Prekių katalogas

Efektyvūs taupymo būdai su termostatais

 • Efektyvūs taupymo būdai su termostatais

  Energetikos krizei užkariaujant pasaulį visi norime sutaupyti. Tam sumažinamas apšvietimas, šilumos kiekis, trumpinamos įstaigų darbo valandos. Bet ar įmanoma sutaupyti nieko nekeičiant? Įmanoma! 

  Dalinamės gan paprastu metodu, kaip sumažinti šildymo sąskaitas savo namuose nekeičiant visos šildymo sistemos, o tik tinkamai sureguliuojant jos valdymą. Tai nesunkiai galima padaryti turint šiuolaikiškus termostatus. Jūs nustebsite, kaip stipriai galima sumažinti savo išlaidas keliais laipsniais sumažinus patalpos temperatūrą ar tinkamai suprogramavus termostatą!

  1. Jei turite elektrinį grindų šildymą savo namuose, pakeiskite savo senus termostatus išmaniu programuojamu termostatu, pavyzdžiui Feelspot WTH 07.36. Su programuojamu termostatu galite nusistatyti tikslias šildymo valandas ir taip gausite ekonomiją bei šilumą patalpose Jums patogiu metu.

  2. Jei namuose ar sodyboje naudojate elektrinius radiatorius ar kitus šildytuvus, puiki priemonė juos valdyti yra išmanus kištukinis termostatas Feelspot WH 22.09, kuris atjungs prietaisus pasiekus reikiamą patalpų oro temperatūrą. Tačiau šis išmanusis prietaisas gali kur kas daugiau! Su kištukiniu termostatu galite suprogramuoti laiką, kada norite šildyti patalpas, o kada ne. Taip pat galite įjungti arba išjungti šildymo prietaisą telefonu per TUYA programėlę. Nuotolinis įrenginių valdymas turint sodybą išties labai praverčia.

  3. Gyvenate daugiabutyje ir turite centrinį autonominį miesto šildymą, už šildymo sąskaitas taip pat galite mokėti mažiau! Tam puikiai pasitarnaus programuojama ir net telefonu valdoma išmani radiatoriaus termostatinė galva Feelspot TG 22.09. Šio prietaiso pagalba vieną kartą nustačius laikus, kiekvieną dieną šildysite patalpas tik tuo metu, kada jūs būnate namuose, o kai nebūnate, tiesiog galite nustatyti mažesnę temperatūrą.

  4. Gera žinia ir tiems, kurie savo namus šildosi dujiniu katilu. Jei turite namuose dujinį katilą, grindų šildymą vandeniu, tačiau siekiate patalpose palaikyti tik tam tikrą temperatūrą, tokiu atveju kolektorinėje galite sumontuoti pavaras atskiriems patalpų kontūrams, sumontuoti sistemos centralę bei termostatus kiekvienoje patalpoje, kurią planuojate valdyti. Tokiu būdu turite išmanų namų šildymo valdymą po ranka, kuomet, pavyzdžiui, vonioje galite palaikyti 24 °C, svetainėje 22 °C, o miegamajame 20 °C temperatūrą.

  Toks namų šildymo valdymas išmanių prietaisų pagalba suteikia daug laisvės namų mikroklimato valdyme, o ir finansiškai tai labai greitai atsiperka. Tad siekiant sumažinti šildymo kaštus, pirmiausia mes rekomenduojame šildymo intensyvumą sumažinti nakties metu, kaip jūsų nebūna namuose ir kiekvienose patalpose pasirinkti skirtingą komfortišką temperatūrą.

  Išmanieji prietaisai Jūsų namuose – jau ne ateitis, o dabartis!
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti