Prekių katalogas

Tinkamas mikroklimatas puikiai savijautai

Tinkama oro drėgmė patalpose turėtų svyruoti tarp 40–60 proc. Deja, šildymo sezono metu šis rodiklis gali sumažėti net tris kartus, todėl ypač svarbu šiuo metų laiku pasirūpinti tinkama patalpų oro drėgme ir švara. 

Kova su nematomu priešu – alergija: priežastys ir sprendimo būdai

Kasmet milijonai žmonių susiduria su nepatogumais, kuriuos sukelia alergijos. Nuolat didėjanti alergijų atvejų statistika neramina ir kelia vis daugiau klausimų apie šio reiškinio atsiradimo priežastis. Ar mūsų gyvenamoji aplinka, maisto produktai ar netgi gyvenimo būdas gali būti to dingstis? Tai klausimai, į kuriuos atsakymai gali skambėti šiek tiek dviprasmiškai... 

Patalpų šildymo sistema oras-vanduo: tvarus ir ekonomiškas pasirinkimas

Siekiant ne tik efektyvumo, bet ir ekologinio tvarumo, šiuolaikinės šildymo sistemos technologijos sparčiai progresuoja ir yra nuolat vystomos. Viena tokių yra oras-vanduo šildymo sistema, kuri pasižymi ne tik energijos taupumu, bet ir turi kitų privalumų. 

Inovatyvūs namai su „Feelspot“: estetika ir patogumas viename

Greitas gyvenimo tempas vis daugiau žmonių verčia atkreipti dėmesį į savo gyvenamąją erdvę: kuriamą patogumą, estetiką ir, žinoma, praktiškumą. Minimalizmas ir išmanumas – dvi neatsiejamos sąvokos, kurios vis dažniau minimos kontekste kalbant apie naujo būsto įsirengimą arba esamo atnaujinimą. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad bendram visumos vaizdui įtakos turi net ir patys smulkiausi prietaisai: jungikliai, termostatai, valdikliai ir pan. Inovatyvūs ir minimalistinio dizaino metalinio tvirtinimo kištukiniai lizdai „Feelspot“ prisidės prie Jūsų namuose kuriamo jaukumo ir patogumo. 

Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė – inovatyvus ir praktiškas pasirinkimas patalpų šildymui

Koks patalpų šildymo būdas yra geriausias? – tai klausimas, į kurį ypač svarbu atsakyti įsirenginėjant savo būstą. Šiandien pasirinkimas rinkoje išties platus, todėl normalu, kad išsirinkti tinkamiausią variantą gali būti sudėtinga. Vis dėlto, jei domina inovatyvus ir praktiškas sprendimas, infraraudonųjų spindulių plėvelė – vis labiau populiarėjantis pasirinkimas patalpų šildymui.   

Energijos taupymas su „Feelspot“: tvarus ir inovatyvus sprendimas kiekvieno namuose

Dažnai manoma, kad kai kalba pasisuka apie energijos taupymą, omenyje turima siekį mažinti elektros sąskaitas. Vis dėlto, energijos suvartojimo optimizavimas – ne tik nauda mūsų piniginei, bet ir visai planetai. 

Inovatyvūs šildantys rūbai: šiluma ir komfortas viename

Šiemet prasidėjusi kalendorinė žiema atkeliavo ne tik su sniegu, bet ir su žvarbesniais orais. Kasdien besilaikanti minusinė temperatūra ir vėjas priverčia susigūžti net apie tai pagalvojus. Vis dėlto, net ir tokioms oro sąlygoms esant, turime priežastį iškišti nosį į lauką: keliaujame į darbą, vedame vaikus į mokyklą, vykstame apsipirkti, o gal tiesiog išeiname pasivaikščioti. Tačiau šiandien jau yra inovatyvių sprendimų, kaip galima apsisaugoti nuo šalčio, o populiariausias jų – šildantys rūbai. 

Sausas oras namie: kodėl juose svarbu optimizuoti drėgmės lygį?

Prasidėjus šaltiems orams, atsiradusius sveikatos negalavimus siejame su nusilpusia imunine sistema, gripu ar kitomis peršalimo ligomis. Tačiau ar tikrai prastą savijautą lemia tik sezoninės ligos? Sunku patikėti, tačiau nepakankamas drėgmės lygis namuose taip pat gali būti sveikatos negalavimų priežastimi.  

Mobilūs oro kondicionieriai ar mobilūs oro vėsintuvai. Kurį geriau rinktis?

Karščiai vasaros metu vargina kiekvieną ne tik lauke, bet ir namuose ar biure. Ypač karštomis vasaros dienomis dažnas ieško sprendimų, kaip efektyviai ir greitai atvėsinti įkaitusias patalpas.  

Centralizuota vėdinimo sistema ir mini rekuperatoriai. Kaip pasirinkti efektyviausią įrenginį?

Sparčiai augant vėdinimo sistemų poreikiams, rinka siūlo skirtingų tipų inovatyvias priverstinio vėdinimo sistemas. Didelis vėdinimo sistemos asortimentas išties apsunkina klientų paieškas, todėl dažnai sulaukiame įvairių užklausų. Kad palengvinti paieškas, paruošėme priverstinio vėdinimo sistemų palyginimus.  

Terasiniai šildytuvai. Kaip pasirinkti?

Smagu prisėsti nuosavoje terasoje, verandoje, pavėsinėje ar balkone, tačiau esant vėsesniam orui trūksta šilumos ir jaukumo. Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai - puikus sprendimas prailginti buvimo lauke laiką. 

Feelspot išmanieji jungtukai ir kištukiniai lizdai: galimybės ir pasirinkimai

Išskirtinio ir unikalaus dizaino sensoriniai jungikliai Feelspot patrauks akį savo estetika ir elegancija. Paprasto valdymo ir patikimo veikimo sensoriniai jungikliai leidžia valdyti patalpų apšvietimą, užuolaidas, durų skambučius ir t.t.  

Feelspot jungikliai

Feelspot jungikliai - ne tik graži interjero detalė.

Skubančiame pasaulyje viskas tampa dar patogiau, dar išmaniau, dar labiau pritaikyta vartotojui - namų automatizavimas ne išimtis. Jau įprasta, kad galite valdyti savo namų šildymą, vėsinimą, vėdinimą ir daug kitų funkcijų per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. O dabar dar daugiau galimybių suteikia išmanieji jungikliai ir lizdai. Feelspot jungiklių serija yra kur kas daugiau nei graži interjero detalė. 

Pratęsta garantija

Nerimaujate dėl įsigyjamo daikto ilgaamžiškumo? Pristatome naują paslaugą mūsų parduodamoms prekėms – pratęsta garantija. Kodėl verta rinktis? 

Efektyvūs taupymo būdai su termostatais

Energetikos krizei užkariaujant pasaulį visi norime sutaupyti. Tam sumažinamas apšvietimas, šilumos kiekis, trumpinamos įstaigų darbo valandos. Bet ar įmanoma sutaupyti nieko nekeičiant? Įmanoma! 

Keraminis šildytuvas Trotec TDS 10 P - efektyvus patalpų šildymas

Elektrinis šildytuvas Trotec TDS 10 P su radialiniu ventiliatoriumi, skirtas pereinamo laikotarpio ir papildomam šildymui!

Rekuperacija jūsų namuose – prabanga ar būtinybė?

Uždarose patalpose praleidžiame net iki 90% savo dienos laiko, todėl norint jaustis komfortiškai, svarbu pasirūpinti nuolatine šviežio oro cirkuliacija. Griežtėjant energetinio efektyvumo reikalavimams, kuomet nuo 2021 metų naujai statomi būstai ir kiti pastatai tampa vis sandaresni ir privalo atitikti A++ klasės reikalavimus, gyventojams tampa vis sudėtingiau palaikyti nuolatinę patalpos oro kaitą. 

Oro drėkintuvai. Kaip išsirinkti tinkamiausią įrenginį savo namams?

Oro drėkintuvai – paprastas ir efektyvus būdas reguliuoti patalpų drėgmės lygį pagal poreikį, taip išvengiant sauso oro sukeliamų problemų.  

Natūralaus šildymo plokštės – ekonomiškas ir efektyvus šildymo būdas

Natūralaus šildymo plokštės – tai vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių šildymo būdų elektra, skirtų atskirų zonų šildymui. Kadangi natūralaus šildymo plokštės šilumą perduoda infraraudonųjų spindulių principu, todėl šis šildymo būdas yra itin malonus, efektyvus ir svarbiausia – ekonomiškas.  

Kalėdinės dovanos Jūsų artimiesiems. Pagrindiniai patarimai ir idėjos

Ko gero, daugelis pritars, kad Kalėdos – viena gražiausių ir laukiamiausių metų švenčių. Kad šventinis Kalėdų laikotarpis džiugintų širdį, artimųjų dovanomis patariame pasirūpinti iš anksto. Taigi, kokios kalėdinės dovanos yra geriausios mamai, tėčiui ar tiesiog draugui? Atsakymas paprastas – Jūsų šiluma ir rūpestis! 

Meteorologinė orų stotelė – būtinas prietaisas kiekvienuose namuose

Meteorologinė orų stotelė – tai elektroninis prietaisas, tiksliai parodantis lauko ir vidaus temperatūrą. Didžioji dalis šių prietaisų parodo drėgmės lygį, paros laiką, kalendorių ir debesuotumą. Namuose ar biure visuomet pravartu turėti meteorologinę stotelę, kuri patikimai Jums rodys esamas oro sąlygas.  

UAB Rubisolis įmonės pasiekimai

Šiais metais švenčiame 13-tą įmonės gimtadienį. Atsigręžus į pradžią, labai smagu matyti pokytį ir stabilų augimą. UAB Rubisolis pasipildė tiek naujomis verslo šakomis, tiek naujais specialistais komandoje. Būtent nuolat tobulėjanti ekspertų komanda ir yra mūsų pagrindinis „varikliukas“, leidžiantis judėti pirmyn tiek mums, tiek mūsų partneriams bei klientams. 

Centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT

Pagrindinis į mus besikreipiančiųjų noras – padidinti patalpų drėgmės lygį, taip sumažinant jau vyraujančias išsausėjusio oro problemas. Kuomet namuose drėgmės lygis yra itin žemas 20-30 %, o vėdinimas vyksta per rekuperacinę sistemą t.y. oras patalpose pasikeičia bent keletą kartų į valandą – pakelti ir išlaikyti norimą drėgmės lygį įprastais drėkintuvais yra praktiškai neįmanoma. 

Elektrinis grindinis šildymas – pasirinkimas skaičiuojantiems

Nuo 2021 m. pasikeitė pastatų energinių klasių reikalavimai ir visi nauji pastatai turi atitikti A++ energinio naudingumo klasę. Šie pokyčiai įgyvendinti ES mastu siekiant pagrindinio tikslo – turėti energiją taupančius, efektyvius ir mažiau aplinką teršiančius pastatus.

Privalomomis tapusios geresnės pertvarų ir tarpaukštinių perdangų, skiriančių autonominius šilumos šaltiniu šiluminės savybės bei dar mažesnės norminės šiluminės energijos sąnaudos šildymui natūraliai diktuoja, jog rinktis daug investicijų reikalaujančias šildymo sistemas paprasčiausiai nebeapsimoka. 

Pavasarinė alergija – kaip su ja kovoti?

Artėjantis pavasaris kartu ir šilti, saulėti orai toli gražu džiugina ne visus. Besiskleidžiantys pirmieji augalų pumpurai, skraidančios žiedadulkės daugeliui žmonių išsaukia nelauktą alergiją, kitaip dar vadinamą - šienligė. 

Oro kokybės įtaka sveikatai

Šiomis dienomis, kai statybos technologijos smarkiai pažengę, tvirtumas ir sandarumas tapo savaime suprantamas ir griežtai apibrėžtas teisiniais reglamentais. Tačiau patalpų oro kokybė vis dar dažnai pamirštama. Kokie pavojai turtui ir sveikatai gręsia oro kokybės rodikliams nukrypus nuo normos.

Centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT

HUMIDSPOT – tai centrinė namų/biurų/ofisų drėkinimo įranga, drėkinanti orą adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Automatizuota sistema užtikrins tolygų visų patalpų drėkinimą ir komfortą be jokios kasdieninės priežiūros. Drėgmės lygį paprasta stebėti ir valdyti išmaniosios programėlės pagalba.  

Rubisolio prekybos salonai Vilniuje ir Kaune nedirbs

Gerb., klientai, vadovaujantis Vyriausybės sprendimu iki balandžio 13 dienos visoje Lietuvos teritorijoje paskelbiant karantiną, UAB Rubisolis prekybos salonai nedirbs. Prekių užsakymus galite pateikti el. paštu arba mūsų svetainėje www.rubisolis.lt. Verslo klientai aptarnaujami internetu. Linkime išlikti sąmoningiems ir sveikiems. 

Ačiū, kartu mes galime daugiau!

Mūsų projektas ir toliau sėkmingai džiugina mažuosius iš vaikų dienos centrų! Nuo 2018 spalio, skiriame po 2 proc. nuo kiekvieno Jūsų pirkinio elektroninėje parduotuvėje sumos vaikų dienos centrų išlaikymui. Iniciatyvos metu, jokios papildomos lėšos iš pirkėjų nėra renkamos ir prekių kainos nėra didinamos. Prisidedate paprasčiausiai savo pasirinkimu - reikiamas prekes įsigydami www.rubisolis.lt 

Sumažinti išlaidas šildymui paprasta!

Darbas šaltuoju metų laiku tampa nemenku iššūkiu didelėse ar prastai izoliuotose patalpose. 

Mini rekuperatoriai – sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos

Mini rekuperatoriai – sprendimas geram patalpų orui, neprarandant šilumos!

Sausas oras – daugybės negalavimų priežastis

Komfortabili drėgmė patalpoje svyruoja 50-60 proc. Jeigu pernelyg didelę drėgmę jau gebame identifikuoti dėl akivaizdžiai matomų ir juntamų pasekmių - pelėsis ir nemalonus kvapas patalpose, tai pernelyg sausą orą dažnai ignoruojame. 

Kviečiame į salonus!

Atvykę į salonus gausite ne tik išsamią konsultaciją, tačiau kiekvienas pirkėjas gaus dovaną bei Rubisolio nuolaidų kortelę! 

Elektrinis grindinis šildymas. Kodėl verta rinktis?

Elektrinis grindinis šildymas. Kodėl verta rinktis? 

Mokslinė - praktinė konferencija alergijos tema

Šiandien niekas nė nesiginčija, jog alerginės ligos – didelė visuomenės sveikatos problema. Per pastaruosius dešimt metų alerginių susirgimų Lietuvoje, ypač tarp vaikų, skaičius ženkliai išaugo. 

Geriausias mikroklimatas - sveikame kūne!

Džiaugiamės prisidėję prie vasario 16-tąją vykusio Baltijos šalių galiūnų čempionato. Juk geriausias mikroklimatas – sveikame kūne!  

Kaip užtikrinti gerą mikroklimatą? Gold FM radijas, laida „Verta žinoti“

Gera sveikata, gera nuotaika ir teigiamas klimatas namuose priklauso ne tik nuo tarpusavio bendravimo, bet ir oro kokybės juose. Plačiau apie tai Gold FM radijo laidoje „ Verta žinoti“ pasakoja UAB Rubisolis pardavimų vadovas Vytautas Žukaitis. 

Dažniausiai užduodami klausimai apie Airfree

Dažniausiai užduodami klausimai apie Airfree 

Darželis ir vaikų ligos neatsiejama? Ar tikrai?

Šaltasis metų laikas neretai pasėja nerimą vaikus auginančių šeimų mintyse – sirgsim! Ir deja deja, dažniausiai tas nerimas būna pagrįstas. Stipriname vaikų imunitetą kaip tik galim geriausiai, laikydamiesi senolių išminties, PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) rekomendacijų, internete sklandančių patarimų, net šauniojo daktaro iš televizijos ir draugės, kurios vaikai niekada neserga patirties. Bet išėjus į mokyklą, o ypač į darželį, imunitetą nuginkluoja būrys virusų ir bakterijų. 

Airfree – nesuteikime progos užterštam orui

Oro valytuvų Airfree istorija - gana neįprasta. Technologiją pradėjo kurti iniciatyvus ir kūrybingas Portugalijos verslininkas, siekdamas rasti veiksmingą būdą, palengvinantį sūnaus alergijos priepuolius. 

Kodėl verta rinktis infrašildymą?

Kodėl verta rinktis infrašildymą? Šis klausimas bene dažniausiai užduodamas mūsų specialistams ir niekada nenustebina. 

Nauja šildymo sistema Kauno Prisikėlimo bazilikoje

Džiaugiamės prisidėję prie puikaus projekto, kurio metu Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje įrengta papildoma pakabinamo šildymo sistema su infraraudonųjų spindulių šildytuvais. Kad būtų išsaugotas bazilikos autentiškumas, tarp pastato kolonų šoninėse navose prie dviejų išilginių lygiagrečių lengvos konstrukcijos sijų, pagamintų iš balto duraliuminio, buvo pritvirtinti dvylika baltos spalvos 4,5 kW galingumo šildytuvų. Nebuvo pamiršti ir choristai – jiems bazilikos balkone įrengti keturi stacionarūs šildytuvai.  

Pagrindiniai penki klausimai apie natūralaus šildymo plokštes

Ko jau ko, bet šildymo sezono nelaukia niekas. Tai metas, kai tenka kamšyti šilumos nelaikančius langus, vargti sausose patalpose, už šildymą mokėti beprotiškai daug. Senuose namuose visą žiemą reiks kovoti su drėgme ant langų, pelėsiu ar nepakankama šiluma ir išleisti nemažą dalį šeimos biudžeto. Ar visa tai galima pakeisti? Taip! Įsirenkite savo name, bute ar biure natūralaus šildymo plokštes. 

Kaip pasirinkti teisingą oro sausintuvą?

Kaip pasirinkti teisingą oro sausintuvą? 

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

Pirmiausia rekomenduojama žinoti esamą oro situaciją patalpoje. Tam pasitarnauja drėgnomačiai, kuriuos galima įsigyti atskirai arba jie gali būti integruoti į termometrus ar kitus buities įrenginius. 

Oro drėkinimo namuose būdai

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis žmogus daugiau nei 80 procentų savo laiko praleidžia uždarose patalpose, iš jo apie 60 procentų – gyvenamosiose. Pagal Lietuvos higienos normas vidaus patalpų temperatūra šaltuoju metų laiku turėtų būti 18–22 laipsnių, o santykinė oro drėgmė – 30–65 proc., kadangi šiomis sąlygomis yra minimalus bakterijų ir virusų išgyvenimas, o tai lemia geresnę žmogaus savijautą ir sveikatą. Idealu yra 55 proc. Tačiau prasidėjus šildymo sezonui dažnai pastarasis rodiklis smarkiai sumažėja ir susiduriame su sauso oro problema. 

8 patalpų sausinimo būdai

Optimali patalpų drėgmė yra tarp 40-60%. Šis procentas parodo, koks vandens kiekis yra ore. Kadangi drėgname ore sparčiai dauginasi organizmai jie dažnai gali būti įvairių alerginių reakcijų sukėlėjai. Taip pat drėgnas oras iššaukia pelėsį, kuris kenkia tiek žmonėms, tiek namams ir daiktams.

Kaip pagerinti būsto mikroklimatą be remonto ir didelių investicijų?

Kaip pagerinti būsto mikroklimatą be remonto ir didelių investicijų? 

Veito šildytuvai Antarktidoje!

Veito džiaugiasi, kad prisidėjo prie " White Desert Camp" stovyklavietės šildymo Antarktidoje. 

Rubisolio lauko šildytuvai šildo laidos Labas Rytas komanda!

Jau antri metai LRT Labas Rytas laida vasara persikelia dirbti i kiemeli, kur nuo 6 val. ryto tiesiogiai transliuojama iš lauko studijos.

Atskirų zonų ir papildomas šildymas

Paspaudus šaltukui mums norisi daugiau šilumos. Atskirų zonų ir papildomas šildymas – tai šildymas ten kur reikia ir kada reikia. Daugiausia tai sprendimai, kai šilumos reikia greitai, efektyviai ir konkečioje vietoje, nesiekiant visos patalpos šildymo. 

Kaip išsirinkti oro drėkintuvą?

Esminiai drėkintuvo pasirinkimo parametrai yra patalpos tūris ir įrenginio našumas, taip pat labai svarbu žinoti esamą kambario drėgmės lygį. 

Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai – šiluma šviesos greičiu

Daugelis seniai rinkoje esančių šildytuvų šildo orą patalpoje. Dėl to žmonėms pasidaro šilta tik tada, kai sušyla oras. Čia galima pastebėti trūkumą: žmogui sušildyti, visų pirma reikia sušildyti orą. Todėl šiluma nėra jaučiama iškart, įjungus prietaisą, kadangi oro įšilimui reikia laiko, per kurį praradama nemažai energijos. 

Ant sienos kabantis šildytuvas - paveikslas

Ar galite patikėti, kad paveikslas kabantis ant sienos yra šildytuvas!? 

Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Kodėl radiatoriai turi būti baltos spalvos ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno kūrinius nei buities prietaisus. Šie nepaprasti šildymo prietaisai ne tik elegantiškai atrodo, bet ir taupo jūsų būsto šildymo išlaidas. 

Infrašildymas - mažiausia investicija su didžiausiu atsiperkamumu

Elektrinė infrašildymo sistema namas yra labai populiari vakarų europoje, rusijoje ir paskutiniu metu sparčiai populiarėja lietuvoje. Sistema skirta pagrindinima arba pagrindiniam gyvenamųjų patalptų šildymui. Ši sistema mažai bendro turi su tradiciniu konvekciniu elektriniu šildymu. Jie panašūs tik tuo, kad šilumai išgauti naudojama elektros energija. Mūsų siūlomos sistemos kaitinimo elementai daugumoje pagaminti iš anglies pluošto, kuris ypatingai gerai skleidžia infraradaudonųjų spindulius ir yra ilgaamžis. Šios technologijos dėka pirmiausia šildomi patalpoe esantys paviršiai (grindys,sienos, baldai). Tik tada nuo šiltų paviršių sušyla oras. Bendrai tariant įsirengus tokią šildymo sistemą namuose ar biure, patalpoje esantys paviršiai būna 1-3 laipsniais šiltesni nei patalpos oras. Šilumos pasiskirstymas patalpoje yra tolygus, o mikroklimatas gaivuas ir sveikas. 

Pigus ir sveikas elektrinis šildymas - mitas ar realybė?

Jei lietuviui kas nors pasakytų, kad elektrinis šildymas gali būti pigus, jis tikriausiai nepatikėtų.O kad – taupantis laiką? Galintis suteikti nepriklausomybę nuo centrinio šildymo? Gudriai šildymo procese įdarbinantis net baldus? Saugantis nuo pelėsio? Netikite? Pažiūrėkime – mitai tai ar realybė? 

Kaip teisingai pasirinkti oro kondicionierių?

Kaip teisingai pasirinkti oro kondicionierių?

8 patarimai, kaip užtikrinti efektyvų mobilaus kondicionieriaus darbą

Mėgaukis vėsa namuose ir užtikrink savo šeimai kokybišką poilsį po intensyvios ir įspūdžių kupinos dienos! Mobilus kondicionierius puikus sprendimas namuose mėgautis vėsa ir gaiva. O, kad kondicionierius veiktų efektyviai ir kokybiškai, štai 8 patarimai, kurie padės pasiekti geriausių rezultatų: 

Kuo mūsų sveikatai naudingi infraraudonieji spinduliai?

Kuo mūsų sveikatai naudingi infraraudonieji spinduliai? 

  • Prenumeruokite naujienlaiškį

    Prenumeruokite naujienlaiškį

     

    Prenumeruoti