Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai apie Airfree

 • Dažniausiai užduodami klausimai apie Airfree

  Dažniausiai užduodami klausimai apie Airfree 

  1. Kaip Airfree veikia?
  Airfree sudegina mikroorganizmus kaitinamuose kapiliaruose. Užterštas oras konvekcijos pagalba įtraukiamas i Airfree keraminę šerdį ir mikroorganizmai sunaikinami aukštoje temperatūroje, nepriklausomai nuo jų atsparumo ir pavojingumo.

  2. Ar jis turi kokį nors šalutinį poveikį?
  Airfree nauja technologija oro valymui naudoja karštį. Jokio šalutinio poveikio, jokio spinduliavimo, jokių jonų, ar naujų dalelių susidarymo. Airfree® turėtų būti naudojamas visuose namuose ir biuruose, tyliai, nuolat ir efektyviai išvalydamas orą.

  3. Mano Airfree nenustoja mirksėti. Ką tai reiškia?(*)
  Priežastis 1: Airfree turi automatinę energijos taupymo funkciją, automatiškai išjungiančią keraminę šerdį, kai ji pasiekia tam tikrą temperatūros lygį, palengvinti oro konvekcijai (oras iš patalpos yra įtraukiamas į prietaisą nešvarumų, teršalų ir kvapų sunaikinimui). Keraminė šerdis užsidaro keletui minučių, indikatorius išsijungia, o viršutinės šviesos (LED) mirksi. Airfree toliau sterilizuoja orą. Tai rodo elektros energijos taupymą ir keraminės šerdies tausojimą.
  Priežastis 2: Kitas galimas Airfree mirksėjimo veiksnys, yra aplinkos oras (oras aplinkoje). Kai aplinkos oras pasiekia 35 °C, Airfree® reguliuoja pats save, uždarydamas keraminę šerdį kelioms minutėms, bet sterilizavimas vyksta toliau (viršutinės šviesos mirksi; užgesta ant šono esančios LED lempos P40 / P60 / P80 / P125 / P150 bei E40 / E60 / E80 / E125 modeliuose). Šio proceso metu energija yra taupoma ir tai padidina Airfree prietaiso saugumą.
  Priežastis 3: Airfree prietaisas turi pažangiausią elektroniką, aptinkančią netinkamą prietaiso pastatymą ar jo veikimo sutrikimus. Jeigu viršutinė šviesa nenustoja mirksėti, prašome įsitikinti, kad Jūsų Airfree® prietaisas yra statmenoje padėtyje. Jei viršutiniai ir apatiniai ortakiai yra laisvi, mirksėjimą gali sukelti netinkamas elektros lizdas. Prašome įjungti prietaisą į tinkamą lizdą. Jei po 10 minučių mirksėjimas vis dar tęsiasi, o jūsų Airfree® įrenginys yra tinkamai sumontuotas, tai reiškia, kad prietaisas gali būti sugedęs. Tokiu atveju prašome nedelsiant susisiekti su savo prekybos atstovu.
  (*) Airfree E40 / E60 / E80 / E125 modeliai neturi naktinės lempos.

  4. Ar yra koks nors pavojus, jei viršuje AIRFREE esanti šviesa mirksi? (*)
  Ne. Kai Airfree elektronika aptinka bet koki pažeidimą, ji automatiškai išjungia TSS ™ keraminę šerdį.
  (*) Airfree E40 / E60 / E80 / E125 modeliai neturi naktinės lempos.

  5. Koks yra Airfree pajėgumas?
  Airfree P150 buvo sukurtas patalpoms iki 60 m², arba 125 m³; Airfree P125 buvo sukurtas patalpoms iki 51m² arba 125m³; Airfree P80 buvo sukurtas patalpoms iki 32 m2 ar 80 m³; Airfree P60 buvo sukurtas patalpoms iki 24 m² ir 60 m³; Airfree P40 buvo sukurtas patalpoms iki 16 m² ploto arba 40 m³; Airfree E125 buvo sukurtas patalpoms iki 51 m² arba 125 m³; Airfree E80 buvo sukurtas patalpoms iki 32 m2 ar 80 m³; Airfree E60 buvo sukurtas patalpoms iki 24 m² ir 60 m³; Airfree E40 buvo sukurtas patalpoms iki 16 m² ploto arba 40m³.

  6. Ar galiu įmontuoti Airfree sieninėje spintoje?
  Taip, jei ji yra bent 10m³ dydžio *. Airfree® neturėtų būti įtaisytas po lentynomis, nes sumažės jo efektyvumas.
   

  7. Ar galima naudoti Airfree kambariuose, turinčiuose oro kondicionierius?
  Taip.

  8. Kaip man žinoti, ar Airfree neveikia?
  Patikrinkite viršutinį dangtelį, jei jis šiltas, tai Airfree veikia.

  9. Ar galiu Airfree pastatyti koridoriuje, kad jis pasiektų visa namą?
  Ne. Airfree tiesiog išvalys orą koridoriuje.

  10. Ar aš galiu pastatyti Airfree uždarame kambaryje?
  Taip. Tik prašau atsiminti, kad toks kambarys turi būti ne mažesnis nei 10m³.

  11. Ar Airfree naikina bakterijas ir virusus?
  Taip. Skirtingai nuo oro filtrų, rinkoje Airfree® yra efektyvesnis mažiausiems mikroorganizmams, nes jie yra lengviau nešami Airfree oro srauto į kaitinamą keraminę šerdį.

  12. Ar galiu pernešti Airfree iš vieno kambario i kita? Airfree visada turi būti įjungtas toje plačioje patalpoje 24 valandas per parą. Airfree patentuota technologija veikia palaipsniui ir ciklas negali būti nutraukiamas. Perkeliant jį iš vieno kambario į kitą bus nutraukiamas ciklas ir kambarys bus vėl užteršiamas. Žr. 13 klausima.

  13. Ar aš turiu išjungti Airfree išeidamas iš namu?
  Ne. Airfree visada turi būti įjungtas.

  14. Kas atsitiks, jei Airfree yra išjungiamas arba nutruko elektros energijos tiekimas?
  Airfree užtruks maždaug tiek pat laiko atgauti ankstesnį sumažintą taršos lygį.

  15. Ar CADR (Clean air deliver rate/ Švaraus oro pristatymo norma) matuoja Airfree efektyvumą?
  Visai ne. CADR neskirtas tikrinti Airfree technologiją.
  AHAM ženklas (paprastai esantis oro sterilizatoriaus užpakalinėje pusėje) parodo tris švaraus oro pristatymo rodiklius (CADR): vieną tabako dūmams, vieną žiedadulkėms ir vieną dulkėms. CADR parodo perfiltruoto oro kiekį. Kuo didesni tabako dūmų, žiedadulkių ir dulkių skaičiai, tuo greičiau oras yra perfiltruojamas. Pagrindinė priežastis, kodėl CADR nėra skirtas Airfree prietaisams yra ta, kad Aifree nefiltruoja, o sunaikina mikroorganizmus. CADR taikomas tik išfiltruoto oro kiekiui, kaip nurodyta aukščiau. CADR nematuoja tokių mikroorganizmų, kaip pelėsiai ir bakterijos, nustatomų mikrobiologijos laboratorijose, kiekio sumažinimo. Airfree sunaikina (ne sugaudo ar pritraukia prie kitų paviršių) kiekvieną mikroorganizmą, nepriklausomai nuo jo dydžio. 99,99% visu organinių dalelių yra visiškai sunaikinamos, kai jos pereina per Airfree JAV patentuotą keraminę šerdį.

  16. Kaip Airfree sunaikina dulkių erkutes?
  Pelėsių sumažinimas aplinkoje sumažina dulkių erkučių skaičių pelėsiuose. Airfree taip pat naikina kenksmingus toksinus ir grybelius, mintančius dulkių erkučių išmatomis, sukeliančiomis kvėpavimo takų alergiją.

  17. Kaip Airfree naikina grybelius?
  Kaip jau minėta, Airfree pašalina ore esančius grybelius ir sporas. Panaikinus sporas, naujos kolonijos nebesidaugina, ir taip jų kiekis ore sumažėja.

  18. Kaip Airfree® naikina virusus?
  Šie mikroskopiniai mikroorganizmai lengvai pašalinami keraminės Airfree šerdies viduje esančiuose kapiliaruose. Temperatūra, esanti Aifree kapiliarų viduje, yra daug didesnė nei reikalinga juos sudeginti. Airfree® yra didžiausias jūsų sąjungininkas kvėpavimo ligų prevencijai.

  19. Ar Airfree sumažina tabako kvapą?
  Taip, Airfree sumažina bet kokios organinės kilmės kvapą aplinkoje, taip pat ir tabako.

  20. Ar Airfree skleidžia dujas ar cheminius produktus?
  Ne. Airfree sterilizacijos procesas yra natūralus. Prašome apsilankyti mūsų svetainėje ir susipažinti su įtikinamais testų rezultatais apie daleles ir ozoną.

  21. Ar Airfree sušildo kambarį?
  Ne. Airfree pastebimai nepadidina kambario temperatūros. Tačiau du įjungti tame pačiame kambaryje Airfree prietaisai sukuria tiek šilumos, kiek vienas kambaryje esantis suaugęs žmogus.

  22. Ar Airfree pakeičia kambario santykinę oro drėgmę?
  Ne.

  23. Ar reikia keisti Airfree filtrus?
  Ne.

  24. Ar Airfree sunaudoja daug elektros energijos?
  Ne. Airfree suvartoja tik 52 vatus modeliui P150, 50 vatų P125 modeliui , 48 vatus modeliui P80, 45 vatus modeliui P60, 50 vatų modeliui E125, 48 vatus modeliui E80, 45 vatus modeliui E60 ir 40 vatų modeliui E40.

  25. Ar Airfree naktinė lempa trukdo Airfree sterilizavimo funkcijai? (*)
  Ne. Naktinė šviesa turi estetinę funkciją, jos sukeliamas efektas gali būti atpalaiduojantis arba tiesiog ją galima naudoti kaip naktinę šviesą vaikų ir naujagimių miegamuosiuose kambariuose. Pagal chromo terapiją, mėlyna šviesa turi raminamąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį.
  (*) Airfree E modelis / WM diapazonas / Agro range neturi naktinės lempos.

  26. Kur pasideda sudeginti mikroorganizmai?
  Kaip ir visi gyvi organizmai, mikroorganizmai ir jų produktai yra pagrinde sudaryti iš anglies, deguonies ir azoto. Kadangi Airfree® pasiekia apytiksliai 200º C, visi komponentai turėtų sudegti ir išskirti anglies dioksidą (tą patį produktą mes iškvepiame) bei vandenį. Dalis anglies (arba pelenų) gali likti procese. Jei lieka šiek tiek alergenų, mes galime manyti, kad jie praras savo savybes, struktūrą ir funkcijas. Reikėtų pažymėti, kad mes kalbame apie reakcijas, pasitaikančias mikroskopiniame lygmenyje, todėl visi šie procesai ar šalutiniai produktai nebus pastebimi. Šiuo atveju, nėra reikalo jaudintis priežiūra.

  27. Kaip Airfree valo orą be ventiliatoriaus?
  Airfree patentuota TSS ™ (Termodinaminė sterilizuojanti sistema) technologija generuoja oro srautą per oro konvekciją ir sterilizuoja jį aukštoje temperatūroje. Airfree generuotas oro srautas aptinka oro konvekciją ir yra lygus 14 m³ / val. pagal SP Švedijos nacionalinės laboratorijos bandymus, rodomus mūsų svetainėje. Vėsus ir užterštas oras yra nuolat įtraukiamas i Airfree®. Triukšmingas ventiliatorius nėra reikalingas. Airfree® išskirtine TSS ™ technologija tam tikrose garsiausiose pasaulio nepriklausomose laboratorijose, šešiose skirtingose šalyse, realiose darbo sąlygose buvo įrodyta kaip veiksminga. Bandymų rezultatus galite rasti svetainėje www.airfree.com skyriuje Moksliniai testai.

  28. Ar Airfree sumažina paviršių dulkių šluostymo būtinybę?
  Airfree veikimas nesumažina dulkių kiekio. Airfree nėra oro filtras, gaudantis dulkes. Jis sudegina dulkių daleles, paversdamas jas nekenksmingais komponentais.

  29. Ar gali dalelių skaitiklis išmatuoti Airfree efektyvumą?
  Ne. Kai kurie oro sterilizatoriai naudoja dalelių skaitiklius, siekdami įvertinti jų filtrų efektyvumą. Airfree nefiltruoja ir negaudo dalelių. Patentuota Airfree TSS technologija nėra filtras. Todėl dalelių skaitiklis nėra suplanuotas siekiant įvertinti Airfree technologijos efektyvumą.

  Kodėl taip yra?
  Pirma, dalelių skaitikliai yra naudojami suskaičiuoti dalelių kiekį, išeinantį iš oro valytuvo angos. Kaip jau minėta, Airfree nėra filtras ir jis negaudo dalelių; todėl įeinančių ir išeinančių iš įrenginio dalelių skaičius bus maždaug toks pat. Tačiau (tai ir yra paaiškinimas) kodėl Airfree technologija yra veiksminga ir dalelių skaitiklis to nepripažįsta.
  Antra, dalelių skaitiklis negali pasakyti, ar dalelės yra gyvos ar ne (kenksmingos ar ne).
  Kas yra dalelės?
  Dalelės - tai visi oro teršalai, esantys kambaryje, tokie kaip: dulkių erkučių išmatos ir skeletai, plaukai, negyva oda, žiedadulkės, bakterijos (gyvos ar negyvos), virusai (gyvi ar negyvi), audinių likučiai, pelėsių sporos (gyvos ar negyvos), gyvūnų pleiskanos, automobilių išmetamosios dujos, ir daugelis kitų.
  Airfree TSS technologija sunaikina mikroorganizmus juos sudegindama (taikant aukštą temperatūrą apie 200ºC) ir tokiu būdu paverčia mikroorganinius teršalus i denatūruotas daleles. Kai organinės dalelės sudeginamos, jų baltymai yra denatūruojami, t.y. dalelės praranda savo pradinę struktūrą ir tampa nekenksmingomis. Šios nekenksmingos dalelės po degimo proceso yra išleidžiamos atgal į aplinką ir todėl dalelių skaitiklis vis dar jas aptinka. Tačiau, kaip minėta anksčiau, skaitiklis nepasako, ar dalelės yra žalingos, ar ne, gyvos ar mirusios.
  Iš kur mes žinome, kad nematomos dalelės, esančios kambaryje, yra nekenksmingos (sunaikintos)?
  Užuot pateikdami klientams CADR arba CFM skaičiavimus, mes einame tiesiai į tikslą ir įrodome savo klientams tai, ko jie tikrai tikisi iš oro sterilizatorių - realios naudos. Airfree siekia tikslų, o ne priemonių. Šiuo atveju tikslas yra pamatyti pelėsių ir bakterijų sumažėjimą kambaryje, ir patentuota Airfree TSS technologija įrodo.
  Antra, dalelių skaitiklis negali pasakyti, ar daleles yra gyvos ar ne (kenksmingos ar ne).
  Atsižvelgiant į tai, kas buvo pasakyta prieš tai, Airfree TSS technologija siūlo keletą privalumų, tokių kaip:
  * Nekainuojantis aptarnavimas;
  * Aplinkos apsauga – jokių atsarginių dalių;
  * Nereikia liesti ar keisti užterštų detalių.
  Tvirtinimai apie Airfree pelėsių ir bakterijų sumažinimą yra paremti nepriklausomais bandymais, atliktais realiose darbo sąlygose.
  Mes Airfree einame tiesiai į tikslą ir informuojame savo klientus apie tai, ką rodo apie pelėsių ir bakterijų sumažėjimą mūsų patentuota TSS (termodinaminė sterilizacijos sistema) technologija 85 - 95% (žr. mūsų bandymus ...). Airfree sunaikina visus ore esančius mikroorganizmus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų.
  Mūsų paskutinis klausimas klientui: Ar Jūs labiau norėtumėte pirkti oro valytuvą, kuris rodo aukštus CADR arba CFM rodiklius, ar tą, kuris siūlo realią naudą: pelėsių, bakterijų ir ozono sumažėjimą realiose darbo sąlygose? Airfree rodo realius faktus.

  30. Kodėl žmonės, alergiškiems dulkių erkutėms jaučiasi geriau naudojant Airfree?
  Iš esmės, dulkių erkučių alergenai, kurių DERP1 yra geriausiai žinoma (griaučiai, ekskrementai), yra lengvesni nei dulkių erkutės. Jei jos yra lengvesnės, jos tampa dulkėmis ore. Kadangi jos yra ore, jas sunaikina Airfree karštis, kaip iliustruoja Cambrige tyrimas.
  Kita teorija yra tai, kad kai kurioms dulkių erkučių rūšims, tokioms kaip D. farinae reikia mielių, kad padėtų jų virškinimui (1). Kaip Jus galbūt žinote, Airfree sumažina mielių ir pelėsių skaičių (šaltinis: ÁCAROS CONTAMINANTES DE AMBIENTES E CAUSADORES DE DOENÇAS ALÉRGICAS NO HOMEM, CROCE, J. - Professor de Pós Graduação em Alergia na Faculdade de Medicina da USP..BAGGIO, D. - Foi professor do Departamento de Parasitologia do Instituto de Ciências Biomédicas.) D'pteronyssinus dulkių erkutės nevalgo riebalų, tik žmogaus odą. Jei riebalai yra ant odos jiems yra reikalingi Aspergillus pelėsiai, kurie padeda virškinimui (1). (Šaltinis: ÁCAROS CONTAMINANTES DE AMBIENTES E CAUSADORES DE DOENÇAS ALÉRGICAS NO HOMEM, CROCE, J. - Professor de Pós Graduação em Alergia na Faculdade de Medicina da USP.. BAGGIO, D. - Foi professor do Departamento de Parasitologia do Instituto de Ciências Biomédicas.)
  Su Airfree aplinkoje yra mažiau pelėsių, todėl dulkių erkutės gali badauti. Tai tik teorija, labai sunku įrodyti, nes testai neatskiria gyvų dulkių erkučių nuo mirusiųjų.  

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti