Mini rekuperatorius ECO-FRESH 01 LUX (su pašildymo funkcija)

ID numeris: P10014
Populiaru!
Vertinimas 4.80 iš 5 (4)
Ši prekė yra sandėlyje!
Siūlyk savo kainą Spausk čia
Kaina su PVM
430.00 €

Galima įsigyti Lizingu
  • PristatymasNemokamas
  • Pristatymo terminas1-2 d.d.
Apžiūrėkite šią prekę mūsų salonuose Vilniuje ir Kaune

Produkto specifikacija ir kainos

Teirautis didmeninių kainų Kainos taip pat gali būti derinamos perkant didesnį kiekį.

Pirkti Pavadinimas Kaina su PVM Sandėlyje? Kodas Maksimalus našumas (m³/h) Naudojamoji galia (W) Maksimalus triukšmo lygis (dB) Tinkamas sienos storis (mm) Skersmuo (mm) Apsaugos klasė
Pirkti Mini rekuperatorius ECO-FRESH 01 LUX (su pašildymo funkcija) 430.00€ Yra 27-00073 70 ventiliatoriaus 5.5 - 9.2, šildytuvo 50-400 28 270-500 100 IP X4

Aprašymas

  • Mini rekuperatorius ECO-FRESH 01 LUX (su pašildymo funkcija) skirtas aktyviai vietinei gyvenamųjų ir administracinių patalpų ventiliacijai. Prireikus šaltą žiemą įleidžiamas oras pašildomas iki kambario temperatūros. Įrenginys tiekia šviežią atmosferos orą ir patalpose sukuria sveiką mikroklimatą.
  • Yra integruota oro filtrų sistema, kad oras būtų išvalomas nuo dulkių, suodžių, bakterijų, automobilių išmetamųjų dujų ir pan.
  • Taip pat integruotas hidrostatas leidžia kontroliuoti patalpos oro drėgmę, palaikydamas žemiau 75% – tai neleidžia atsirasti pelėsiui ir grybeliui.
  • Įtaisytas jonizatorius prisotina orą neigiamojo krūvio jonais, pasižyminčiais antiseptinėmis bei ligų sukėlėjus – virusus ir bakterijas – naikinančiomis savybėmis, taip apsaugodamas nuo infekcijų ir ūmių kvėpavimo takų ligų.
  • Tinka sienoms, kurių storis nuo 270 iki 500 mm.

Susisiekite su mumis

ir rasime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Vilniuje

Arūnas Tuska

Salono vadybininkas

Kaune

Vytautas Žukaitis

Pardavimų vadovas