Terasiniai šildytuvai. Kaip pasirinkti?

Terasiniai šildytuvai. Kaip pasirinkti?

Smagu prisėsti nuosavoje terasoje, verandoje, pavėsinėje ar balkone, tačiau esant vėsesniam orui trūksta šilumos ir jaukumo. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai - puikus sprendimas prailginti buvimo lauke laiką.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nors iš pažiūros gali atrodyti, jog terasiniai šildytuvai skiriasi tik savo dizainu, vis tik vertėtų rinktis ne pagal grožį, o įvertinti esamas sąlygas. Taip pat labai svarbu pasirinkti teisingą galingumą ir papildomas funkcijas. Neverta permokėti už tai kuo net nesinaudosite! Pateikiame esminius klausimus, renkantis Jums tinkamiausią šildytuvą.

  1. Svarbu žinoti, kokį tiksliai plotą norite apšildyti. Visos terasos šildyti dažniausiai nereikia, o tik joje esančio staliuko zoną.

  2. Svarbu apsvarstyti savo pomėgius ir poreikius. Kada Jūs norite šilumos lauke? Ar vėsiais vasaros vakarais, ar taip pat vėlyvą rudenį, ar net žiemą?

  3. Ar žinote, kuo skiriasi teninis, halogeninis, kvarcinis, anglies pluošto ar dujinis lauko šildytuvas? Kokie yra jų privalumai ir trūkumai?

  4. Ar yra galimybė pakabinti šildytuvą ar jo reikia mobilaus su stovu?

  5. Kokiame aukštyje, kokio galingumo šildytuvą galima kabinti? Koks turi būti šildytuvo nukreipimo kampas?

  6. Kokio tipo šildytuvas turi būti vėjuotoje terasoje ir koks jis turi būti uždaroje (stiklintoje) erdvėje? Kokie jų skirtumai?

  7. Ar norite, kad šildytuvas atliktų ir apšvietimo funkciją? Ar norite, kad šildytuvo nesimatytų?

  8. Ar norite šildytuvą valdyti nuotoliniu valdymo pulteliu? Ar Jūsų aplinkoje yra tinkamas judesio daviklis?

Tinkamai parinktas šildytuvas džiugins tiek prailgėjusiais vakarais, tiek žvarbesnę dieną. Atvykę į mūsų salonus Vilniuje ir Kaune galėsite pajausti skirtumus ir išbandyti visus turimus terasinius šildytuvus. 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

+370 672 73034
giedrius@rubisolis.lt

Pagarbiai,
UAB „Rubisolis“ administracija