Prekių katalogas

Infrašildymas - mažiausia investicija su didžiausiu atsiperkamumu

 • Infrašildymas - mažiausia investicija su didžiausiu atsiperkamumu

  Elektrinė infrašildymo sistema namas yra labai populiari vakarų europoje, rusijoje ir paskutiniu metu sparčiai populiarėja lietuvoje. Sistema skirta pagrindinima arba pagrindiniam gyvenamųjų patalptų šildymui. Ši sistema mažai bendro turi su tradiciniu konvekciniu elektriniu šildymu. Jie panašūs tik tuo, kad šilumai išgauti naudojama elektros energija. Mūsų siūlomos sistemos kaitinimo elementai daugumoje pagaminti iš anglies pluošto, kuris ypatingai gerai skleidžia infraradaudonųjų spindulius ir yra ilgaamžis. Šios technologijos dėka pirmiausia šildomi patalpoe esantys paviršiai (grindys,sienos, baldai). Tik tada nuo šiltų paviršių sušyla oras. Bendrai tariant įsirengus tokią šildymo sistemą namuose ar biure, patalpoje esantys paviršiai būna 1-3 laipsniais šiltesni nei patalpos oras. Šilumos pasiskirstymas patalpoje yra tolygus, o mikroklimatas gaivuas ir sveikas. 

  Reikia pabrėžti, kad infrašildymas elektra yra iki 50 % ekonomiškesnis už tradicinį elektrinį šildymą (kai šildomas tik patalpoje esantis oras). Tiesiogiai šildomi grindų, sienų, baldų paviršiai akumuliuoja šilumą ir termostatams atjungus sistemą, ilgesnį laiką nereikia jos įjungti. Kitas svarbus veiksnys yra tai, kad norint pajusti patalpoje 21 °C, termostatą užtenka nustatyti 19 °C (dėl tiesioginio šildymo jaučiama ~2 °C daugiau nei rodo termometras).
  Atsižvelgiant į kliento pageidavimus patalpose gali būti įrengiamas grindinis, sieninis arba lubinis infrašildymas. Šie šildymo būdai gali būti derinami tarpusavyje ar net kombinuojami su bet kuria kita tradicine šildymo sistema. Pastebima, kad populiarėja šios sistemos kombinavimas su granulinėmis kieto kuro krosnelėmis, židiniais.
  Infrašildymo pranašumai lyginant su kitomis šildymo sistemomis
  1. Ekonomiškumas. A klasės 100 m2 namo šildymas per mėnesį vidutiniškai kainuoja 200 Lt.*
  2. Maža pradinė investicija, greitas atsipirkimas. 100 m2 namui įrangos kaina su montavimu vidutiniškai sudaro tik apie 10000 Lt. Nereikalinga katilinė, vamzdynai, kaminas ir t.t.
  3. Paprastas, nebrangus ir greitas įrengimas. Infrašildymo sistemos su automatika sumontavimas 100 m2 name paprastai trunka ne ilgiau nei 2 dienas.
  4. Nereikalauja priežiūros, labai patogu. Užtenka suprogramuoti termostatus ar modernią šildymo valdymo sistemą RT ir sistema dirba. Jokių aptarnavimo išlaidų, o pasikeitus poreikiams programą bet kada galima pasikoreguoti.
  5. Puikus mikroklimatas. Dėl žemos kaitinimo elementų temperatūros patalpose nesausinamas oras. Dėl mažesnės konvekcijos mažiau keliamos dulkės, o kadangi patalpoje paviršiai visada šiltesni nei oras, ant sienų nesikaupia drėgmė ir užkertamas kelias pelėsio susidarymui. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti