Prekių katalogas

Oro drėkintuvai su oro valymu

 • Mūsų savijauta namuose priklauso nuo įvairių veiksnių: baldų, šviesos, triukšmo ir kambario klimato. Patalpose dažnai įkvepiame daugiau dirgiklių ir teršalų, sukeliančių nemalonius pojūčius, todėl svarbu tampa sekti patalpų oro kokybę. Pernelyg sausas oras taip pat turi įtakos mūsų gerai savijautai. O ar žinojote, kad švarų ir drėgmės pripildytą orą galime turėti su šiuolaikiniu sprendimu – oro drėkintuvu?

  Oro drėkintuvai – paprastas, tyliai veikiantis, energiją taupantis, tačiau itin efektyvus įrenginys, skirtas patalpų drėgmės lygio reguliavimui, taip išvengiant sauso oro sukeliamų problemų. Oro drėkintuvai būna įvairių tipų – šaltų garų arba ultragarsinių su galimybe pašildyti garą. Šiuolaikiniai oro drėkintuvai turi papildomas patogias funkcijas, tokias kaip: drėgmės ir temperatūros matuoklis, laikmatis ir net aromaterapija. Oro drėkintuvai ir valytuvai – tai du viename įrenginys, kuris ne tik drėkina patalpų orą, bet ir valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukelių ir bakterijų. Atsižvelgiant į virusų išplitimą ore, ypač aktualu tampa UV principu veikianti, integruota vandens valymo funkcija. Kai kurie oro drėkintuvai savyje turi HEPA filtrą, kuris taipogi pasižymi oro valymo funkcija ir yra itin populiarus alergiškų žmonių pasirinkimas.

  Tiesiogiai atstovaujame profesionalius oro drėkinimo sistemų gamintojus CleanAir (Olandija), Trotec (Vokietija), Idrobase (Italija), Franco (Italija) ir Air & Me (Prancūzija). Mūsų turimas didelis asortimentas ir ilgametė patirtis leidžia Jums pasiūlyti įvairaus tipo oro drėkintuvus ar centrinio drėkinimo sistemas pagal konkretų kliento poreikį namuose, biure, pramonėje ir kitos paskirties patalpose.

  Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S
  Kodas: 2013

  iki 25 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą 

  325 
  Oro valytuvas – drėkintuvas TROTEC AW 10 S ir vandens valymo filtras Trotec SecoSan Stick 10
  Kodas: SKU#166780765876608541

  iki 25 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą 

  330 
  Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas TROTEC AW 20 S
  Kodas: 2469

  iki 70 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 18 litrų drėgmės per parą 

  490 
  Ultragarsinis oro drėkintuvas Air&Me Solnan
  Kodas: 2732

  iki 30 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 8 litrų drėgmės per parą 

  89 
  Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas Clean Air Optima CA-803
  Kodas: 2011

  iki 35 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 6 litrų drėgmės per parą 

  319 
  Hibridinis oro drėkintuvas-valytuvas Clean Air Optima CA-807
  Kodas: SKU#164569518797438841

  iki 70 m² dydžio patalpoms, išskiria iki 9.6 litrų drėgmės per parą  

  419 
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti