Prekių katalogas

Inovatyvūs namai su „Feelspot“: estetika ir patogumas viename

 • Inovatyvūs namai su „Feelspot“: estetika ir patogumas viename

  Greitas gyvenimo tempas vis daugiau žmonių verčia atkreipti dėmesį į savo gyvenamąją erdvę: kuriamą patogumą, estetiką ir, žinoma, praktiškumą. Minimalizmas ir išmanumas – dvi neatsiejamos sąvokos, kurios vis dažniau minimos kontekste kalbant apie naujo būsto įsirengimą arba esamo atnaujinimą. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad bendram visumos vaizdui įtakos turi net ir patys smulkiausi prietaisai: jungikliai, termostatai, valdikliai ir pan. Inovatyvūs ir minimalistinio dizaino metalinio tvirtinimo kištukiniai lizdai „Feelspot“ prisidės prie Jūsų namuose kuriamo jaukumo ir patogumo. 

  Minimalizmo ir inovatyvumo dermė
  „Feelspot“ – tai prekės ženklas, orientuotas į išmanų namų įrenginių valdymą, grįstas inovatyviais sprendimais, minimalistiniu įrenginių dizainu. Metalinio tvirtinimo kištukiniai lizdai – vienas pagrindinių „Feelspot“ išmanių įrenginių sprendimų. Jie lengvai kombinuojami su sensoriniais jungikliais, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės komponentų. Kištukinius lizdus galėsite derinti kartu su išmaniu patalpos apšvietimo valdymo bloku – sensoriniu jungtuku. „Feelspot“ – unikalus ne tik inovatyviais sprendimais, bet ir savo estetika – dominuojantis minimalizmas derės prie bet kokio interjero. Visa tai ir yra ryškiausi „Feelspot“ kištukų skiriamieji požymiai lyginant su tradiciniais – pastarieji įprastai nėra grįsti inovatyviomis valdymo integracijomis.


  Inovatyvus energijos taupymo pasirinkimas
  Kištukinis „Feelspot“ lizdas-rozetė turi Wi-Fi funkciją. Į savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį įsidiegę programėles „Tuya“ arba „Smart Life“, lizdą galėsite valdyti nuotoliniu būdu. Dėl šio funkcionalumo, „Feelspot“ kištukai gali suteikti gerokai didesnį energijos taupymo efektą nei tradiciniai įrenginiai. Taip yra dėl to, nes jie turi galimybę būti užprogramuoti taupyti energiją ir išjungti elektroninius įrenginius, kai jie nėra naudojami. Taip pat galima nustatyti energijos naudojimo grafiką ir stebėti, kaip jūsų namuose naudojama elektra.


  „Feelspot“ skirtingose erdvėse
  Šie kištukiniai lizdai yra išmanus sprendimas energijos valdymui skirtingose namų erdvėse. Pavyzdžiui, virtuvėje „Feelspot“ lizdai gali būti naudojami valdant kavos aparatą arba kitus elektrinius prietaisus. Galimybė programuoti juos išjungti arba sumažinti energijos suvartojimą, kai prietaisai nenaudojami, leidžia efektyviai naudoti elektros energiją ir taupyti resursus. Kitose patalpose, tokiose kaip miegamasis ar darbo kambarys, „Feelspot“ kištukai gali būti pritaikyti kontroliuoti šviesos šaltinius ar įvairius elektroninius įrenginius. Tai suteikia galimybę patogiai valdyti energetinį efektyvumą ir prisitaikyti prie individualių poreikių.


  Saugūs naudoti
  Labai svarbus kriterijus, renkantis tokio tipo prietaisus – saugumas. „Feelspot“ kištukiniai lizdai yra įžeminti, turi apsaugą nuo vaikų bei yra pritaikyti naudoti pagal Europinį standartą. Išmanieji lizdai gali padidinti Jūsų namų saugumą, kadangi jie turi galimybę būti programuojamais, kada ir kiek laiko įrenginys gali būti naudojamas.


  Kokybės garantas
  Ne paslaptis, kad kiekvienas norime, jog įsigytas daiktas tarnautų kuo ilgiau. Nuo ko tai priklauso? Nuo to, ar kuriant ir konstruojant prietaisą visos jo dedamosios dalys buvo kruopščiai atrinktos ir integruotos. „Feelspot“ kištukinių lizdų komponentai yra aukščiausios klasės, todėl galime garantuoti ilgaamžį ir patikimą prietaiso naudojimą.

  Palengvinkite ir automatizuokite savo kasdienę rutiną namų buityje su „Feelspot“ išmaniaisiais kištukiniais lizdais. Vos keli paspaudimai išmaniajame telefone naudojant „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę ir savo namų energijos taupymo scenarijus kurkite net būdami toli nuo jų! Juk išmanūs namai – patogūs namai.

  Susidomėjau! Kur galima įsigyti?
  Išmaniųjų kištukinių lizdų „Feelspot“ prekių asortimentą rasite elektroninėje www.rubisolis.lt parduotuvėje arba fizinėse parduotuvėse Kaune (Partizanų g. 75 K) bei Vilniuje (Slucko g. 3).
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti