Prekių katalogas

Elektrinis grindinis šildymas: ko dažniausiai teiraujasi klientai?

 • Elektrinis grindinis šildymas: ko dažniausiai teiraujasi klientai?

  Šiandien elektrinis grindinis šildymas pasirenkamas vis dažniau, dėl sandaresnių namų statybos, sumažėjus šilumos poreikio namuose, vietoj visiems įprasto vandeninio grindinio šildymo. Privalumų tikrai ne vienas: nereikia katilinės, papildomos įrangos ir jos techninės priežiūros, mažesnė investicija, paprastas įrengimas, greitesnis įšilimas, puiki kombinacija su saulės elektrinėmis ir pan. Taigi, pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos, kas dažniausiai domina klientus renkantis elektrinį grindinį šildymą. 

  Kaip veikia elektrinis grindinis šildymas?
  Elektrinis grindinis šildymas veikia šilumą perduodant per grindų paviršių. Elektrinės sistemos naudoja kaitinimo kabelius ar plėveles, kurios tiesiogiai šildo grindis.


  Ar reikėtų jaudintis dėl infraraudonųjų spindulių poveikio?
  Tikrai ne! Infraraudonieji spinduliai yra natūralus šilumos skleidimo būdas, kurį naudojame kasdien be jokio neigiamo poveikio sveikatai. Šie spinduliai yra nematoma šviesos spektro dalis, kuri skleidžia šilumą ir yra visiškai saugi naudoti namų šildymo sistemose. Be to, jie plačiai naudojami ir kitose srityse, pavyzdžiui, fizioterapijos prietaisuose, šildomose lovose, siekiant palengvinti raumenų skausmus ir pagerinti kraujotaką.


  Kaip išsirinkti?
  Yra dvi pagrindinės elektrinio grindinio šildymo kategorijos: sauso montavimo ir šlapio montavimo. Plėvelės ir tinkleliai. Jeigu pasirinkote grindų dangą, klojamą šlapiu būdu, tokią kaip: plytelių klijai, išlyginamasis sluoksnis ar betonas – rinkitės tinklelį. Jeigu Jūsų grindys bus vinilas, laminatas ar parketlentės, geriausiai Jums tiks plėvelė.


  Ar elektrinio grindinio šildymo veikimas efektyvus?
  Taip! Pirmiausia, dėl tolygios šilumos sklaidos. Šiluma kyla iš apačios į viršų, suteikiant komfortišką ir vienodą temperatūrą visoje patalpoje, o esant poreikiui, galite nustatyti žemesnę temperatūrą ir vis tiek jaustis komfortabiliai. Antra – greitas reagavimas. Elektrinio grindinio šildymo kaitinimo elementai greitai įkaista, todėl sistema greitai pasiekia reikiamą temperatūrą, šildoma efektyviai ir tolygiai.


  Ar šildymas reikalingas vietose, kuriose stovės baldai?
  Jeigu baldai, pvz., spinta, lova, naktinis staliukas ir pan., turi kojeles, elektrinį grindinį šildymą galite tiesti ir tose zonose, kur stovės šie baldai. Tačiau jeigu pakylėjimo nuo žemės nebus, grindinio šildymo tinklelio ar plėvelės nerekomenduojame po jais kloti.


  Kiek išsikelia grindys susimontavus elektrinį grindinį šildymą?
  Įrengiant grindinį šildymą, grindų aukštis gali pakilti nuo kelių milimetrų iki kelių centimetrų, priklausomai nuo pasirinktos sistemos ir grindų dangos. Pavyzdžiui, renkantis plėvelę, grindys gali išsikelti 4-6 mm su icoliacinėmis medžiagomis (paklotu, plėvele) ir kabeliu (pačios plėvelės storis vos 0,3 mm). Dedant tinklelį, grindinys neturėtų išsikelti daugiau nei šlapio montavimo medžiagos kiekis, t. y., apie 3-4 mm, koks ir yra mūsų Wellmo Mat kilimėlių storis (galima nebent 1 mm paklaida).


  Kiek kainuoja įsigyti ir įsirengti šią sistemą?
  Elektrinio grindinio šildymo įrengimo kaina yra labai individuali, ji kinta priklausomai nuo Jūsų patalpų dydžio, medžiagų ir darbo sąnaudų. Pavyzdžiui, renkantis plėvelę, kaina prasideda nuo 15 Eur už 1 m². Jeigu tiesite grindinio šildymo tinklelį su kabeliu, kaina svyruoja 50-120 Eur už 1 m².


  Ar elektrinis grindinis šildymas – ekonomiškas pasirinkimas?
  Tikrai taip! Priežasčių, kodėl – ne viena:
  • ši šildymo sistema pasižymi greitu reagavimu į temperatūros pokyčius ir tolygiu šilumos paskirstymu, leidžiančiu išlaikyti komfortišką aplinką esant žemesnei temperatūrai;
  • zoninis šildymas ir išmanieji termostatai suteikia galimybę efektyviai valdyti šildymą pagal poreikius, dar labiau optimizuojant energijos vartojimą;
  • elektrinis grindinis šildymas gali būti kombinuojamas kartu su ant stogo esančia saulės elektrine. Būtent šios sistemos veikiančios kartu užtikrins komfortišką ir ekonomišką namų šildymą;
  • elektrinis grindinis šildymas gali būti ekonomiškas pasirinkimas, ypač jei namai yra gerai izoliuoti.

  Jei svarstote apie šią šildymo sistemą savo namuose ir norite sužinoti daugiau apie jos privalumus bei įrengimo galimybes, drąsiai kreipkitės į rubisolis.lt ekspertus. Suteiksime profesionalią konsultaciją ir padėsime priimti tinkamiausią sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius. Susitikime salonuose Vilniuje (Slucko g. 3) ir Kaune (Partizanų g. 75K) arba susisiekite tel. nr.: +370 37 263 488

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti