Prekių katalogas

Decentralizuotas mechaninis ištraukimo ventiliatorius

 • Decentralizuotas mechaninis ištraukimo ventiliatorius

  Kodas: 27-00022
  Kaina 103 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • PRITAIKYMAS

  Decentralizuotas mechaninis ventiliacijos įrenginys su 100 mm diametro ašiniu ventiliatoriumi nuolatiniam veikimui. Idealiai tinkantis oro ištraukimui voniose, tualetuose bei mažose / vidutinio dydžio patalpose. Tinkamas ištraukti troškų orą tiesiai į lauką ar per trumpą ištraukimo vamzdį. Šiuos prietaisus galima montuoti ant sienų / panelių, lubų ir langų.

  SPECIFIKACIJOS

  Korpusas, pagamintas iš aukščiausios kokybės ABS, yra ilgalaikis, atsparus smūgiams bei tvirtas. Prietaiso korpusas yra baltos spalvos (RAL 9010) ir yra atsparus UV spinduliams.

  Unikalaus dizaino sraigtinis rotorius pasižymi patobulintomis aerodinaminėmis ypatybėmis, nedideliu garso lygiu ir pagerintu efektyvumu. 

  Itin efektyvus vienfazis indukcinis motoras yra su integruota termine apsauga, kuri montuojama ant izoliuoto itin aukštos kokybės rutulinio guolio. Tinkamas nuolatiniam ir nepertraukiamam darbui.

  SAVYBĖS IR PRIVALUMAI

  IPX4 apsaugos laipsnis.

  Estetiškas plokščias priekinis dangtelis suteikia modernią apsaugą vidaus dizaino elementams ir yra lengvai nuimamas, norint nuvalyti.

  Tvirta optimizuota atrama saugo nuo deformacijų. Sustiprinta apsauga yra sukurta maksimizuoti oro srovę.

  Nedidelės energijos sąnaudos: pritaikytas optimaliam nuolatiniam veikimui visą parą.

  Kelių greičių pasirikimo funkcija atitinka skirtingus reikalavimus ventiliacijos sistemai:

  • Nedidelis greitis: greitis gali būti pasirenkamas iš trijų lygių (21/29/48 m3/h), nepriklomai nuo to, ar pasirinktas tiesioginio ištraukimo į išorę ar ištraukimo per trumpą vamzdį būdas.
  • Maksimalus greitis (maks. 83 m3/h).

  Komponentai pagaminti iš visiškai perdirbamo plastiko  nekenksmingi aplinkai.

  Dvigubai izoliuotas – nereikalinga jokia įžeminimo jungtis.

  Atitinka naujausius standartus: prietaisai yra patikrinti pripažintoje TÜV Rheinland Aerauliqa laboratorijoje, kurioje taikomi naujausi tikslūs informacijos apie elektros saugą, prietaisų veikimą bei triukšmo lygius duomenys, suprojektuoti ir pagaminti vadovaujantis EN60335-2-80 Direktyva (Mažos Įtampos Direktyva) ir EMC Direktyva (Elektromagnetinio Suderinamumo Direktyva).

  MODELIAI:

  Quantum AX
  Prietaisas veikia pasirinktu nedideliu greičiu. Maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele), nuotoliniu jungikliu arba aplinkos davikliu, tokiu kaip SEN-HY, SEN-PIR arba SEN-CO2.

  Quantum AX T
  Prietaise montuojama laikmačio grandinė, reguliuojama nuo ± 0ˈ iki 30ˈ. Valdymas: maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele) arba nuotoliniu jungikliu. Kai iš anksto nustatytas laikas praeina, ventiliatorius ima veikti nedideliu greičiu.

  Quantum AX HT
  Šiame prietaise montuojama elektroninė grandinė, turinti drėgmės daviklį (reguliuojamą nuo 50% iki 95% santykinės drėgmės) ir laikmatį (reguliuojamą nuo ± 0ˈ iki 30ˈ). Valdymas: kai procentinė santykinės drėgmės išraiška yra didesnė nei nustatytoji, ventiliatorius automatiškai padidina greitį iki Comfort-Boost (komfortabilus-greitas). Kai santykinės drėgmės lygis nukrenta žemiau nustatytosios vertės, ventiliatorius vėl ima veikti nedideliu greičiu, kai veikimo padidintu greičiu veikimo periodas baigiasi. Maksimalų greitį galima įjungti rankiniu būdu (jungikliu-virvele) arba nuotoliniu jungikliu: LED lemputė nurodo, kad jungiklis yra įjungtas.

  Quantum AX CF
  Prietaise montuojami srovės daviklis ir laikmačio grandinė, reguliuojama nuo ± 0ˈ iki 30ˈ. Valdymas: ventiliatorius veikia kaip ir standartiniame modelyje. Kai nuolatinės srovės režimas yra įjungtas, oro srovės nustatymo sistema aptinka montavimo vamzdžių pasipriešinimą bei reaguoja į išorines vėjo sąlygas, siekiant užtikrinti, kad ventiliatorius išlaikytų nuolatinį ištraukimo lygį.

  Ventiliacijos sistema:

  Pritaikymas
  Idealus sprendimas atliekant renovacijos darbus.

  Kaip tai veikia?
  Decentralizuotas mechaninis ventiliacijos įrenginys (Quantum AX) nuolatos traukia tvankų orą iš drėgnos patalpos tiesiai į išorę, tačiau veikia komfortabiliai tyliai.

  Energijos taupymas
  Vienfazis indukcinis motoras žymiai sumažina elektros energijos sąnaudas.

  Vidaus oro kokybė
  Teisingai įrengta mechaninė ventiliacijos sistema gali garantuoti nuolatinį sveiką ir gerą savijautą užtikrinantį vidaus patalpų klimatą tiek gyventojams, tiek pačiam pastatui.

   

  Išmatavimai (mm) ir svoris

  Modelis: Quantum AX
  Svoris (kg): 0,6

  Techninės ypatybės

   Modelis

  Quantum AX

   Oro srovė, m3/h

  83/47/29/21

   Energijos sąnaudos, W

  2,5/1,7/1,2/1

   Garso lygis db(A)/3 m(1)

  26/23/13/11

   Apsaugos laipsnis IP

  X4

   Žymėjimas

   

  -    Oro apdorojimo techninės ypatybės apskaičiuotos vadovaujantis ISO 5801, kai naudojama 230 C – 50 Hz, o oro tankis yra 1,2 km/m3.
  -    Duomenys išmatuoti pripažintoje TÜV Rheinland Aerauliqa laboratorijoje.
  -    Garso lygis 3 m atstumu tuščioje erdvėje.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti