Prekių katalogas

Ačiū, kartu mes galime daugiau!

 • Ačiū, kartu mes galime daugiau!

  Mūsų projektas ir toliau sėkmingai džiugina mažuosius iš vaikų dienos centrų! Nuo 2018 spalio, skiriame po 2 proc. nuo kiekvieno Jūsų pirkinio elektroninėje parduotuvėje sumos vaikų dienos centrų išlaikymui. Iniciatyvos metu, jokios papildomos lėšos iš pirkėjų nėra renkamos ir prekių kainos nėra didinamos. Prisidedate paprasčiausiai savo pasirinkimu - reikiamas prekes įsigydami www.rubisolis.lt 

  Tad pirmoji mūsų visų surinkta paramos dalis jau pasiekė LVTGO "Gelbėkit vaikus" Mažeikių dienos centrą „Pavenčiukai“. Šią įstaigą kasdien lanko 15 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų. 550 Eur skirta teikiamų paslaugų užtikrinimui - kad vaikai kasdien galėtų gauti jiems taip reikalingas socialines paslaugas, maitinimą. Mažieji siunčia labų dienų, šilumos ir padėkas, kad prisidedate prie Mažeikių vaikų dienos centro išlaikymo.

  Antroji mūsų paramos dalis skirta Ukmergės vaikų dienos centro mažyliams. Šią įstaigą kasdien lanko apie 20 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų. Ukmergės vaikų dienos centro mažyliams skirta 500 Eur parama. Lėšos buvo panaudotos edukacinei kelionei - aplankyti Klaipėdos jūrų muziejaus ekspoziciją, stebėti delfinų pasirodymą delfinariume ir jūrų liūtų šou „Saulės“ terasoje. Vaikams jūros žinduolių pasirodymai paliko didžiausią įspūdį. Taip pat vaikų dienos centro patalpoje užsakyti langų roletai, kadangi kambarys, kuriame vyksta laisvalaikio renginiai ir kitos veiklos yra saulėtoje pastato pusėje, todėl labai įšyla. Mažyliai siunčia šilčiausius linkėjimus ir padėkas.

  Trečiąjį šių metų ketvirtį, vykdydami projektą, surinkome 700 eurų. Juos skyrėme Raguvėlės vaikų dienos centrui, įsikūrusiame Anykščių/Panevėžio rajonų sankirtoje, sename pastate, kur dirba labai šaunios ir atsidavusios darbuotojos. Šią viešąją įstaigą lanko 25 vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų. Tai vienintelė vieta mažame kaimelyje, kur vaikai po mokyklos turiningai gali leisti savo laisvalaikį. Lėšos panaudotos reikalingiems daiktams įsigyti - muzikiniam centrui su mikrofonais (renginių ir kitų veiklų metu), lauko krepšinio stovui su krepšiu, ausines su mikrofonais (kompiuterinėje klasėje), įvairioms medžiagoms rankų darbeliams. Vaikai siunčia šilčiausius linkėjimus ir padėkas, kad prisidedate prie Raguvėlės vaikų dienos centro išlaikymo.

  Paskutinio metų ketvirčio surinktos lėšos – 600 Eur iš pardavimų svetainėje www.rubisolis.lt buvo skirtos Rokiškio vaikų dienos centrui, kurie turėjo smagią ir įsimintiną išvyką į sostinę. Ten aplankė vieną gražiausių Europos eglučių, kalėdiškai pasipuošusį Vilniaus senamiestį, Valdovų rūmus ir pasisėmė išties puikių įspūdžių ir patirčių.

  Ačiū, kartu mes galime daugiau!
  Plačiau apie šią iniciatyvą skaitykite čia.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti