Infraraudonųjų spindulių šildytuvas Veito CH1800 RE, baltas
Patiko ši prekė? Ji gali būti Jūsų – kreipkitės!
Prekės informacija
IPX0 apsaugos klasė
Gamintojas
Svoris (kg)
  • 2.8
Matmenys (mm)
  • 80 x 820 x 170
Galia (W)
  • 1800
Apsaugos klasė
  • IPX0
Įtampa (V)
  • 230
Prekės kodas: 06-00186
Šis pastatomas šildytuvas yra su reguliuojamo aukščio stovu (820mm-1350mm) ir turi keturis temperatūros nustatymo lygius. Veito CH1800 RE tiekiamas kartu su nuotoliniu valdymo pulteliu, kurio dėka galima automatiškai reguliuoti energijos suvartojimą (priklausomai nuo pasirinktos temperatūros) ir eliminuoti nepageidajamus karščio-šalčio ciklus.
Sistemoje yra keturi skirtingi šildymo pajėgumų lygiai 900W-1200W-1500W-1800W. Jei prietaisas yra nuverčiamas arba stovi ne vertikaliai, suveikia apsaugos sistema ir šildytuvas išsijungia. Jei prietaisas viršija nustatytą temperatūrą, jis taip pat automatiškai nustoja veikęs. Laikmačiu galima nustatyti šildymo periodą, po kurio sistema išsijungia automatiškai. Dėka lengvos aliuminio konstrukcijos IR šildytuvas gali būti lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Reguliuojamas prietaiso aukštis leidžia užtikrinti patogų ir efektyvų sistemos panaudojimą.
PRIVALUMAI:
TECHNINĖ SPECIFIKACIJA:
  •     Šildymo pajėgumas: 8000 BTU/val. (2,34 kW)
  •     Maksimali galia: 1800 W
  •     Apšildomas plotas: 20 m2
  •     Maitinimas: AC 230V 50/60Hz
  •     Išmatavimai (PxIxA): 80mm x 820mm x 170mm (pagrindas 400mm)