: imtuve Feelspot RF NEW sumontuota relė, galinti veikti su maksimalia leistina apkrova net iki 16A/10A. Mažos kibirkšties technologija įtampos perjungimo metu užtikrina relės kontaktų ilgaamžiškumą.