Prekių katalogas

Centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT

 • Centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT

  Pagrindinis į mus besikreipiančiųjų noras – padidinti patalpų drėgmės lygį, taip sumažinant jau vyraujančias išsausėjusio oro problemas. Kuomet namuose drėgmės lygis yra itin žemas 20-30 %, o vėdinimas vyksta per rekuperacinę sistemą t.y. oras patalpose pasikeičia bent keletą kartų į valandą – pakelti ir išlaikyti norimą drėgmės lygį įprastais drėkintuvais yra praktiškai neįmanoma. 

  Bet kaip visuomet nėra padėties, be išeities! Pristatome inovatyvų ir išmanų namų drėkinimo sprendimą – sistemą HUMIDSPOT. Tai stipriai Lietuvoje populiarėjanti centrinė namų, biurų, ofisų drėkinimo sistema, kuri patalpų orą drėkina adiabatiniu kanaliniu oro drėkintuvu per rekuperacinio vėdinimo ortakius. Pati sistema yra automatizuota bei užtikrinanti paprastą valdymą be jokios kasdienės priežiūros.

  Šiame straipsnyje apžvelgsime dažniausiai iškylančius drėkinimo sistemos įrengimo namuose kriterijus.

  Ar galiu savo namuose turėti HUMIDSPOT sistemą?

  Kyla abejonių, ar dar nėra vėlu įrengti drėkinimo sistemą numatytose patalpose? Svarbiausias kriterijus – rekuperacinė vėdinimo sistema. HUMIDSPOT gali būti montuojama tiek į esamą, tiek įrenginėjant naują vėdinimo sistemą. Drėkinimui įrengti reikalinga: vieta šalia rekuperatoriaus, vandens padavimas, kanalizacija bei elektra pajungimui.

  Noriu HUMIDSPOT savo namuose. Ar yra patalpų dydžio kriterijus?

  Paprastai centrinė oro drėkinimo sistema yra montuojama kotedžuose, gyvenamuosiuose namuose, biuruose ar prekybos/paslaugų salonuose. Patalpų dydis nėra ribojamas, atitinkamai parenkant įrenginio galingumą. 

   

  Kaip pasikeičia patalpų mikroklimatas po HUMIDSPOT įrengimo?

  Įgyvendinti projektai ir rezultatai juose:

  Įdiegus jau labai nemažai sistemų visoje Lietuvoje – rezultatai išties džiugina. Išmani, per WIFI ryšį valdomą, į rekuperacinę sistemą integruota centrinė drėkinimo sistema HUMIDSPOT palengvino ne tik buitį, kuomet reikia “dirbti” pastatomiems drėkintuvams nuolat juos prižiūrint, papildant vandeniu. Tačiau jau poros dienų bėgyje leido pajausti norimą rezultatą. Po HUMIDSPOT sistemos įdiegimo, patalpų oro drėgmė nuo itin žemos 20-30 % ribos buvo pakelta iki 50 %. Pasiekus 50 % drėgmės lygį, klientai iš karto pajuto pagerėjusį namų mikroklimatą: nebevargina išsausėjusi oda, akių, nosies ir gerklės gleivinė, kur kas pagerėjo miego kokybė. Sistemas esame sumontavę skirtingomis sąlygomis – katilinėje, palėpėje, per dvi atskiras patalpas, Armstrong tipo lubose, gipso plokštėje ir pan. Kiekvienu atveju detales deriname individualiai.

  Norite pamiršti apie sauso oro sukeliamas problemas? Ieškote racionalaus sprendimo būdo? Mes galime Jums padėti! Įvertinsime Jūsų patalpų situaciją, paskaičiuosime sąmatą ir įrengsime centrinę oro drėkinimo sistemą HUMIDSPOT! Kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų namams. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti