Prekių katalogas

Feelspot išmanieji jungtukai ir kištukiniai lizdai: galimybės ir pasirinkimai

 • Feelspot išmanieji jungtukai ir kištukiniai lizdai: galimybės ir pasirinkimai

  Išskirtinio ir unikalaus dizaino sensoriniai jungikliai Feelspot patrauks akį savo estetika ir elegancija. Paprasto valdymo ir patikimo veikimo sensoriniai jungikliai leidžia valdyti patalpų apšvietimą, užuolaidas, durų skambučius ir t.t.  

  Grūdinto stiklo plokštelė, ugniai atsparus vidinis korpusas ir plieninis rėmas užtikrina aukščiausią kokybę ir patikimą naudojimą. Sensoriniai jungikliai Feelspot turi įmontuotą LED indikatorių, kuris parodo, kada šviesa įjungta/išjungta. Sensoriniai jungikliai Feelspot padės įgyvendinti įvairiausius techninius sprendimus, atitinkančius išrankiausio kliento poreikius.

  Modulinė linija – tai „pasidaryk pats“ prekių serija, kuri leidžia sukurti išmanią namų valdymo sistemą. Ieškote galimybės, kaip techniškai įgyvendinti sudėtingus patalpos apšvietimo (ir ne tik) valdymo sprendimus? Modulinė linija – tai atskirai surenkami ir tarpusavyje derinami elektros prietaisai, padėsiantys sukurti stilingą ir išmanų namų valdymą. Viskas, ko reikia, tik išsirinkti Jus dominantį sensorinį dangtelį, rėmelį, jungiklį, kištukinį lizdą ar bet kurį kitą lizdą. Modulinė linija patiks patiems išrankiausiems klientams, ieškantiems šiuolaikišku, stilingų ir išskirtinių sprendimų.  Rėmeliai


  Išskirtinio dizaino rėmeliai (be kištukinio lizdo) Feelspot tiks bet kuriame namų interjere! Rėmeliai be kištukinio lizdo priklauso modulinei „pasidaryk pats“ prekių linijai, o tai leidžia sukurti išmanią namų valdymo sistemą. Viskas, ko reikia, tik išsirinkti Jums tinkantį rėmelį bei pritaikyti jam skirtą jungiklį ar kištukinį lizdą.
  Šiuolaikiško dizaino rėmeliai pagaminti iš itin patvaraus grūdinto stiklo bei yra atsparūs įbrėžimams, vandeniui ir ugniai. Mūsų internetinėje svetainėje www.rubisolis.lt rasite gausų vienviečių, dviviečių, triviečių keturviečių ar net penkiaviečių rėmelių pasirinkimą. Stikliniai rėmeliai gali būti derinami su kištukiniu, TV, HDMI, interneto ir kitais lizdais. Taip pat, trijų skirtingų spalvų rėmeliai gali būti apjungti kartu su sensoriniu apšvietimo, dimeriavimo, perjungimo ar žaliuzių ir užuolaidų dangteliu. Aukštos kokybės rėmeliai įgyvendins įvairiausius techninius sprendimus, atitinkančius išrankiausio kliento poreikius.


           


  Dangteliai


  Kiekvienas stiklinis sensorinis jungiklio dimerio dangtelis pagamintas iš grūdinto stiklo, yra atsparus vandeniui ir ugniai. Aukštos kokybės prietaisas leis mėgautis patogiu valdymu bei paprasta priežiūra. Su modernaus dizaino jungikliu vienu prisilietimu galėsite įjungti arba išjungti apšvietimą patalpoje bei reguliuoti apšvietimo intensyvumą (šviesiau/tamsiau). Sensorinis jungiklio dimerio dangtelis Feelspot turi įmontuotą LED indikatorių, kuris padės lengvai rasti jungiklį tamsoje. Paprasto valdymo ir patikimo veikimo sensorinis jungiklis Feelspot įgyvendins įvairiausius techninius ir interjero dizaino sprendimus, atitinkančius išrankiausio kliento poreikius.

  Jungikliai


  Šiuolaikinio dizaino sensoriniai jungikliai – mechanizmai Feelspot (be dangtelio) skirti išmanių namų kūrimui. Sensoriniai jungikliai – mechanizmai priklauso modulinei „pasidaryk pats“ prekių linijai, o tai leidžia sukurti išmanią namų apšvietimo (ir ne tik) valdymo sistemą. Sensoriniai jungikliai – mechanizmai gali būti standartinio tipo arba WiFi ryšiu valdomi prietaisai, kas itin patogu siekiantiems sistemas valdyti nuotoliniu būdu. Mūsų internetinėje svetainėje www.rubisolis.lt galimi 500-2000W galingumo standartiniai arba silikoniniai sensoriniai jungikliai – mechanizmai, skirti apšvietimo, dimeriavimo, perjungimo ar užuolaidų ir žaliuzių valdymui. Aukštos kokybės ir paprasto valdymo sensoriniai jungikliai – mechanizmai Feelspot gali būti derinami su tos pačios serijos Feelspot dangteliais, rėmeliais, taip sukuriant išmanią ir iki detalių apgalvotą namų valdymo sistemą. Modernūs sensoriniai jungikliai – mechanizmai įgyvendins įvairiausius techninius sprendimus, atitinkančius išrankiausio kliento poreikius!


                    

    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti