Prekių katalogas

Šilumos siurbliai oras - vanduo

 • Kokybiški ir patikimi šilumos siurbliai oras-vanduo skirti pageidaujamo mikroklimato kūrimui. Modernaus dizaino šilumos siurbliai oras-vanduo pagaminti iš tvirto aliuminio, atsparaus korozijai bei padengti papildoma apsaugine keramine danga, atsparia vandeniui, UV spinduliams ir oksidacijai. Šilumos siurblys gali užtikrinti 80% savo šildymo galios, kai lauko temperatūra yra kur kas žemiau nulio. Šilumos siurblys oras-vanduo  gali būti naudojami baseino vandens šildymui ar vėsinimui.

  3533  - 5547 
  Monoblokiniai šilumos siurbliai oras-vanduo Hisense Hi - therma
  Kodas: SKU#169020587039535671

  Vidinis blokas + išorinis blokas viename

  4128  - 4335 
  4443  - 5106 
  1700  - 3770 
 • Kas tai – oras-vanduo šilumos siurbliai?  

  Šilumos siurblų sistema oras - vanduo - tai įrenginys, kuris imdamas energiją iš oro, ją paverčia naudingąja šiluma. Palyginti su įprastu elektriniu šildytuvu ir iškastinio kuro šildytuvu, ši sistema taupo energiją yra ekologiškesnė. Dėl šilumos siurblio technologijos oras-vanduo šilumos siurblio sistema gali būti varoma nedideliu elektros energijos kiekiu, ištraukite atsinaujinančią šilumą iš lauko oro, o tada tiekite didelį šilumos kiekį savo namams. Šilumos išeiga yra didesnė nei elektros įvadas, todėl sistema pasižymi itin dideliu efektyvumu.  

  Šilumos siurblio oras-vanduo montavimo galimybės

  Tokio tipo šildymo sistemą galima sumontuoti tiek naujuose, tiek renovuotuose pastatuose. Vis dėlto, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį ir į namo energetinį efektyvumą.

  Kodėl verta rinktis?

  • Ekonomiškas šildymo būdas. Energija panaudojama efektyviai, įrenginio montavimas nereikalauja didelių išlaidų, todėl sąskaitas už šildymą galima sumažinti net iki 50 %.
  • Patogumas ir komfortas. Namai yra šilti be papildomų rūpesčių: jokios ypatingos priežiūros, nereikia kurstyti ugnies, skaldyti malkų, jų sandėliuoti.
  • Tvarus pasirinkimas. Kadangi šilumos siurbliai oras-vanduo naudoja atsinaujinantį energijos šaltinį, tai yra tvarus ir ekologiškas namų šildymo sistemos pasirinkimas. 
  • Paprastas montavimas.
  • Saugus naudojimas.

  Kaip išsirinkti tinkamą šilumos siurblį?

  Išsirinkti tinkamą – išties svarbu, nes pernelyg galingas įrenginys sunaudos ženkliai per daug energijos, o jei jis per silpnas – veikdamas visu pajėgumu greitai susidėvės. Renkantis tinkamiausią, reikėtų atkreipti dėmesį į: patalpos dydį, sienų ir lubų izoliaciją, langų dydį ir stiklo izoliacines medžiaga, patalpų kryptį (rytai, šiaurė, pietūs vakarai) bei šildymo sistemos tipą. 
   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti