Programuojamas termostatas Feelspot WTH08.16G WiFi, pilkas, Tuya, Smart Life
Yra sandėlyje
Prekės informacija
Gamintojas
Galia (W)
  • 95-240 V, 50-60 Hz
Prekės kodas: 05-00192
Valdymas balsu
Valdymas programėle
Privalumai:
  • Modernus aliuminis korpusas;
  • Ratu sukamas ekranas su AMB light tipo apšvietimu;
  • Nustatyta temperatūra palaikoma 1°C tikslumu;
  • WiFi ryšio palaikymas;
  • Skirtas valdyti elektros, vandens bei dujinio šildymo sistemų veikimą;
  • Laiko, drėgmės, temperatūros, orų atvaizdavimas;
  • Galimybė valdyti balsu (Alexa);
  • 6H grūdintas stiklas apsaugo ekraną nuo subraižymų;
  • Programuojamas arba rankinis veikimo režimas.
Techninės savybės:
  • Įtampa: 95-240 V AC;
  • Nustatytos temperatūros paklaida: +-1°C;
  • Grindų jutiklis: NTC3950, 10K;
  • Maksimali apkrova: 5A vandens šildymas, dujinis katilas, 16A šildymas elektra;
  • Ribinės temperatūros diapazonas: 5 - 70°C;
  • Temperatūros reguliavimo diapazonas: 5 - 35°C;
  • Energijos sąnaudos: <1.5W;
  • Korpuso medžiaga: PC + ABS (atsparus ugniai);
  • Matmenys (mm): 86 x 86 x 60;
  • Programuojamas;
  • Montavimas: sieninis;
  • Apsaugos klasė: IP20;
  • Ryšys: WiFi 2.4 GHz.