Prekių katalogas

Kalėdinės dovanos Jūsų artimiesiems. Pagrindiniai patarimai ir idėjos

 • Kalėdinės dovanos Jūsų artimiesiems. Pagrindiniai patarimai ir idėjos

  Ko gero, daugelis pritars, kad Kalėdos – viena gražiausių ir laukiamiausių metų švenčių. Kad šventinis Kalėdų laikotarpis džiugintų širdį, artimųjų dovanomis patariame pasirūpinti iš anksto. Taigi, kokios kalėdinės dovanos yra geriausios mamai, tėčiui ar tiesiog draugui? Atsakymas paprastas – Jūsų šiluma ir rūpestis! 

  Ką reikia žinoti renkantis dovaną

  Šventų Kalėdų proga visuomet norisi padovanoti neužmirštamą, apgalvotą ir originalią dovaną. Bet svarbu nepamiršti ko derėtų vengti, o į ką labiau vertėtų atkreipti dėmesį ruošiant staigmeną. Dalinamės keliomis svarbiomis taisyklėmis:

  • Dovanos biudžetas. Lietuvoje nėra susiformavusio Kalėdinės dovanos kainos normų. Dovanos biudžetas greičiausiai yra nustatomas intuityviai arba iš anksto šeimoje susitarus kaip viena iš dovanų keitimosi sąlygų. Nors ir norisi į dovaną įdėti visą savo širdį ir dėmesį, bet svarbu suprasti, kad Kalėdų esmė ir prasmė slypi ne dovanos vertėje ar dydyje, o paprasčiausiai Jūsų išreikštame rūpestyje. Todėl Jūsų dovana nebūtinai turi būti brangi, o gavėjas labiau apsidžiaugs, jeigu ji bus labiau suasmeninta.
  • Suasmeninta dovana. Daugelis pritarsite, kad visada malonu sulaukti tokios staigmenos, kuri atspindi Jūsų charakterį, laisvalaikį ir kitus pomėgius. Tad jeigu Jūsų kalėdinės dovanos gavėjas yra užkietėjęs sportininkas, ko gero, jį labiausiai nudžiuginsite įvairiais sveikatą stiprinančiais vitaminais, nauja sportine apranga, o galbūt sporto klubo abonementu. Kiekvienu atveju patartina galvoti apie patį žmogų ir jo pomėgius – tokiu principu niekada „neprašausite“ su staigmena.
  • Praktiška dovana. Jeigu kyla sunkumų sugalvojant artimajam dovaną – apgalvokite artimojo pomėgius. Jeigu Jūsų artimasis yra tikras maisto mėgėjas, garantuojame, kad jį nustebinsite padovanodami pramogą, pavyzdžiui nepamirštamą vakarienę tamsoje. O gal jis turi svajonę, apie kurią žinote ir Jūs? Įsiklausykite į artimojo išreikštus norus – garantuojame, kad padarysite tikrą staigmeną!

  Dovanos, išreiškiančios rūpestį artimojo sveikata

  Mes, mikroklimato sprendimo ekspertai, galime drąsiai teigti, kad geras patalpos mikroklimatas yra bene svarbiausias rodiklis užtikrinantis gerą savijautą. O kodėl gi kalėdinė dovana negali būti ta, kuri išreiškia rūpestį artimojo sveikata? Tikrai gali!

  Eilę metų stebėdami šventinio laikotarpio populiariausias prekių kategorijas ir atsižvelgdami į dažniausias klientų užklausas, žinome, kokios kalėdinės dovanos mūsų svetainėje yra populiariausios. Taip pat, šiemet paruošėme specialų šventinį Rubisolis Kalėdinių dovanų idėjų katalogą, kurį galite peržiūrėti spausdami ČIA.

  Dovana moterims: mamai, sesei ir draugei

  Daugelis pritars, kad moterims patinka rūpintis savo sveikata ir grožiu. O mes pasirūpinome, kad Jūsų dovanų paieška ilgai netruktų.

  Aromaterapija. Stilingieji aroma difuzoriai skirti uždarų patalpų oro kokybės gerinimui ir higieniškam oro drėkinimui be jokių chemikalų. Dėka naudojamų eterinių aliejų, užpildysite patalpą maloniais bei atpalaiduojančiais kvapais. Kompaktiško dydžio aromą difuzorių galės naudoti ten, kur norisi: miegamajame, svetainėje, vonioje, virtuvėje ar vaikų kambaryje. TOP aroma difuzoriai:

  Oro drėkintuvai. Modernūs ir efektyvūs oro drėkintuvai, skirti uždarų patalpų oro kokybės gerinimui ir higieniškam oro drėkinimui be jokių chemikalų! Dėka esančių naujausių technologijų, kompaktiško dydžio oro drėkintuvai ne tik palaikys reikiamą drėgmės lygį patalpoje, bet ir išvalys orą nuo mikrobų ar kitų nešvarumų bei skleis malonius, aromaterapinius kvapus. Oro drėkintuvo dėka galėsite pamiršti sausėjančios odos ir plaukų problema. TOP oro drėkintuvai:

  Elektriniai šildytuvai. Šąla kojytės ir nosytės? Vilnonės kojinės tampa jau nebe išeitis. Stilingi ir kompaktiški elektriniai radiatoriai sukurs jaukią šilumą ten, kur labiausiai jos reikia: miegamajame, vonioje, virtuvėje ar kitoje laisvalaikio zonoje. Šiuolaikinio dizaino įranga derės tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere ir atitiks individualius stiliaus reikalavimus. TOP elektriniai šildytuvai:

  Dovana vyrams: tėčiui, broliui, draugui

  Rasti tinkančią ir patinkančią dovaną vyrui – rimtas iššūkis. Bet mums išrinkti ir Jums patarti vyrišką dovaną tikrai ne problema! Dalinamės populiariausiomis vyriškomis dovanomis:

  Elektriniai įrankiai. Sulūžo baldo dalis? O gal reikia greitai išmatuoti patalpos dydį? Elektriniai įrankiai – puiki pagalba vyrui tada, kada jos išties reikia. Dėka plataus el. įrankių asortimento galės atlikti tikslumo ir kruopštumo reikalaujančius darbus greitai, lengvai ir svarbiausia – patogiai. TOP elektriniai įrankiai:

  Meteorologinė orų stotelė. Nėra lengva nuspręsti, ar namuose vyrauja geras mikroklimatas. Meteorologinė orų stotelė – elektroninis prietaisas, tiksliai parodantis lauko ir vidaus temperatūrą, drėgmės lygį, paros laiką, kalendorių ir debesuotumą. Dar viena galima ir labai naudinga funkcija – CO2 kiekio matavimas, parodantis ar patalpa pakankamai vėdinama. Viskas vienoje vietoje! TOP meteorologinės stotelės:

  Oro valytuvai. Patalpoje vyrauja nemalonūs kvapai? Kankina dažnas čiaudulys? Ko gero, kad Jūsų patalpą reikia išvalyti! Tyliai dirbantys kokybiški oro valytuvai užtikrins švarią aplinką, kurioje nebeliks dulkių ir dulkių erkučių, žiedadulkių, bakterijų, virusų, pelėsių ir nemalonių kvapų. TOP oro valytuvai:

  Tikimės, jog kalėdinių dovanų paieška neprailgs, o šventinis laikotarpis atneš šventinę dvasią į Jūsų namus! Turite klausimų? Maloniai laukiame Jūsų užklausų!
    

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti