Prekių katalogas

Anglies pluošto šildymo plėvelės


 • Kokybiškomis grindų ir lubų šildymo plėvelėmis prekiaujame jau daugiau nei 10 metų, o jų sukurtu namų jaukumu ir komfortu džiaugiasi virš 1000 mūsų klientų. Greitai įšylanti šildymo plėvelė yra lengvai montuojama, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingos priežiūros. Grindinės ir lubinės šildymo plėvelės pasižymi ekonomiškumu, saugumu ir efektyviu darbu. Šiuolaikinės gamybos technologijos padeda realizuoti pageidaujamo mikroklimato sąlygas, užtikrina ilgalaikę ir patikimą eksploataciją. 

 • Anglies pluošto grindinio šildymo plėvelė skirta elektrinio grindų šildymo sistemai. Šildymo sistemą sudaro po grindimis klojama specialios technologijos itin plona anglies pluošto grindinio šildymo plėvelė ir valdiklių sistema. Sumontavus šią sistemą, patalpoje sukuriamas infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas, tad nebereikia šildytuvų, katilų ar radiatorių. Pagrindinis grindinio šildymo plėvelės privalumas tas, kad ji šildo ne orą, kaip tai daro dauguma kitų šildymo sistemų, o daiktų paviršius ir žmogų. Taipogi, tai puikus sprendimas kombinuojant su šiuo metu stipriai populiarėjančia atsinaujinančia energija – saulės elektrine.

  Kodėl verta rinktis?

  • Maža pradinė investicija. Lyginant su kitomis šildymo sistemomis, 2–4 kartus mažesnė.
  • Pigus ir greitas montavimas. Nereikalingi sudėtingi inžineriniai sprendimai.
  • Energijos taupymas.
  • Saugus naudojimas.
  • Ekonomiškumas. Šildo paviršius, kurie ilgiau akumuliuoja šilumą atsijungus sistemai.
  • Nereikalinga priežiūra ir aptarnavimas. Sistema suprogramuojama prieš sezoną ir automatiškai palaiko reikiamą temperatūrą, reikiamu laiku.
  • Puikus mikroklimatas. Sistema nesausina oro, nekelia dulkių. Šildo tiesiogiai sienas, todėl padeda išvengti pelėsio.
  • Priderintas temperatūros valdymas. Grindinio šildymo sistemą galima greitai ir patogia valdyti termostatu, taip sutaupant patiriamas elektros energijos sąnaudas bei užtikriant ekonomišką vartojimą.  

  Pritaikymas

  Juostinio tipo šildymo plėvelė tinkama įvairiausios paskirties patalpų šildymui: butai, privatūs gyvenamieji namai, biurai, sodybos, viešbučiai, maitinimo, gydymo įstaigos, vaikų darželiai ir kt. Infraraudonųjų spindulių plėvelė gali būti naudojama ir kaip pagrindinis patalpų šildymo būdas, ir kaip papildomas, kai trūksta šilumos ar norima šildyti tik tam tikras patalpas. Itin patogu naudoti su išmaniuoju Wi-Fi termostatu – tuomet šilumos kiekį reguliuosite tiesiog mobiliajame telefone, kas leis komfortabiliai pašildyti sodybą prieš Jums atvykstant.

  Montavimas ir priežiūra

  Grindinio šildymo plėvelė pasižymi paprastu montavimu – galima kloti tiesiog po laminatu, parketu ar vinilinėmis grindimis. Taupi bei moderni šildymo sistema valdoma termostatu. Infraraudonųjų spindulių plėvelė  nesukels nepatogumų, jai nėra reikalingi papildomi priežiūros darbai, todėl einant metams nesukels papildomų rūpesčių ar gedimų. 

  Valdymas

  Infraraudonųjų spindulių plėvelė yra valdoma mechaninių arba išmanių termostatų pagalba. Termostatai padės sutaupyti elektros energijos sąnaudas bei į savo namus įnešite šiek tiek modernumo.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti