Prekių katalogas

Inovatyvūs šildantys rūbai: šiluma ir komfortas viename

 • Inovatyvūs šildantys rūbai: šiluma ir komfortas viename

  Šiemet prasidėjusi kalendorinė žiema atkeliavo ne tik su sniegu, bet ir su žvarbesniais orais. Kasdien besilaikanti minusinė temperatūra ir vėjas priverčia susigūžti net apie tai pagalvojus. Vis dėlto, net ir tokioms oro sąlygoms esant, turime priežastį iškišti nosį į lauką: keliaujame į darbą, vedame vaikus į mokyklą, vykstame apsipirkti, o gal tiesiog išeiname pasivaikščioti. Tačiau šiandien jau yra inovatyvių sprendimų, kaip galima apsisaugoti nuo šalčio, o populiariausias jų – šildantys rūbai. 

  Efektyvus būdas išlaikyti kūno šilumą
  Elektriniai šildantys rūbai yra moderni technologija, suteikianti galimybę išlaikyti šilumą ir jausti komfortą šaltu oru. Šie inovatyvūs drabužiai turi šildymo elementus arba yra pritaikyti būti prijungtais prie išorinių baterijų, todėl šiluma palaikoma ilgesnį laiką. Tai suteikia galimybę kiekvienam reguliuoti skleidžiamą šilumos intensyvumą pagal asmeninius poreikius.

  Gausus pasirinkimas
  Šiandien šildančių rūbų asortimentas išties platus. Galima rasti: šildančių kojinių, pirštinių, striukių, liemenių ir marškinėlių. Be to, yra pasiūla ir šildančių aksesuarų – šalikų, kepurių ir movų. Elektriniai šildantys drabužiai ne tik suteikia šilumą, yra lengvi bei patogūs, bet ir atrodo stilingai. Šiuos drabužius galima rinktis pagal mėgstamą spalvą, audinį ar dizainą, todėl juos lengva derinti su kitais rūbais.

  Patogūs
  Vyrauja nepagrįstas mitas, kad šildantys rūbai gali kelti diskomfortą. Tiesą sakant, apranga yra sukurta taip, kad nevaržytų žmogaus judesnių net tada, kai užsiimama aktyvia fizine veikla. Kaitinimo elementai turi specialias jiems skirtas „kišenes“, yra patogiai pasiekiami norint pareguliuoti šilumos intensyvumą.

  Ilgas veikimo laikas
  Šildomi rūbai ypatingi tuo, kad malonia šiluma galima mėgautis ne vieną valandą. Priklausomai nuo to, kokį šildantį rūbą išsirinkote, kai kurių jų šildymo elementai be perstojo gali šildyti net iki 15 val.! Tai ypač aktualu tiems, kurie lauke praleidžia ne vieną valandą, pavyzdžiui, žvejai ar medžiotojai.


  Taigi, nors šiluma ir saulė maloniai džiugina kiekvieną, vis dėlto, gyvename regione, kur vėsūs orai dominuoja dažniau. Kita vertus, nėra to, ko negalėtų pataisyti gera apranga: šildantys rūbai – šiluma ir komfortas viename: tiek namuose, tiek lauke. Gi ne veltui yra sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga.

    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti