Prekių katalogas

Oro drėkintuvų priedai

 • Mūsų savijauta namuose priklauso nuo įvairių veiksnių: baldų, šviesos, triukšmo ir kambario klimato. Patalpose dažnai įkvepiame daugiau dirgiklių ir teršalų, sukeliančių nemalonius pojūčius, todėl svarbu tampa sekti patalpų oro kokybę. Pernelyg sausas oras taip pat turi įtakos mūsų gerai savijautai. O ar žinojote, kad švarų ir drėgmės pripildytą orą galime turėti su šiuolaikiniu sprendimu – oro drėkintuvu?

  Oro drėkintuvai – paprastas, tyliai veikiantis, energiją taupantis, tačiau itin efektyvus įrenginys, skirtas patalpų drėgmės lygio reguliavimui, taip išvengiant sauso oro sukeliamų problemų. Oro drėkintuvai būna įvairių tipų – šaltų garų arba ultragarsinių su galimybe pašildyti garą. Šiuolaikiniai oro drėkintuvai turi papildomas patogias funkcijas, tokias kaip: drėgmės ir temperatūros matuoklis, laikmatis ir net aromaterapija. Kai kurie oro drėkintuvai gali atlikti jonizavimo funkciją, kurio dėka oras išvalomas nuo dulkių, žiedadulkių, gyvūnų plaukelių ir bakterijų. Atsižvelgiant į virusų išplitimą ore, ypač aktualu tampa UV principu veikianti, integruota vandens valymo funkcija. Tačiau ieškantiems ilgalaikio oro drėkinimo sprendimo, svarbu žinoti, kad tiesiog papildyti įrenginį vandeniu – neužteks. Esant kalkėtam ar kietam namų/biuro vandeniui, oro drėkintuvai linkę greičiau „užsiteršti", todėl svarbu naudoti minkštą, filtruotą vandenį bei laikas nuo laiko įrenginį atnaujinti jį palydinčiais priedais. Taip Jūsų pasirinktas oro drėkintuvas tarnaus ilgiau ir drėkins efektyviau! 

  Tiesiogiai atstovaujame profesionalius oro drėkinimo sistemų gamintojus CleanAir (Olandija), Trotec (Vokietija), Idrobase (Italija), Franco (Italija) ir Air & Me (Prancūzija). Mūsų internetinėje svetainėje rasite įvairaus tipo oro drėkintuvų priedus: vandens valymo filtrai, eteriniai aliejai, vandens valymo priemonės ir t.t.
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti