Aukštos kokybės ir subtilaus dizaino natūralaus šildymo plokštės. Siūlome sienines, stiklines ir lubines šildymo plokštes, šildančius paveikslus ir veidrodžius vidaus patalpų jaukumui ir komfortui. Šiuolaikinio dizaino plokštės derės tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero ir pabrėš individualų būsto stilių. Šildymo plokščių gamyboje taikomos modernios technologijos, užtikrinančios puikias mikroklimato sąlygas, patikimą ir ilgaamžį plokščių naudojimą.

NATŪRALAUS ŠILDYMO PLOKŠTĖS

Populiariausios prekės

Populiaru!
129.00 € 158.00€
Natūralaus šildymo plokštės Ecosun, tai vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių šildymo būdų elektra. Pasirinkus tokį šildymo būdą, posakio - mito „Elektrinis šildymas pats brangiausias “, tiesiog negali likti.
Natūralaus šildymo plokštės daugiausiai šilumą perduoda infraraudonųjų spindulių pavidalu. Aptikdama įvairius objektus (sienas, baldus, grindis), infraraudonųjų spindulių energija iš dalies atsispindi (maždaug 15 proc.), tačiau didžąją jos dalį (apie 85 proc.) tie objektai sugeria. Ši energija virsta šilumine, didindama objektų temperatūrą, ir vėliau yra perduodama kaip šiluma šaltesniam orui konvekcijos būdu.
Šildymo plokštės Ecosun yra naudojamos tiek pagrindiniam tiek papildomam šildymui.

Natūralaus šildymo plokštes vien Lietuvoje sėkmingai naudoja daugiau nei 800 mūsų klientų. Tai privatūs namai, butai, sodybos, sodo nameliai, biurai, parduotuvės ir t.t.


Kodėl verta?
  • Natūralaus šildymo plokštės paviršius sukuria šildymo srautą, kurio šiluminės bangos spektras nėra didesnis nei 5 mikrometrai, ir kurio didžiąją dalį sugeria žmogaus kūnas, žmonės yra šildomi panašiai kaip ir kiti objektai kambaryje. Kai infraraudonųjų spindulių šilumos srautas padidina kambario objektų temperatūrą iki 20-22 °C, komforto būsena pasiekiama net ir tuo atveju, kai kambario oro temperatūra tėra 18-19 °C, o tai leidžia sutaupyti net 28-34 proc. energijos sąnaudų.
  • Šildant tokiu būdu, temperatūros paskirstymas kambaryje subalansuojamas vertikaliau, sudarant 1-2 laipsnių temperatūros skirtumą tarp grindų ir lubų.
  • Sumažėja dulkių cirkuliacija, taip pat dulkių dalelių, atsirandančių dėl Brauno judėjimo, o tai mažina tokių ligų, kaip astma, gleivinės membranos uždegimas ir pan., tikimybę.
  • Padidėjusi sienų temperatūra mažina jų paviršiaus kondensacijos riziką, nors kambario drėgmės lygis nesumažėja.
  • Stiklas nėra skaidrus, kuomet kalbama apie spinduliavimą, kurio šiluminės bangos ilgis yra virš 3 mikrometrų. Taigi  tokie infraraudonieji spinduliai  nesklida per lango stiklą.
  • Maža pradinė investicija. 50m2 tinkamą šiluminę izoliaciją turinčioms patalpoms ~ 1000eur. Kaina su programuojamu valdymu!
  • Labai ekonomiška!
  • Puikus mikroklimatas. Dėl žemų temperatūrų nedeginamas deguonis!
  • Jokios priežiūros ir aptarnavimo!
 
Mūsų ilgametė patirtis leis tiksliai paskaičiuoti kiek vienetų ir kokio galingumo plokščių Jums reikia. Kiek vidutiniškai mokėsite už šildymą per mėnesį. O svarbiausia ar plokštės Jums geriausiai tinka. Nėra vieno geriausio šildymo būdo, yra geriausiai tinkantis Jums!

Kviečiame apsilankyti mūsų salonuose, skambinti ar rašyti