Vidaus IP kamera Feelspot FS-24WF1A3 WiFi, Tuya
Privalumai:
- Aukšta Full HD įrašų kokybė;
- WiFi 2,4 G ryšys;
- Įrašų ir kitų funkcijų stebėjimas mobilioje "Tuya" programėlėje;
- Naktinis filmavimas (15-20 m atstumu);
- Integruoti 2 vnt balti LED leidžia tamsoje matyti ryškesnį bei spalvotą vaizdą;
- Judesio aptikimo ir sekimo funkcija;
- Pranešimai į mobilųjį telefoną;
- Platus filmavimo kampas;
- Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas;
- Valdymas balsu: Amazon Alexa, Google Home.
Techninės savybės:
- Raiška: 3 megapikseliai;
- Rezoliucija: 1920x1080 p;
- Protokolas: WiFi 2.4 GHz;
- Matmenys: 145 x 85 x 95 mm;
- Paskirtis: vidaus patalpos;
- Video kompresija: H.265;
- Pan / Tilt (PT) funkcija: 355º / 90º;
- Maitinimas: 5V