Prekių katalogas

Lietaus jutiklis Technoline MA 10650 PRO

 • Lietaus jutiklis Technoline MA 10650 PRO

  Kodas: 15-00375
  Kaina 70 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   

  NEMOKAMAS prekių pristatymas per 1-2 d.d.

  Į krepšelį 
 • PRO serijos lietaus jutiklis Technoline MA 10650, skirtas matuoti kritulių kiekį bei sužinoti lietaus intensyvumą.

  Dėmesio! Norint jutiklio informaciją stebėti išmaniajame telefone, komplektacijoje reikalingas Technoline tinklo modulis

  Techninė informacija:

  • Kritulių matavimo diapazonas: nuo 0 iki 300 mm/val.
  • Kritulių matavimo tikslumas: ±0.26 mm;
  • Paskutinių 180 dienų duomenys apie kritulių kiekį;
  • Galimybė eksportuoti duomenis arba matyti diagramas išmaniojoje aplikacijoje.

  Išmanioji programėlė „MOBILE-ALERTS“

  Atsisiųskite išmaniąją programėlę „MOBILE-ALERTS“ iš iOS App Store ar Android Google Play arba nuskanuokite QR kodą, esantį ant prekės pakuotės. Tai atlikus, netrukus per išmaniąją programėlę į savo telefoną gausite duomenis apie temperatūrą ir drėgmės lygį. Informacijos istorija rodoma 180 dienų. Galimybė eksportuoti duomenis bei grafinės informacijos pateikimas programoje. Įspėjimai apie temperatūros ir drėgmės pokyčius atsiunčiami į Jūsų išmanųjį telefoną. Tam reikalinga įsigyti tinklo modulį MA 10000.

  Tinklo modulis MA 1000, tiesiogiai sujungtas su Jūsų namų ar biuro maršrutizatoriumi, leidžia išmaniajame telefone stebėti aktualią informaciją, siunčiamą iš oro kokybės stotelės ir temperatūros jutiklio. Jis sujungia Jūsų jutiklius ir debesį internete ir patikimai perduoda matavimo duomenis iš jutiklių į jį. Tokiu būdu, Jūs galite stebėti matavimų duomenis, siunčiamus iš jutiklių savo išmaniajame telefone. Be to, siunčiami duomenys gali būti talpinami tinklo modulyje, jei nutrūksta interneto ryšys. Veikiantis interneto ryšys yra būtinas, kad tinklo modulis tinkamai veiktų.

  Turint tinklo modulį Technoline MA 10000, išmaniojoje aplikacijoje MOBILE-ALERTS galima įterpti šį bei papildomų MA serijos prietaisų.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį

  Prenumeruokite naujienlaiškį

   

  Prenumeruoti