Prekių katalogas

Bokštinis ventiliatorius - šildytuvas Clean Air CA-904C

 • Bokštinis ventiliatorius - šildytuvas Clean Air CA-904C

  Kodas: 27-00799
  Kaina 159 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Clean Air
 • Clean Air CA-904C yra galingas ventiliatorius - šildytuvas su trimis greičiais, kurie reguliuojami per lengvai naudojamą mygtukų panelę. Jis taip pat turi galimybę pasukti lankstų galvutės skersinę padėtį, todėl galite nukreipti oro srautą į pageidaujamą vietą.

  Šis ventiliatorius - šildytuvas taip pat pasižymi tyliu veikimu, todėl jis puikiai tinka tiek miegamajam, tiek darbo aplinkai. Be to, jis turi įmontuotą laikmatį, leidžiantį nustatyti norimą veikimo trukmę ir automatiškai išjungti ventiliatorių - šildytuvą po tam tikro laiko.

  Clean Air CA-904C taip pat yra lengvai nešiojamas ir perkeliamas, nes jis yra kompaktiško dydžio ir turi nešiojamą rankenėlę. Tai leidžia jums lengvai pernešti jį iš vienos patalpos į kitą ir naudoti ten, kur jums reikia.

  Šis ventiliatorius - šildytuvas taip pat pasižymi aukštos kokybės medžiagų ir patvarios konstrukcijos naudojimu, todėl jis yra ilgaamžis ir patikimas. Jis yra lengvai valomas ir prižiūrimas, todėl puikiai tiks ilgalaikiam naudojimui.

  Visumoj, Clean Air CA-904C ventiliatorius - šildytuvas yra aukštos kokybės, efektyvus ir patogus vėdinimo įrenginys, kuris užtikrina geresnę oro kokybę ir patogų naudojimą tiek namuose, tiek biure. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti