Prekių katalogas

Energijos taupymas su „Feelspot“: tvarus ir inovatyvus sprendimas kiekvieno namuose

 • Energijos taupymas su „Feelspot“: tvarus ir inovatyvus sprendimas kiekvieno namuose

  Dažnai manoma, kad kai kalba pasisuka apie energijos taupymą, omenyje turima siekį mažinti elektros sąskaitas. Vis dėlto, energijos suvartojimo optimizavimas – ne tik nauda mūsų piniginei, bet ir visai planetai. 

  Kodėl reikia taupyti energiją?
  Šiandien pasaulyje elektros energijos suvartojimas yra išties didelis. Mūsų kasdienybėje apstu elektrinių prietaisų, leidžiančių gyventi patogiau, pradedant buities darbais, baigiant mobiliųjų telefonų naudojimu. Tačiau nesaikingas elektros energijos naudojimas skatina CO2 emisijos kiekio augimą. Kodėl? Atsakymas labai paprastas: kuo daugiau elektros naudojame, tuo daugiau jos gaminama. Mažesnis energijos suvartojimas reikštų mažesnį iškastinio kuro naudojimą ir mažesnį CO2 išmetimą, o tai turėtų teigiamos įtakos prisidedant prie kovos su klimato kaita. Tad sąmoningas energijos taupymas naudingas ne tik siekiant sumažinti elektros sąskaitas, bet ir kovojant prieš vis sunkesnius gamtos kataklizmus, sukeliančius klimato atšilimą.

  „Feelspot“ – žingsnis energijos taupymo ir tvarumo link
  Būdų taupyti energiją yra ne vienas: išjungti iš elektros lizdo nenaudojamus prietaisus, pakeisti elektros energijos lemputes į taupiąsias, kiek įmanoma rečiau naudoti daugiau elektros energijos reikalaujančią buitinę techniką, tačiau efektyviausias sprendimas – rinktis taupius elektros energijos prietaisus. „Feelspot“ – išskirtinio dizaino išmanieji prietaisai, kurie dėl savo funkcionalumo gali prisidėti prie energijos taupymo kasdienybėje.

  Energijos taupymo funkcijos su „Feelspot“
  Pažangia technologija sukurti „Feelspot“ įrenginiai nuo kitų skiriasi savo funkcionalumu taupant elektros energiją. Kiekvienas vartotojas pagal poreikį gali reguliuoti šviesos ryškumą skirtinguose kambariuose, nustatyti laikmačius, kada norima, kad šviesa automatiškai išsijungtų-įsijungtų. Svarbiausias šių įrenginių privalumas tas, kad, taupant elektros energiją, realizuojamos jų veikimo galimybės. Pavyzdžiui, aukštos kokybės „Feelspot“ jutiklinis jungiklis pasižymi didesne veikimo trukme nei standartiniai mechaniniai jungikliai – iki 100 000 ciklų, o Jūs vis tiek sutaupote elektros energijos!

  Nuotolinio valdymo galimybės
  Vienas didžiausių „Feelspot“ prietaisų privalumų – galimybė valdyti juos nuotoliniu būdu. „Tuya“ programėlės pagalba įrenginį galima valdyti per atstumą: reguliuoti šviesos intensyvumą, nustatyti laikmatį arba tiesiog įjungti-išjungti šviesas. Be to, nuotolinis valdymas galimas ir turint sensorinį „Feelspot“ užuolaidų ir žaliuzių jungiklį. Vadinasi, pabudus ryte, užuolaidas atitraukti galite net neišlipę iš lovos. Nuotolinio valdymo galimybės suteikia lankstumą ir komfortą valdant energijos suvartojimą kasdieniame gyvenime.

  Apšvietimo valdymas – energijos taupymo pagrindas
  Kadangi apšvietimas sudaro didelę dalį bendro energijos suvartojimo namuose, labai svarbu jį optimizuoti. Statistika rodo, kad namuose šviesoms tenka apie 10-15 % bendro energijos suvartojimo, todėl naudojant energiją taupančius įrenginius galima sutaupyti net iki 50 % elektros energijos. Kadangi „Feelspot“ prietaisai turi galimybę būti reguliuojami pagal poreikį, energijos galima suvartoti mažiau nustatant skirtingo intensyvumo apšvietimą skirtingose patalpose, pavyzdžiui, miegamojo kambaryje galima palaikyti blankesnį apšvietimą, jeigu šviesos reikia minimaliai.

  Papildomi patarimai taupant elektros energiją
  Naudojant energijos taupančius prietaisus, kartu galima taikyti ir kitus taupymo būdus, dar labiau optimizuosiančius elektros sunaudojimą. Keletas jų: periodinis buitinės technikos patikrinimas namuose, senų lempučių keitimas naujomis, taupančiomis energiją, nenaudojamų prietaisų išjungimas iš elektros lizdo, dienos šviesos išteklių naudojimas, termostato reguliavimas pagal sezoniškumą ir pan.

  Reikšmingi pokyčiai priklauso nuo kiekvieno

  Energijos suvartojimas yra kiekvieno mūsų atsakomybė, o norint pasiekti teigiamų pokyčių ne tik mažinant savo finansines išlaidas, bet ir galvojant apie ekologiją, pradėti reikėtų nuo mažų žingsnelių. Kelionė tvarumo link galėtų prasidėti įsigyjant „Feelspot“ prietaisų, suteikiančių ne tik visokeriopos naudos taupant elektros energiją, bet ir susikuriant komfortą kasdieniame naudojime.

  Kur galėčiau įsigyti „Feelspot“ prekių?
  Gausų inovatyvių ir stilingų „Feelspot“ prekių asortimentą rasite elektroninėje www.rubisolis.lt parduotuvėje arba fizinėse parduotuvėse Kaune (Partizanų g. 75 K) bei Vilniuje (Slucko g. 3).
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti