Prekių katalogas

Mobilūs oro kondicionieriai ir vėsintuvai

 • DOVANA! Perkant bet kurį mobilų oro kondicionierių ar vėsintuvą, gaukite dovanų stalinį, USB laidu įkraunamą ventiliatorių Trotec TVE 1! Pasinaudokite nuolaidos kodu VĖSA ir džiaukitės malonia gaiva darbo vietoje, namuose ar net automobilyje!

  Mobilūs kondicionieriai neužima daug vietos, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingų priežiūros darbų. Lengvai pernešami oro kondicionieriai leidžia mėgautis gaiva ir vėsa ten, kur jos labiausiai reikia. Šiuolaikinio dizaino gaminiai atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. Technikai nereikia montavimo darbų, t. y. įranga gali būti naudojama iš karto. Oro kondicionieriai gali būti naudojami ir kaip oro sausintuvai.

  Mobilus vėsintuvai užtikrina sklandų, greitą ir efektyvų darbą, nereikalauja sudėtingų montavimo darbų ir gali būti naudojami ten, kur labiausiai reikia. Aukšto efektyvumo įranga reikalauja minimalaus energijos kiekio, pasižymi patogiu valdymu ir praktiškomis mikroklimato gerinimo funkcijomis. Šiuolaikinio dizaino technika atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. 

  Mobilus oro vėsintuvas Trotec PAE 25
  Kodas: 1485

  Iki 60 m³ dydžio patalpoms 

  149 
  Mobilus oro vėsintuvas Trotec PAE 49
  Kodas: 2528

  Iki 150 m³ dydžio patalpoms 

  265 
  Mobilus oro vėsintuvas Trotec PAE 51
  Kodas: 2529

  Iki 150 m³ dydžio patalpoms 

  275 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2100 X
  Kodas: 2574

  3 in 1! Vėsina, sausina ir vėdina

  370 
  380 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2010 E
  Kodas: J10030

  Patalpoms iki 26 m² arba 65 m³

  395 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2610 E
  Kodas: SKU#168008347529926931

  Patalpoms iki 34² / 85 m³ 

  418 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2010 SH
  Kodas: 2486

  4 in 1! Vėsina, šildo, sausina ir vėdina

  422 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2010 SH ir lango tarpinė Trotec AirLock 100
  Kodas: 2512

  4 in 1! Vėsina, šildo, sausina ir vėdina

  435 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 2600 X
  Kodas: 2575

  3 in 1! Vėsina, sausina ir vėdina

  468 
  484 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 3500 S
  Kodas: 2576

  3 in 1! Vėsina, sausina ir vėdina

  635 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 3500 E
  Kodas: 1271

  3in1: vėsina, sausina, vėdina

  644 
  647 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 3500 SH
  Kodas: 2515

  4 in 1! Vėsina, šildo, sausina ir vėdina

  679 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 3500 SH ir lango tarpinė Trotec AirLock 100
  Kodas: SKU#165769439192437941

  4 in 1! Vėsina, šildo, sausina ir vėdina

  689 
  Mobilus oro kondicionierius Trotec PAC 3900 X
  Kodas: 2834

  3in1! Vėdina, vėsina, sausina

  720 
 •  

  Karščiai vasaros metu vargina kiekvieną ne tik lauke, bet ir namuose ar biure. Ypač karštomis vasaros dienomis dažnas ieško sprendimų, kaip efektyviai ir greitai atvėsinti įkaitusias patalpas.  

  Mobilus oro kondicionierius. Įrenginio savybės ir privalumai

  Mobilūs oro kondicionieriai skirti atvėsinti patalpoms ~60 kv.m. Mobilus oro kondicionierius ypač tinka norintiems išvengti sudėtingų montavimo ar vidaus apdailos darbų. Dėl savo patogaus naudojimo būdo, mobilius oro kondicionierius dažniausiai renkasi naudoti butuose, kotedžuose arba visuomeniniuose objektuose. Svarbu pabrėžti, kad veikiant oro kondicionieriui, turi būti uždarytos durys ir langai. Sukurdamas vėsą, mobilus oro kondicionierius taipogi gamina ir šilumą, todėl specialios lango tarpinės dėka, sukuriamo šilto oro išmetimą galima nukreipti per langą.

  Patys įrenginiai skiriasi savo galingumu, dydžiu, triukšmo lygiu, dizaino sprendimais ir kitomis techninėmis savybėmis. Mobilų kondicionierių rekomenduojame rinktis tiems žmonėms, kurie nori patogaus ir lengvo naudojimo. Platų mobilių oro kondicionierių asortimentą galite rasti ČIA.

  Ką reikėtų žinoti prieš įsigijant mobilų oro vėsintuvą?

  Mobilius oro vėsintuvus dažniausiai rasite atvirose patalpose arba uždarose iki ~30 kv.m.. Mobilaus oro vėsintuvo veikimo principas yra toks, kad reikia sudaryti sąlygas sukurtam karštam orui judėti pro vėsintuvą, o tuo tarpu priekinėje įrenginio pusėje yra išpučiamas atvėsintas, drėgnesnis oras. Kodėl drėgnesnis? Oro vėsintuvas, priešingai nuo oro kondicionieriaus, turi specialią vandens talpą, todėl gamindamas vėsą, sukuria ir drėgmę. Šioje talpoje tuo pačiu galima naudoti netgi specialias ledo kameras arba ledo kubelius. Vėsintuvas patalptas gali atvėsinti iki 5 laipsnių. Platų oro vėsintuvų asortimentą galite rasti ČIA.

  Kada geriau rinktis mobilų oro kondicionierių, o kada vėsintuvą?

  Nors ir atrodo, kad šių dviejų įrenginių paskirtis tokia pati – vėsinti patalpas, bet norint pasirinkti efektyviausią patalpų vėsinimo sprendimą, svarbu žinoti šių prietaisų skirtumus. Abu įrenginiai vėsina patalpas ir pasižymi labai patogiu naudojimu, kadangi gali būti lengvai kilnojami iš vienos vietos į kitą. Bet dažnai sulaukiame klausimo – kokie yra skirtumai tarp oro kondicionieriaus ir vėsintuvo?

  Oro kondicionierius vėsindamas patalpas tuo pačiu metu, įrenginio nugarinėje dalyje, išmeta šilto oro sroves, todėl reikėtų numatyti, kad šiam prietaisui reikės ir specialios lango tarpinės. Lyginant su vėsintuvu, oro kondicionieriaus kaina gali būti šiek tiek aukštesnė, bet pats įrenginys - kur kas galingesnis. Taip pat, dažnas oro kondicionierius turi papildomas funkcijas, tokias kaip sausinimas, vėdinimas ar net šildymas, todėl net ir šaltuoju metu laiku įrenginys puikiai Jums tarnaus.

  Tuo tarpu oro vėsintuvą galite įsigyti už žemesnę kainą, bet įrenginys yra mažiau galingas ir labiau skirtas mažesnėms patalpoms. Svarbu pabrėžti, kad oro vėsintuvui reikia daugiau dėmesio, kadangi karts nuo karto įrenginį reikės papildyti vandeniu ar ledo kubeliais. Jeigu namuose turite mažesnį drėgmės santykinį lygį, šis įrenginys Jums puikiai sukurs gaivią, vėsią ir drėgną aplinką!

  Norisi vėsos ir gaivos namuose - skambinkite, rašykite, o mes patarsime ir padėsime pasirinkti geriausiai Jums tinkantį sprendimą. Vėsios vasaros!  

  Martynas Chmieliauskas  Matas Papievis  
  Salono vadybininkas Salono vadybininkas 
     
  Adresas: Partizanų g. 75K, Kaunas  Adresas: Slucko g. 3, Vilnius  
  El. paštas: martynas@rubisolis.lt
  El. paštas: matas@rubisolis.lt

  Tel. nr.: +370 607 32 996

   

  Tel. nr.: +370 685 14 830

   

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti