Prekių katalogas

HEPA filtras oro valytuvui Trotec AirgoClean 11 E

 • HEPA filtras oro valytuvui Trotec AirgoClean 11 E

  Kodas: 37-00114
  Kaina 1890 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
  Prekės ženklas
  TROTEC
 • Trigubos apsaugos filtro technologija

  Trijų skirtingų filtrų technologijų derinys HEPA H13 filtre sunaikina iki 99.7% ore esančių kenkėjų, tokie kaip virusai, bakterijos, kietosios dalelės, žiedadulkės, gyvūnų plaukai, pelėsių sporos ir t.t. Šis HEPA H13 filtras tinkamas oro valytuvui Trotec AirgoClean 11 E

  "DACRON®" filtras

  DACRON® iš sintetinio pluošto pagaminti pirminiai filtrai yra ypač atsparūs plyšimui, ilgaamžiai ir nepraleidžiantys vandens. Sintetinio pluošto filtras jau dabar patikimai filtruoja lengvus ir vidutinio sunkumo kvapus, stambesnes namų dulkes ir gyvūnų plaukus iš patalpos oro.

  Anglies filtras

  Visiems rūkantiesiems idealiai tinka papildomas anglies filtras, sudarytas iš anglies. Šis aktyvuotos anglies filtras veiksmingai neutralizuoja ne tik teršalus, bet ir tabako, naminių gyvūnų, virtuvės, dūmų, taip pat formaldehido ir tirpiklių kvapus iš aplinkos oro. Švarus oras - be nemalonių kvapų.

  HEPA filtras

  HEPA filtre pašalinami virusai, bakterijos, žiedadulkės, alergenai, smulkios dulkių dalelės ir pelėsių sporos iki 0,3 mikrometro dydžio. Dėl didelio 99,97 % filtravimo efektyvumo šios klasės filtrai naudojami, pavyzdžiui, higienai jautriose laboratorijų patalpose ir maisto gamyboje. Geriausios prielaidos savo keturias sienas paversti geros savijautos oaze su švariu, filtruotu, gaiviu patalpų oru. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti