Prekių katalogas

Išmanusis PIR judesio jutiklis Feelspot FS-PR01W Wifi, Tuya

 • Išmanusis PIR judesio jutiklis Feelspot FS-PR01W Wifi, Tuya

  Kodas: 50-00020
  Kaina 17 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Feelspot
 • Feelspot FS-PR01W yra Išmanusis PIR judesio jutiklis, kuris sujungia naujausią technologiją su patogumu ir patikimumu. Šis daviklis skirtas naudoti tiek namuose, tiek komercinėse patalpose, siekiant užtikrinti saugumą, efektyvumą ir komfortą. Šis išmanusis PIR judesio jutiklis gali informuoti, siųsti žinutes apie aptiktą judesį.

  Feelspot FS-PR01W išmaniojo judesio daviklio privalumai:

  Trijų ašių judesio jutiklis: Feelspot FS-PR01W gali aptikti judesį trijose skirtingose ašyse, užtikrinant aukšto tikslumo ir patikimumo judesio aptikimą. Tai padeda jums efektyviai stebėti ir kontroliuoti aplinką.

  Belaidis ryšys: Daviklis naudoja belaidį ryšį, leidžiantį jums lengvai integruoti jį su kitais išmaniaisiais prietaisais, tokiais kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba namų automatizavimo sistemos. Tai užtikrina paprastą ir patogų daviklio valdymą bei monitoringą iš bet kurios vietos.

  Aktyvus ir pasyvus režimas: Feelspot FS-PR01W daviklis turi du režimus - aktyvų ir pasyvų. Aktyviame režime daviklis nuolat aptinka judesį ir perduoda informaciją, tuo tarpu pasyvus režimas leidžia jam būti energijos taupymo režime ir judesio neradus neveikti. Tai padeda ilgiau išlaikyti daviklio baterijos gyvavimą.

  Nustatomos jutiklio savybės: Su Feelspot FS-PR01W galite keisti tam tikras jutiklio savybes pagal savo poreikius. Galite reguliuoti jutiklio jautrumą, atpažinti judesio atstumą, aktyvacijos laiką ir kitus parametrus. Tai leidžia pritaikyti daviklį skirtingoms situacijoms ir poreikiams.

  Praktiškas dizainas: Feelspot FS-PR01W išsiskiria estetišku ir kompaktišku dizainu, todėl jį lengva sumontuoti į bet kokį interjerą. Daviklio diegimas yra paprastas, ir jis gali būti tvirtinamas ant sienų, lubų ar kitų paviršių.

  Feelspot FS-PR01W iIšmanusis PIR judesio jutiklis yra puikus pasirinkimas norint pagerinti saugumą, automatizuoti namus ar komercinius objektus, taip pat sutaupyti energiją. Jo aukštos kokybės funkcijos ir patogumas užtikrina patikimą ir efektyvų veikimą, kuris pritaikomas įvairiems poreikiams ir aplinkoms. 

   

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę Android operacinei sistemai:

     

  Atsisiųskite „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlę iOS operacinei sistemai: 

     

  Atsisiųsti produkto instrukciją

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti