Prekių katalogas

Termostatai

 • Dėmesio! Termostatų turime nuo paprasčiausio iki naujo dizaino pačio išmaniausio modelio. Svarbu išsiaiškinti jūsų poreikį. Atminkite, nebūtinai brangus ar labai inovatyvus Jums reikalingas. Jei aiškiai žinote ko norite – puiku, jei ne, leiskite užduoti kelis klausimus ir išrinkime Jums tinkamiausią. Mums geras pardavimas yra tada, kai klientas po jo grįžta ir perka antrą kartą. Jei konkurencinė tarnyba leistų - parašytumėm, kad pas mus gausite ir geriausią konsultaciją, ir kainą. Kviečiame skambinti puslapio apačioje duotais kontaktais ar spustelkite Noriu geros kainos ir patikrinkite ką mes galim. 

  Namus, sodybą ar biurą šildote elektriniu grindiniu šildymu? Elektriniais radiatoriais? O gal dujiniu katilu? Šildantis bet kuria iš sistemų, termostatai tampa neatskiriamu šildymo sistemos valdymo prietaisu! Šiuolaikiški termostatai – termoreguliatoriai leidžia išmaniai valdyti namų šildymo sistemą, taip užtikrinant sklandų ir sistemingą darbą. Tinkamai suprogramavus šios įrangos veikimą, termostatai prisideda apie elektros energijos taupymo, kas ypač aktualu šaltuoju metų laiku siekiantiems sumažinti šildymo sąskaitas.

  Mūsų internetinės svetainės www.rubisolis.lt asortimente rasite žinomų gamintojų, tokių kaip Feelspot, Heatmiser, Netatmo laidinius, belaidžius ar GSM ryšiu valdomus programuojamus, neprogramuojamus bei kištukinius termostatus. Liečiamu ekranu, mechaniniai ar nuotoliniu būdu valdomi termostatai leis pasirinkti patį patogiausią valdymo sprendimą Jūsų namams.

  Modernaus dizaino termostatai derės prie individualaus namų interjero ir atitiks net pačio išrankiausio kliento poreikius, o aukštos kokybės įranga užtikrins patikimą ir ilgaamžę eksploataciją.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti