Prekių katalogas

Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė – inovatyvus ir praktiškas pasirinkimas patalpų šildymui

 • Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė – inovatyvus ir praktiškas pasirinkimas patalpų šildymui

  Koks patalpų šildymo būdas yra geriausias? – tai klausimas, į kurį ypač svarbu atsakyti įsirenginėjant savo būstą. Šiandien pasirinkimas rinkoje išties platus, todėl normalu, kad išsirinkti tinkamiausią variantą gali būti sudėtinga. Vis dėlto, jei domina inovatyvus ir praktiškas sprendimas, infraraudonųjų spindulių plėvelė – vis labiau populiarėjantis pasirinkimas patalpų šildymui.   

  Kas yra grindinio šildymo plėvelė?
  Grindinio šildymo plėvelė – modernus ir efektyvus būdas patalpų šildymui. Šildymo sistemą sudaro itin plona anglies pluošto grindinio šildymo plėvelė, kuri yra dedama po grindimis, bei valdikliai. Sumontavus šią sistemą, patalpoje sukuriamas infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas, tad nebėra poreikio papildomiems šilumos šaltiniams: šildytuvams, katilams ar radiatoriams. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad dažniausiai prie šildymo įrangos neįeina montavimui reikalingi priedai: gnybtai, izoliacinė juosta, replės gnybtams užspausti, termostatas, paklotas, apsauginė polietileno plėvelė ar elektros kabeliai. Šiuos priedus mes galime sukomplektuoti pagal individualius Jūsų poreikius bei pristatyti kartu su užsakyta grindinio šildymo plėvele.

  Įrengimo galimybės
  Infraraudonųjų spindulių plėvelė labai praktiškas pasirinkimas, kadangi yra tinkama naudoti po parketu, laminatu, vinilu ir kitomis plaukiojančiomis grindų dangomis, gali būti montuojama ir ant betoninio grindinio. Tačiau jei grindų pagrindas yra plytelės, rekomenduojame naudoti elektrinį grindų šildymo kilimėlį, kadangi plytelėms būdingi klijai prastai sukimba su grindinio šildymo plėvele, o tai gali sukelti plytelių atsiskyrimą nuo grindų paviršiaus.

  Privalumai
  Dėl savo privalumų, juostinio tipo plėvelės tampa vis populiaresnis pasirinkimas renkantis patalpų šildymo būdą: mažesnė pradinė investicija, pigus ir greitas montavimas, energijos taupymas, saugus naudojimas, nereikalinga priežiūra ir aptarnavimas bei mikroklimato gerinimas. Svarbiausia, kad ši plėvelė tinkama daugeliui patalpų tipų, įskaitant butus, namus, biurus, sodybas, viešbučius, maitinimo įstaigas ir pan.

  Valdymas
  Įsigijus anglies pluošto šildymo plėvelę, svarbu išsirinkti ir tinkamą valdiklį-termostatą. Kokį valdiklį nuspręsite įsigyti, priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių. Jeigu ieškote ekonomiško šildymo sprendimo savo namuose, patartume rinktis programuojamus termostatus. Jais galėsite valdyti šildymo ciklą, o tai lems mažesnes elektros sąnaudas. Tačiau jei norite inovatyvaus, bet patogaus sprendimo, rekomenduojame rinktis programuojamus termostatus su Wi-Fi funkcija. Šildymą patogiai galėsite reguliuoti išmaniuoju telefonu, planšete ar kompiuteriu per specialią programėlę. „Rubisolio“ internetinėje ir fizinėse parduotuvėse siūlomi termostatai yra pritaikyti veikti su infraraudonųjų spindulių plėvele ir kitomis elektrinio grindinio šildymo sistemomis, tad iš gausaus asortimento galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią ir individualius poreikius tenkinantį variantą.

     

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti