Prekių katalogas

Oro sausintuvai baseinams

 • Atvėsus orams į namus parkeliauja drėgmė. Optimalu, kai drėgmės lygis patalpoje yra apie 50%. Tai išmatuoti galime paprasčiausiai su drėgmės matuokliu, bet jeigu jo neturite, apie pernelyg didelį vandens kiekį ore galite nuspėti jeigu: atsirado pelėsis, grybelis, vyrauja nemalonus kvapas, nedžiūsta skalbiniai ar kaupiasi kondensatas ant langų ir kitų paviršių. Šių bei dar aibės nemalonių pasekmių galima išvengti. Oro sausintuvas, dažniau minimas kaip drėgmės surinkėjas – nepamainomas pagalbininkas esant perteklinei drėgmei namuose, biure, rūsiuose, garažuose, baseinuose ir kt. pramonės patalpose.

  Jeigu jau išbandėte įprastus drėgmės sumažinimo būdus, tokius kaip vėdinimas keletą kartų per dieną plačiai atidarius langus, taip sukeliant skersvėjį, naudojatės ventiliatoriais virtuvėje ir vonioje ir drėgmės lygis vis tiek viršija normą – oro sausintuvas taps Jūsų geriausiu sprendimu.

  Išsirinkti geriausiai Jums tinkanti oro sausintuvą sudėtinga nebus, tačiau pravartu žinoti, į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį. Rinkdamiesi oro sausintuvą arba drėgmės surinkėją, atkreipkite dėmesį į norimos sausinti patalpos dydį. Atitinkamo galingumo oro sausintuvas – drėgmės surinkėjas efektyviai šalins patalpos drėgmę, taip sukurdamas malonų patalpos mikroklimatą. Įtakos turi ir patalpos temperatūra – nuo to priklausys įrenginio technologija, pvz.: desikantinis oro sausintuvas efektyviai dirba ir žemose temperatūrose. Be įprastų specifikacijų, oro sausintuvas – drėgmės surinkėjas gali turėti ir kitų naudingų funkcijų: integruotas drėgmės matuoklis, laikmatis, nuotolinis valdymas, užraktas nuo vaikų, skalbinių džiovinimo funkcija ir kt.

  Didelį pramoninių oro sausintuvų pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.rubisolis.lt. Platus garsių gamintojų oro sausintuvų asortimentas leis išsirinkti geriausią sprendimą Jūsų tobulam patalpos mikroklimatui kurti.

  3109  - 4279 
  2699  - 4399 
  Baseinų sausintuvai SBA
  Kodas: SKU#165537694357181851
  4738  - 8478 
 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti