Prekių katalogas

Termostatai

 • Namus, sodybą ar biurą šildote elektriniu grindiniu šildymu? Elektriniais radiatoriais? O gal dujiniu katilu? Šildantis bet kuria iš sistemų, termostatai tampa neatskiriamu šildymo sistemos valdymo prietaisu! Šiuolaikiški termostatai – termoreguliatoriai leidžia išmaniai valdyti namų šildymo sistemą, taip užtikrinant sklandų ir sistemingą darbą. Tinkamai suprogramavus šios įrangos veikimą, termostatai prisideda apie elektros energijos taupymo, kas ypač aktualu šaltuoju metų laiku siekiantiems sumažinti šildymo sąskaitas.

  Mūsų internetinės svetainės www.rubisolis.lt asortimente rasite žinomų gamintojų, tokių kaip Feelspot, Heatmiser, Netatmo laidinius, belaidžius ar GSM ryšiu valdomus programuojamus, neprogramuojamus bei kištukinius termostatus. Liečiamu ekranu, mechaniniai ar nuotoliniu būdu valdomi termostatai leis pasirinkti patį patogiausią valdymo sprendimą Jūsų namams.

  Modernaus dizaino termostatai derės prie individualaus namų interjero ir atitiks net pačio išrankiausio kliento poreikius, o aukštos kokybės įranga užtikrins patikimą ir ilgaamžę eksploataciją.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti