Prekių katalogas

Šilumos taupymo sistema SpeedComfort

 • Nuo šiol mėgaukitės maloniu klimatu namuose kartu su SpeedComfort sistema! SpeedComfort yra moderni ir efektyvi šilumos taupymo sistema radiatoriams, skirta pagerinti šildymo sistemos veikimą namuose arba biure. SpeedComfort veikia šiuolaikinės technologijos principu, kuri užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą ir efektyvų energijos naudojimą. Sistema ne tik padeda užtikrinti pastovią malonią temperatūrą patalpoje, bet ir sumažina šildymo laiką bei taupo energiją. 

  Šilumos taupymo sistemos SpeedComfort veikimas yra pagrįstas cirkuliacijos principu. Įrenginio pagrindinė idėja yra papildomai pritvirtinti ventiliatorius prie namų arba biuro esamų radiatorių. Kai radiatorius pradeda šildyti, ventiliatorius automatiškai įsijungia ir karštą orą cirkuliuoja po visą patalpą. SpeedComfort sistema sušildys kambarį dvigubai greičiau. Tai reiškia, kad galite sumažinti namų šildymą 1–2 laipsniais, o jūsų kambarys išliks toks pat šiltai komfortiškas.

  Ventiliatoriumi judantis oras turi kelias svarbias funkcijas. Pirma, jis padeda tolygiai paskirstyti šilumą visoje patalpoje. Dažniausiai radiatoriai šildo tik tam tikras patalpos vietas, tačiau ši SpeedComfort sistema užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą patalpoje. Be to, ventiliatoriaus cirkuliuojamas oras padeda sumažinti šildymo laiką. Didelis efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad cirkuliuojantis oras panaudoja visą šilumą, kurią radiatorius išskleidžia. 

  SpeedComfort sistemos pratęsimas
  Kodas: SKU#170142745178762611

  Tinka SpeedComfort komplektui išplėsti

  56 
  SpeedComfort Mono sistema
  Kodas: SKU#170135685236426981

  Radiatoriams nuo 50 cm iki 70 cm

  65 
  SpeedComfort Duo sistema
  Kodas: SKU#170142202517179151

  Radiatoriams nuo 75 cm iki 120 cm

  115 
  SpeedComfort Trio sistema
  Kodas: SKU#170142472233571911

  Radiatoriams nuo 120 cm

  164 
 • SpeedComfort sistema pasižymi patogiu ir lengvu naudojimu. Montavimas yra greitas bei paprastas – ventiliatorius pritvirtinamas tiesiogiai prie esamų radiatorių. Be to, šios sistemos ventiliatoriai veikia tyliai ir nepastebimai, taigi galite mėgautis jaukia ir tylia aplinka be jokio pašalinio garso.

  Šildymo taupymo sistema SpeedComfort efektyviai pagerina radiatorių ir konvekcinės šildymo sistemos veikimą, užtikrinant efektyvų šilumos paskirstymą, energijos taupymą ir patogumą. Tai yra modernus ir inovatyvus sprendimas, kuris padeda pagerinti jūsų šildymo sistemos našumą ir patalpų komfortą. 

   

  Patarimas: jums reikalingas SpeedComfort ventiliatorių skaičius priklauso nuo jūsų kambario dydžio. Vieno SpeedComfort ventiliatoriaus paprastai pakanka maždaug 12 kvadratinių metrų (+/- 30 m³). Didesniam kambariui prireiks atitinkamai daugiau ventiliatorių. Skaičiavimas, kiek ventiliatorių jums prireiks, paprastas: vienas SpeedComfort per valandą aprūpina maždaug 30 m³ oro. Tikslas – visą orą patalpoje cirkuliuoti kartą per valandą. Tai reiškia, kad jums reikia vieno SpeedComfort 30 m³ patalpai, dviejų „SpeedComfort“ 60 m³ ir pan. Skaičiavimo pavyzdys: 5 m pločio, 8 m ilgio ir 3 m aukščio svetainės talpa 120 m³. Šiuo atveju reikalingas Trio rinkinys su plėtiniu arba du Duo rinkiniai.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti