Prekių katalogas

Vystomi projektai

 • UAB „Rubisolis“ ilgametė patirtis namų mikroklimato gerinimo sprendimuose nuolatos mus skatina keistis, augti ir tobulėti. Skiriame daug laiko ir pastangų, kad mūsų klientus pasiektų naujausi, ekologiški ir inovatyvūs oro gerinimo sprendimai. Rūpindamiesi savo klientų sveikata, nuolatos ieškome tokių sprendimų, kurie visokeriopai užtikrintų puikią Jūsų savijautą!

   

  Apsunkęs kvėpavimas, sutrikęs miegas, džiūstančios akys, nosis ir gleivinė – šios ir daugelis kitų problemų yra sauso oro namuose pasekmės.. Pernelyg sausas klimatas namuose skatina ieškoti sprendimo būdo, todėl savo klientams pristatome vieną iš UAB "Rubisolis" projektų – inovatyvi ir išmani centrinė namų drėkinimo sistema HUMIDSPOT. Tai stipriai Lietuvoje populiarėjanti centrinė namų, biurų, ofisų drėkinimo sistema, kuri patalpų orą drėkina adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Pati sistema yra automatizuota bei užtikrinanti paprastą valdymą be jokios kasdienės priežiūros. 

  Įdiegus jau labai nemažai HUMIDSPOT sistemų visoje Lietuvoje – rezultatai išties džiugina. Išmani, WIFI ryšiu valdoma centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT palengvino ne tik buitį, kuomet reikia “dirbti” pastatomiems drėkintuvams nuolat juos prižiūrint, papildant vandeniu. Tačiau jau poros dienų bėgyje leido pajausti norimą rezultatą. Po HUMIDSPOT sistemos įdiegimo, patalpų oro drėgmė nuo itin žemos 20-30 % ribos buvo pakelta iki 50 %. Pasiekus 50 % drėgmės lygį, klientai iš karto pajaučia pagerėjusį namų mikroklimatą: nebevargina išsausėjusi oda, akių, nosies ir gerklės gleivinė, kur kas pagerėjo miego kokybė. 

  Daugiau informacijos apie projektą: www.rubisolisverslui.lt


   

   

   

  Mėgaukitės geru mikroklimatu savo namuose! Feelspot – tai vienas iš UAB „Rubisolis“ vystomų projektų, prisidedančių prie geresnio mikroklimato kūrimo Jūsų namuose. Prekės ženklo Feelspot produktų liniją sudaro mikroklimato gerinimo įrenginiai, tokie kaip: termostatai, išmanūs kištukai ir t.t. Produktus rasite ČIA.

   

    

   

   

  Prekinis ženklas Coolspot išskirtinai sukurtas UAB „Rubisolis“ verslo klientams. Funkcionalūs pramoniniai oro vėsintuvai Coolspot, skirti uždarų patalpų oro kokybės gerinimui. Moderni įranga gali būti naudojama visuomeninės ir komercinės paskirties objektams, dirbtuvėms, gamybos įmonėms, sandėliams, privačioms ir viešosioms erdvėms. Aukštais efektyvumo rodikliais pasižyminti technika nereikalauja didelio energijos kiekio ir sudėtingų montavimo darbų. Pramoniniai vėsintuvai  gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, taikant šiuolaikines gamybos technologijas. Plačiau apie pramoninius vėsintuvus Coolspot skaitykite ČIA.

   

   

   

  Didžiuojamės ir norime Jus supažindinti su mūsų projektu – šaunieji Herupa Smart Mesh inhaliatoriai! Kuo ypatingas šis prietaisas? Herupa inhaliatorius – tai unikalus, tyliai veikiantis bei kompaktiškas prietaisas, skirtas profilaktiniam naudojimui, peršalimui bei kvėpavimo takų ligoms gydyti. Inhaliatorius veikia itin sveiku ir natūraliu principu, kadangi inhaliacijos metu naudojamos medžiagos, tokios kaip mineralinis vanduo, druskos tirpalas arba specialūs gydytojo paskirti vaistai. Šios medžiagos yra paverčiamos smulkiais lašeliais, kurie tampa tinkami įkvėpti.

  Herupa prekės ženklo pasididžiavimas – tai išmanusis inhaliatorius Herupa Smart Mesh Plus, kuris Lietuvoje lygių sau neturi! Išmanusis Herupa inhaliatorius veikia kartu su specialia programėle telefone –  smagaus žaidimo pagalba skatina naudotoją teisingai įkvėpti ir iškvėpti.

  Daugiau informacijos apie projektą: www.herupa.lt • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti