Prekių katalogas

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

 • Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

  Pirmiausia rekomenduojama žinoti esamą oro situaciją patalpoje. Tam pasitarnauja drėgnomačiai, kuriuos galima įsigyti atskirai arba jie gali būti integruoti į termometrus ar kitus buities įrenginius. 

  Svarbiausias kriterijus renkantis oro drėkintuvą yra kokiai patalpai jis yra skirtas. Įrenginio informacijoje dažniausiai nurodomas maksimalus plotas, kuriame jis yra efektyvus. Tad rekomenduojama rinktis didesniam patalpų plotui skirtą oro drėkintuvą, kadangi ne visada oro sąlygos drėkinimui yra idealios ir galimi papildomi šalutiniai veiksniai.

  Taip pat rekomenduojama rinktis drėkintuvą su integruotais filtrais. Taip jūs dar ir valysite patalpų orą, sodinsite dulkes ir apsisaugosite nuo įvairių mikroorganizmų.

  Ultragarsinis ar su ventiliatoriumi?

  Tiek ultragarsinis, tiek su filtrais oro drėkintuvas gali būti puikus pasirinkimas siekiant pagerinti patalpų mikroklimatą namuose, biure ar kitose patalpose.

  Ultragarsiniai drėkintuvai pasižymi ypač tyliu veikimu, tačiau sukuria „rūko efektą“ ir aplink įrenginį gali nusėsti vandens lašeliai. Drėkintuvai su ventiliatoriumi geba efektyviai pagerinti drėgmės lygį be matomo vandens garinimo, tačiau būtent šie produktai sudaro intensyvesnį oro judėjimą patalpoje.

  Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio priežiūrą. Daugelis oro drėkintuvų turi nekeičiamus filtrus, kurie efektyviai stabdo nuosėdų susidarymą. Esant keičiamiems filtrams reikėtų atsižvelgti į įrenginio instrukcijoje nurodomą eksploatacijos laiką bei pasirūpinti jų pakeitimu nurodytu laiku. Taip pat vanduo drėkintuve turi būti keičiamas ne rečiau kas 3-4 dienas. Vandens švarai palaikyti gali būti ir dedami atskiri filtrai į vandens talpyklas.

  Tai yra bendro pobūdžio rekomendacijos. Iškilus klausimams dėl konkrečios situacijos sprendimo patartina konsultuotis su mikroklimato profesionalais. 

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti